Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    А, наприклад Тарас, Ігор, Олександр, Маркіян?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. evita

    evita Active Member

    Тимофій,Тиміш, Тимко, Тимонько, Тимочко, Тимцьо, Тимось, Тимусь, Тимуха, Тимошко, Тіма Тимофій Timotheus От древнегреч. имени Τιμόθεος (Тимотеос): τιμάω (тимао), "ценить, чтить, почитать" + θεός (теос), "бог, божество"
    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2019 ---
    Едик, Едуардик, Едя ,Eduardus От др.-англ. имени Eadweard: eād (богатство, процветание, удача, счастье) + weard (страж,)
     
  3. MarMar

    MarMar Active Member

    Северин, Юліан
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    РомАн, Павло, Мирон, Нестор, Омелян, Тарас, Михайло, Макар, Олексій, Євген
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. porIra

    porIra Well-Known Member

    Назарій :)
    Проте майже 10 днів він був без імені.
    Були Хлопчик і Христинка :)
    (Щойно згадала цю історію і сама не вірю, що таке було, тепер навіть не уявляю що наш Назарко міг бути кимось іншим :) )

    А ще відшукала свій допис у цій темі 10-ти річної давності
    І таке буває :)

    Може візьміть тайм-аут? Часом так буває, після невеличної перерви стає очевидним те, чого раніше не помічалося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    На мій погляд, такі ще імена досить прості, традиційні, і з Дариною звучать: Андрій, Остап, Олег, Орест, Михайло, Володимир, Святослав, Ярослав, Ростислав, Мар"ян, Любомир, Олексій, Тарас, Назар, Роман.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    А в мене взагалі глухо з іменем, нічого не подобається. Які є чоловічі імена, щоб пасували до імен Богдан і Олександр?
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    На мій слух ідеально Роман. Просто Богдан з Олександром мало спільного мають, а Роман їх якось об‘єднує:)
    Але реально: вони ж не будуть все життя втрьох ходити. Мабуть нема змісту аж так підбирати, щоб пасувало. Просто логічно брати «з одної опери». Скажімо, не називати Чарльзом чи Прокопом:)
    А я для себе стільки всього нового про імена маю змогу відкривати. Є в мене маленька учениця - Тереса. І не дай Бог назвати її Терезою (а я так часом роблю, бо маю свою Терезу). Є маленька Берта, яку я записала Марта і за це теж получила:d7: є Данієля, і є Даніеля (не питайте). Я вже коли чую звичні «Єва» або «Настя» - то перепитую, щоб знов не належати в звертаннях.
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    В нас вже є Роман, в сестри) Та я не так, щоб підбирала, просто тяжко щось придумати, щоб подобалося. Сподобалося ім'я Дарій, але чоловік забракував. Ще подобається Ярослав, але не хочу, щоб називали Славко.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Назар
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    в моїй школі колись вчились сестри Тереса, Кристина і Ванда, але вони польки. Ще були Кароліна і Ельжбета (Еля всі кликали)
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Знаю кілька Ярославів (з теперішнього покоління, років так по 12-14), яких називають не Славком, а Ярком. Знову ж, можна поставити умову всім родичам називати повним іменем Ярослав, тоді дитина звикає, що так має бути, і в колективах так кличуть, і діти звикають. На Славка не відкликатись принципово :girl_crazy:. То я жартую, якщо що.
    Кожній дитині знайдеться "своє" ім'я, і Вашій теж. Моя найстарша два тижні була просто "лялька", але треба було свідоцтво виробляти, то за день придумали. Сину ім'я вже старша придумала, причому безапеляційно. Ну а менша народилася в день свого ангела, то оскільки ім'я "дісталося" не екзотичне, звичайне, то й прийняли, як є, і не стали нічого більше придумувати. Іринка, так Іринка (с) ггг.:girl_dance:
     
  13. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Андрій, Степан, Руслан не подобаються?
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я, напевне, найлояльніша в світі людина щодо вибору імені:) але батьки мають розуміти нюанси, коли дають дитині ім‘я, яке на одну літеру відрізняється від поширеного. Мені не важко, з третього разу я перестаю плутатися, але таких ситуацій в житті буде мільйон. Можна Марію записати Маріа, щоб була гарна транслітерація в паспорті і, взагалі, в більшості країн те «а» вкінці не пом’якшене. Але чисто механічно помилок тоді не уникнути. Мій чоловік теж мало не записав Терезу Тересою. Добре, що подзвонив перепитати. На мою думку добре, бо це мені так звичніше і зручніше. Але для когось в принципі ім‘я Тереза як червона шмата: ви що, поляки?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Або на дві :girl_crazy:, я думала, що дитина Юліана, а вона Юліянна ( якщо я правильно розчула :))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я так колись знала Маріанну і Маріану))) і ще одну Маріанну знала, яка за паспортом Мар'яна, але вперто почала називати себе з 16 років Маріанною. Так само знаю Христину, яка десь з 25 просила, щоб її називали тільки Крістіна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Zetabeta

    Zetabeta New Member

    Теодор-це моя мрія назвати синочка, ще дуже подобаються імена для хлопчиків Тимофій, Лукьян :)
    для дівчаток- Злата, Зоя, Єлизаветта :)
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Віруся була "лялею" 9 днів, а Лідія - майже 2 тижні :)

    Дмитра ми називали і були свідомі того, що з "Дімою" доведеться трохи поборотись.
    Зрештою навіть мої російськомовні знайомі стали називати його, як ми - Дми, Дмитрик. Я кличу Дмитрусь, коли щось дрібне і повсякденне, Дмитро - коли треба повернути розмові зміст і серйозність. А ще на хрестинах нам запропонували в церкві називати Димитрій. Ми відмовились, але тепер я, буває, так розповідаю щось, що він накоїв: а тоді наш Димитрій... :)
    А от в школі, звісно, діти по-різному кличуть. Мені головне, що вчителі знають, що він Дмитрик. Тренер з айкідо каже через раз Діма і Дмитро, то не звертаюсь з окремим проханням.
    та й таке. 11 років вже Дмитрові
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Naama ,ви визначилися?
     
    • Подобається Подобається x 1