Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я собі для польотів купила Реню мультиплюс в наймешій тарі - якраз 100 мл.
    Вже 2 довших відпустки та баночка пережила, і купу коротких подорожей на вікенд.
    І ще більше половини розчину в ній є.
     
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Vika а якими авіалініями летіли?
     
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Плюсую. Завжди так вожу, жодних проблем не було. Благо зараз і у наших космо/ватсонс/мінісо з'явились набори баночок тревелсайзу і прозорі косметички на зіплоку.
     
  4. Vika

    Vika Well-Known Member

    Анда тур спільно з Браво.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Вина не лише у перенесенні рейсу, а й у
    Вони не бронювали готель, бо знали, що люди не вилетять вчасно. За таке треба ліцензії позбавляти назавжди. Це не форсмажор. Це важко назвати культурними словами.
    Співчуваю, що довелося з дітьми потрапити в таку неприємну ситуацію і зіпсувати своє враження про закордон ще й витрати зайві гроші на речі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Vika На скільки мені відомо, якщо вилетіли після 12 ночі, то вже можете вимагати відшкодування за цю добу. А тим більше, що і не поселили вчасно. То 100% Вам всім мають повернути оплату за добу. Турагент не пропонував допомогу? Деякі подають такі заявки самостійно. Окрім того, Ви понесли додаткові витрати через тривалу затримку з багажем. Інша справа, що документального підтвердження їм немає. Для прикладу, можете написати на форумі профільному, нехай турагенти порадять, якщо Ваш "не в курсі". Я би цю ситуацію так не залишила. Подала би скаргу Джоїн ап за неоплачену добу, АК за багаж і дуже "оперативну" його доставку.
    Не найкращий варіант(
     
  7. Vika

    Vika Well-Known Member

    Компенсацію виплатили. за 1 добу на 5 чоловік, 2 номера 650 грн!!!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Бритви безпечні типу жилетт чи разові біґ можна в ручну поклажу? Про манікюрні причандали знаю, що ні, обмежусь картонною пилочкою про всяк випадок.
     
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    На жаль, МАУ вже закрили цю програму(
    Моя знайома збирається на лікування в Білорусію, не встигла скористатись програмою(
    Можливо, хтось чув про схожі програми або варіанти дешевого перельоту в Білорусію? Бажано зі Львова
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Розкажіть мені, будь-ласка, хто достеменно знається на цьому питанні:

    Нова багажна політика WizzAir та RyanAir: яка різниця в ціні, якщо докуповувати велику ручну поклажу або реєстрований багаж не в момент купівлі авіа-квитка, а десь перед вильотом (наприклад, за день-два до вильоту)?
    Докупити в аеропорту, я так розумію, буде взагалі космос?
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В аеропорту Львів поляки при мені оплачувати 25 євро (раянейр) за дитячу валізу, яка не влізла в "рамку" через коліщатка...
    А при реєстрації на рейс (починається за 48 годин) , то мені сайт пропонував послуги - за вибір місця 5Є , за пріоритетну посадку, за багаж і т.п., але я то ігнорила, то точно не памятаю. Але дешевше буде вибирати опції зразу при купівлі, тут написано:
    У Ryanair змінилися правила провезення ручного багажу - СЕГОДНЯ
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дякую, я розумію, що дешевше одразу, але в мене можлива така ситуація, що взагалі ніякого додаткового багажу не буде (крім малої ручної кладі), а може бути таке, що прям треба буде 20-кг валізу брати.
    Нас двоє, сегментіа перельоту буде теж мінімум 2, тобто якщо купити багаж зразу, то може таке бути, що за 4 багажних одиниці треба буде заплатити просто так. Умовно 25євро * 4 = 100 євро на вітер.
    А якщо, припустимо, мені вистачить однієї більшої валізи, то по необхідності докупиться багаж до одного квитка, і хай навіть то буде 35 євро, то помножити на 2 сегмента вийде 70 євро, а не 100.
    Тому мене і цікавить, як це прорахувати, тим більше після останніх нововведень райянів, що велика ручна кладь буде продаватися за гнучкою ціною - за тим же принципом, що і місця на борту. А той алгоритм вже ніяк не спрогнозуєш, компанія його тримає в строгому секреті
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Kroshka Enot щось я нічо не зрозуміла.
    там зараз та мала ручна поклажа ну дуже вже мала і крім неї більше нічого взяти не можна. Навіть жіночої мацьонької сумочки . 40х20х25 , не більше, про вагу нічого не написано.
    Якщо через сайт докупляти пріоритетну посадку і додаткову ручну поклажу (маленьку валізку до 10 кг), то буде коштувати 6Є в одну сторону, Якщо таку валізку здавати в багаж - 8Є в одну сторону. Валіза на 20 кг коштує 40Є, теж в одну сторону.
    Докупляти можна до того часу поки не здійснено чек-ін.
    буде тільки якщо при купівлі квитка відразу оплачуєш той додатковий багаж. Потім вже докупити можливість є тільки за 40Є.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Хтось літав Lauda Moution? Які враження? Ціни на квитки дуже приємні, а от відгуки дуже не однозначні - або дуже негативні, або дуже хороші.
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    це дочірня компанія Ryanair
    Я не літала, але на хлопський розум, стандарти мали б бути ідентичні.
    Тобто по суті це є повітряна маршрутка (крісла не розкладаються, салон по максимуму заповнений, відстань між сидіннями мала, цілий політ по проходу возять платну їжу-пиття-парфуми).
    Але, при правильному підході до планування подорожі можна зловити дужжже привабливу ціну, і особисто для мене багато разів економія була аргументом на користь перельоту з Ryanair (тим більше, для 2-х годинного рейсу ті незручності не дуже вже такі і незручності).
    А ще, мало хто знає, що флот компанії Ryanair - один з найновіших за віком серед усіх АК (бо ця компанія не може собі дозволити простої літаків через несправності, і все, що старше 3-рьох років, продає). А це - безпека.
    А відгуки різні, бо для когось найважливішим критерієм є ціна, а інші готові переплатити, але їм важливо, щоб спинка крісла розкладалася і була включена їжа і бухло на борту (умовно).
    Особисто в мене перед першим польотом не було ілюзій (я не очікувала за ту ціну комфорту бізнес-класу), тому для мене перельоти з лоукостерами по Європі - це хороший спосіб швидко пересуватися на далекі відстані за розумні гроші.
    Звісно, що в 5-ти годинний і більше рейс я б з ними не полетіла, але вони таких, здається, і не виконують.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    зараз з Відня дуже багато привабливих цін, що найбільше тішить, Відень-Київ за 25 євро, а для подорожей по Європі можна і по 9 євро купити :)
    Якщо планувати поїздку на море, то навіть з багажем виходить значно дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    здається виконують, бо Канари-Краків чи Варшава політ десь так і займає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    /Точно виконують перельоти більше 5 годин (5,30 здається) за маршрутом Краків-Канари
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Цікаво, чи крісла на бортах, які виконують цей політ, також не розкладаються?

    Летіла іншою АК 5 годин аірбасом а330 з дужжже комфортним сервісом на борту, все одно було важко ( але мені сидіння в airbus менш зручні ніж в boing)
    І летіли 7 годин супер-комфортним боінгом для далекомагістральних перельотів, теж з дуже високим рівнем сервісу на борту, і все одно було важко, дуже важко.

    Чесно, не уявляю собі переліт тривалістю довше 3-ьох годин з Ryanair