Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В нас все ж таки буде хлопчик. Тут повний ступор.
    Ще й бабусі підливають масло: всі наші варіанти каверкають українською. Спочатку хотіли Даніель, як тільки не пробували перекласти (Денис, Данило і ще купа варіацій, але тут чоловік війну веде з тими перекладами) , зараз подобається Алекс - але також і Олекса і Шурік кликали... Як їм в голову вкласти що це і є ім'я, а не те що вони собі придумали
     
  2. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А так і вказуєте, що разу коли називають не так як треба. Щоразу. А тоді всі звикнуть)) Перевірено)
    Нам пішло близько місяця, коли всі називали малого просто Дмитрик, бо так коротше, а не Дмитро-Андрій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    В мене є кілька знайомих сімей, що виїхали з України і там народили дітей. Вони якраз і давали інтернаціональні імена, щоб українські бабусі-дідусі мали змогу перекласти на звичні їм імена при спілкуванні , і таким чином лишити зв'язок з Україною, певну ідентичність: Zachary, Mark, Leonardo (для родичів Лев), той же Daniel. А двоюрідна сестра, яку дратували переклади, спеціально назвала так, щоб ніяких асоціацій з Україною не було, - Селене. Я б пішла іншим шляхом, але раз вже так і це дратує, то може, варто рубонути з плеча? Бьйорн так Бьйорн.
    Чи так важливо давати саме інтернаціональне ім'я, якщо дозволити лише один варіант, а інші національні варіанти заборонити? А так проблема відпаде сама собою, а родичі звикнуть і сварок не буде.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2021
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, в мене родичі живуть в Америці, і мають двох дівчаток 12 р Наталочка і 5 р Ганнуся , чесно я не запитувала, як ті імена звучать там, але діти прекрасно розуміють і розмовляють на обох мовах.
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я прихильник того, що ім‘я для крихітки має йти від серця, а не на спротив родичам/знайомим.
    І ще порада, @Hermi не говоріть родичам про потенційне ім‘я для дитинки до народження. Навіщо? Якщо знаєте, що можуть виникнути ньюанси, які дратуватимуть вас з чоловіком.

    Ми зі старшим сином, коли вагітна ним була, казали, що або ще не визначились (а так і справді до 8 чи 9 місяця було) або говорили, що буде Пантелеймон
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    В США вони Наталі та Ханна, певно. Гарно. Гарно обома мовами.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Це була наша перша ідея, але всі варіанти нам не подобалися. Раніше думали що буде дівчинка і зупинилися на Софі, коли всі почали звертатися Софійка- мене і чоловіка передьоргувало (не подобалось і все). З хлопчачими взагалі катастрофа, мені жодне не подобається( ні українське, ні австрійське, ні інтернаціональне). Як тільки щось підберемо - відразу його перековеркають
    Та проблема в тому що нема такого, якщо щось подобається-то в певній формі- похідні імена дратують.
     
  8. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Ви поки що примічайте собі імена, якщо не ті, що подобаються, то принаймні ті, що менше антипатії викликають. З родичами не обговорюйте. А дитина народиться, поглянете на неї, "приміряєте" так би мовити. Ми так для старшого мали кілька імен на приміті. Я до Андрія схилялася, а народився, глянула.. Та ну, це не Андрій, це Мирослав. Якось, як бачиш вже дитину, то й ім'я по іншому звучить.



    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А навіщо ви їм це розповідаєте?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Бабусі зараз гостюють в нас. І коли в мене в животі дискотека, я можу заспокоїти дитину коли звертатися Бабука. Мені не зручно кожного разу втікати з квартири чи відходити кудись, щоб заспокоїти дитинча
     
  11. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    То виглядає нормально)) головне, що Вам стає комфортніше)

    Є універсальна відмазка по-доброму: ми ще не визначилися з іменем, малюсик народиться, поглянемо на нього і назвемо))
    Є ця ж відмазка, але вже по-строгішому: дякуємо за турботу, але самі розберемося так, як вважатимемо за потрібне :)

    І все. Називайте так, як хочете - решта звикнуть. Просто не дозволяйте перекручувати їм'я..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Як Ви будете кликати так і будуть кликати інші . в нас син Ярослав . Він або Ярко або Ярик або Ярослав. Все . Кілька людей спробували кликати його Славік, він навіть не відзивається , бо не знає що є такий варіант імені . Або сам виправляє . На разі всі і в садку і в школі кличуть так, як хочемо ми
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Коверкання імен закінчилося. З іменем ще правда не визначилися, але бабусям дійшло що українські переклади не завжди коректні
    Зараз декілька фаворитів для хлопчика: Міхаель (Міхі), Даніель і Алекс.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. evita

    evita Active Member

    Мені відразу асоціація з серіалом "Впіймати Кайдаша".Але ім'я дуже милозвучне.
     
  15. tanyaoleks

    tanyaoleks New Member

    Дівчата, допоможіть, будь ласка, порадою. Народила третю донечку і не можу придумати ім'я((( Розглядала купу всього... Тато-мама Володимир-Тетяна, наших старших давчаток звати Ярослава та Дарина
     
  16. gorishok

    gorishok New Member

    Мабуть вже назвали, але тут є за популярністю імена і навіть історичні. Для сина обирали по принципу щоб в класі він був один з таким іменем, але і не дуже рідке імʼя щоб було легко запамʼятати