Вибір дружки

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 11 Травень 2008.

  1. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    будучи разів з 10 дружкою (з них більше половини першою), ти маєш бути: консультантом, карткою пам"яті, перукарем, візажистом, кравчинею , помічником тамади і тд і тп... Слава Богу, ніхто ні разу не жалівся. Мені пощастило. Але після весілля нормальна дружка має бути "вижатим лимончиком".
    Я своїм дружкам зробила подарунок вони лише собі купляли плаття. І то такі, які самі хотіли. Букетики, прикраси, і тд я сама купляла, їх обов'язки скоротила до мінімуму. Через те, що вони в мене хороші були, а я - добра :girl_in_dreams:

    Дружкам перед весіллям потрібно чітко розписати усі їх обов'язки і права. Тому,
    то вже не Ви повинні до неї підлаштовуватися, а вона до Вас. Тим більше, що сама напросилася.
     
  2. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Можливо, суб'єктивно моя думка, але Ваш пост видався мені дуже агресивним. @Olenka Matviikiv, я не писала про те, що усі фінансові витрати має на себе взяти наречена. Ці фінансові витрати є, це очевидно, і вони не малі. Всі це усвідомлюють і кожен індивідуально вирішує питання, хто і яку частину витрат понесе. Ви правильно написали, що коли хтось погоджується бути дружкою, то потрібно усвідомлювати, які фінансові наслідки випливають з такого рішення, а ще скільки потрібно витрати свого часу і зусиль. Якщо взяти конкретно мене, то все, що було потрібно мені, як дружці, оплачувала я, іншого варіанту я не розглядала. Також все, що від мене очікувалось і навіть більше, я виконувала. Сама організувала однакові сукні, букетики, краватки дружбам в тон до суконь, допомогла знайти фотографа і відеооператора. Догоджали як могли...

    Але одне діло, коли молода і її родина вдячні тобі за твою працю і турботу, бо справ було виконано чимало, а також розуміють, що ти таки витратилась на їхнє весілля, і з повагою до тебе ставляться. Кінець кінців ставляться як до подруги, йолки-палки!!!

    А інша справа, коли потрібно йти просити гостей з молодою, і ти у свій вихідний встаєш шоста ранку, робиш марафєт і женеш на другий кінець міста двома маршрутками, в собачий холод у колготочках і сукеночці, і запізнюєшся на 15 хв., а всі тебе чекають, ну бо вони там і живуть, і на моє "Вибачте будь ласка за запізнення" видають строго і з докором "На перший раз пробачаєм" і таких випадків купа. І тут вже не пахне дружбою, розумінням і вдячністю. І це, знаєте, болить. Чому на мені мають зриватися родичі молодої?! Я не заслуговую на таке ставлення!!!

    Тому позиція "Бо все-таки, це день нареченої , а не забаганок дружки ... І повторюся ! Фінансові витрати дружки, це проблеми самої дружки !" як на мене є неприпустима. Дружбою тут і не пахне. Ми дорослі люди, і забаганки як з одної, так і з другої сторони не мають бути! Ніхто, нікому, нічого не винен!!! Ще раз повторюсь має бути справжня дружба, взаєморозуміння і повага, а ще ВДЯЧНІСТЬ з обох сторін!!!

    п.с. нижче вже писали, справа не у грошах, далеко не у грошах... просто мають бути нормальні відносини між людьми...
     
    Останнє редагування: 9 Жовтень 2017