Вибір дружки

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Komashka, 11 Травень 2008.

  1. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    В них статистика страждає :sad: . Одні похорони, а по шлюб до таких ніхто не ходить - абидна, да?:) :) :) От і вони і докоряють своїй пастві :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибір дружки

    Замість того, аби починати зі себе... Логічно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    В мене дружку вибирав чоловік доволі дивним способом, написали на папірчиках імена претенденток і він просто вибрав і ніхто не ображався, ну може образився, але вголос не сказав.
    Спочатку я хотіла одну пару, але вийшло дві, за два дні до весілля мене попросили взяти одну пару.
    Помочі від своїх дружок я не очікувала, бо все робила сама, просто на самому весіллі хтось чітко відповідав за щось одне: чи за кульок з речами, який до РАГСу треба чи щось інше і переважно це були не дружки, а коліжанки.
    P.S. Хоча зараз я би зовсім інших собі вибрала, про своїх я пошкодувала відразу на весіллі, але це не по темі.
     
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Опаньки. А тема якраз до речі. Хоч весілля в традиційному значенні не буде, але ж шлюб брати будемо. Є у чоловіка хороший колєга, то він неодружений, і у мене коліжанка, але вона вінчана і з дитиною. То тепер з чистою совістю можу її брати :crazy:
     
  5. Галюня

    Галюня Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Прошу сказати вимоги до молодих ? ми маэмо весiлля через мiсяць i нiчого незнаэмо i незнаэмо в якiй греко католицькiй церквi вiнчатися?Пiдкажыть будь ласка?
     
  6. Галюня

    Галюня Member

    Відповідь: Вибір дружки

    потрiбна дружка...хто хоче бути...?????
     
  7. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Невже все так погано, що ви шукаєте дружку в інтернеті?
     
  8. Галюня

    Галюня Member

    Чому погано? всяке буваэ....:confused:

    привiтик ..нема питань..беру за дружку тебе...хочеш?
     
    Останнє редагування модератором: 2 Серпень 2009
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вибір дружки

    Я хочу бути дружкою, але... наречений не відпустить :))
     
  10. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Ой, а у мене така проблема з вибором дружки! Першу дружку я вибрала, тільки вона ще про це не знає (надіюсь скорше ніж я не збереться):xaxa:, а от на другу... в принципі я знаю, кого хочу, але проблема, що вона не тої віри і, напевно, в церкву не зможе піти, а як ж це буде виглядати, коли буде стояти сам дружба?:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір дружки

    Коли ми брали шлюб,то з незамужніх була лише 1 подружка,якій і випала честь бути першою дружкою:)а за другу дружку я змушена була(через дорогу родиноньку:tanksmile:) взяти свою тітку(на 4 роки старшу),з якою майже не підтримували відносин:n:.........уявіть собі мою реакцію,коли вдень весілля та 2 дружка(тітка)приїхала в чорній кофті і в чорних ШТАНАХ:suicide:.............ось така в мене була 2 дружка........ДІВЧАТКА БУДЬТЕ ДУЖЕ УВАЖНІ ПРИ ВИБОРІ ДРУЖОК,не повторяйте моєї помилки...
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вибір дружки

    У мене є дві найкращі подружки, дві незаміжні, з тим мені повезло, я навіть не думала кого буду брати, знала це завжди.
    Але моя бабця почала говорити що треба взяти когось з родини....а з родини є лише 14-річна двоюрідна сестричка (дуже її люблю), яка переживає перехідний вік, з дитячими комплексами і т.д. Я навіть не задумувалась, сказала дорогій родині сорі, але в мене дружки мають бути веселі, енергійні і не соромязливі.
    Надіюсь родина не образиться.....;)
     
  13. irisa

    irisa Member

    в мене перша дружка була сестра двоюрідна,а друга найкраща коліжанка. я навіть не задумувалась про таке,завжди знала кого буду брати.

    хоча родина теж переконувала в іншому,але це ж моє весілля.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Серпень 2009
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вибір дружки

    мої родичі роблять тиск на мене.хочуть щоб другою дружкою була троюрідна сестра.я в принципі нічого не маю проти неї, але не люблю, коли на мене давлять!!
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вибір дружки

    А ти вже вибрала конкретно когось?
     
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вибір дружки

    Першу вибрала точно, а другуні.от вони і користаються тим:confused:
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Вибір дружки

    Не піддавайся натиску! Я в тебе вірю, ой, вам так мало залишилось, ще тільки 3 місяці!!!!!!!
    п.с. плаття вибрали? сорі за офтоп:umbrage:
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вибір дружки

    Майже!!!в кінці березня планую брати
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вибір дружки

    Сестра відмовилась бути дружкою, тепер зі спокійною совістю можу шукати далі.Вже не давлять на мене!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: Вибір дружки

    На 100% згодна що треба брати друзів які не в парі, або навпаки якщо брати обох!
    Бо якщо розривати пару то купа ревнощів!
     
    • Подобається Подобається x 3