Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    От і я так думала- подивлюсь і точно буду знати імя, як результат Ярка два тижні до хрестин була безіменна, точніше мала кличку Фрося, бо по вигляду вона мені нагадувала хіба Кличка:girl_haha: З хлопчиків мала мінімум 3 заготовки, а от з дівчинкою жодноі, хоча в юності зачитувалась Роксоланою і страшенно мені подобалось імя Настуня, саме Настуня, а не Насця, але в нашому будинку напевно поверху не було, де б новонароджену так не назвали, тому варіант відпав. Іменини в цей період були лише у Феофаніі, тому Ярка перший період свого життя була Фроською, а з імям визначились дорогою до церкви.
    Тому заздрю тим, хто точно знає як назвати своє дитятко, можна його ще в животику так кликати, це ж так кльово
     
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    ми так і звертались до Софки, я якось відразу знала шо то дівка буде:)
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    І я ніби знала, що дівка і до тижня 16 Ромчик був Соломійкою:girl_haha:. Потім був Орчиком і Маркінчиком, а як народився став Ромчиком, отака історія)). При чому він мені відразу був Ромчиком, як тільки побачила його, а чоловік певно з два тижні називав його не то лялік, не то масік)).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    о-о-, а в нас в животику малий був тільки Жуцик, так що можна сказати, що це було його передім"я. Воно йому дуже пасувало, до речі, і після народження :girl_haha:
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    У мене Віра була другим варіянтом для Меласі, але зупиняло те, що тут це пишеться Vera, аби звучання зберігалося. :) А ім'я дуже подобається, щось є у тому Віра-Віруся таке файне, милозвучне...
     
  6. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А ще - Віруня:girl_in_love: Ех, хочу...:d25:
     
  7. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Один до одного про мене! Так хотіла Вірусю, але якщо колись б довелось повернутись в Україну, то зробили б мені з дитини Вєру :) але якщо чесно, як дасть Бог другу доцю, то ще раз до того імені повернусь.

    ---------- Додано в 12:24 ---------- Попередній допис був написаний в 12:12 ----------

    То теж залежить: Mary і Maria в нас різні імена, і одне не замінює інше. Нашу доню тут так і називають повним іменем Марія. А чоловік мій не терпить коли його називають Енді, тільки Андрій, і як громадянство змінював, то так Andriy і записався.
     
  8. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в чоловіка похресниця - Галинка! то так гарно і мило звучить:girl_tender:, так її і всі кличуть, і вона себе вже так починає називати!
    ще в знайомих є Аріна! Кличуть Арінка, досить не звичне для мене було таке ім*я, але теж гарно!
    мені ж дуже подобається Марта-Мартуся, ще Олена-Оленка!
     
  9. marfa

    marfa New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    У нас Віруся, поки що, за 4 роки, Вєрою ніхто не називав. Вона і не чула такого як Вєра. Називаємо Віра, Віруся, Вірусічка, Віро` :girl_dance:
    Ще чекаємо на сестричку ,на даний момент є два варіанти : Надійка або Любов. Думаємо...:d23:
     
  10. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    ТО точно, в нас в сусідньому дворі є 1,5 річна Оксанка (моя теска), я так втішилася!
    Так мабуть напрвильніше, я нашу Вікторію ще в животику називала Вікторією, але коли вона народилася то їй більш за все підійшла б Варвара, от чесно цікава Варвара, але я вже тоді на Вікторію налаштувалася і все.
     
  11. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ну так, бо Ви живете у Львові, і дитина у Вас записана Віра :) а нам в англомовному середовищі потрібно було б записати Vera, щоб англійці це вимовляли як Віра , і дууже велика ймовірність, що потім українці читали б/транскрибували то як Вера (чи просто б Вєру зробили).
     
  12. marfa

    marfa New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    У нас в садочку в групі є Арсенія, Софі і Ніколь. Досить цікаві імена.
     
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А мені тепер дуже подобається Евангеліна, може бути як Ева або Ангеліна, а з хлопчачих подобається Захар:d25:
     
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    а як на тому сайті шукали за прізвищем?

    вже знайшла
     
  16. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    так, за прізвищем та ім"ям)
     
  17. rusairysa

    rusairysa New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    А я хочу назвати хлопчика Юрчик.Дочка кричить-Андрійко.а чоловік вперся-Петрик...Трудно...

    _________________________


    Продовження теми тут
     
    Останнє редагування модератором: 28 Травень 2013
Статус теми:
Закрита.