Відгуки про салон

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем BeeBee, 23 Квітень 2007.

  1. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, хто робив недавно (найближчі місяці) балаяж або подібне фарбування хорошою фарбою в пристойному салоні, зорієнтуйте по цінах будь-ласка.
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2018
  2. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, тут писали про перукаря Галину Чуму, яка працює десь в районі вул. Патона. Чи хтось може написати номер її телефону або хоча б назву салону? В Інстаграмі та Фейсбуці з нею сконтактуватись складно.
     
  3. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Робила на початку січня балаяж , ціна 1600 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Робила в серпні в Gloss ( але чесно так і не зрозуміла чи то омбре чи балаяж:girl_haha:), заплатила 750грн. До них можна задзвонити і зорієнтують по ціні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Online

    Online Well-Known Member

    @Eva Reni, @dyzain, а яка довжина волосся і яка фарба?
     
  6. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    За фарбу не пам'ятаю. А довжина була чуть довше плечей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Фарба Raywell, довжина до лопаток, волосся середньої густини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дівчата, хто в темі салонів то скажіть:girl_smile: Недавно в одному салоні робила гель-лак, і вибрала колір (звичайний колір без малюнків, ефектів і т.д.) а один ніготь щоб зробили іншим кольором (без розмалювання, не в=французький манікюр. просто один звичайний колір), і коли платила то адміністратор сказала що буде стільки-то, а ще 20 грн. "за дизайн". Це нормально? Я питаю, який ще дизайн, просто колір робили. То сказали що "один ніготь іншого кольору це вже дизайн". А потім була вже в іншому салоні, де знімала гель-лак, то там теж щось незрозуміле. Зняли лак, і коли робили чистку, то я попросила щоб всі нігті підігнали довжину нігтів до одного рівня (деякі були коротші, і то майстер навіть не різала а просто підпиляла пилочкою), і коли я платила то адміністратор оголосила, що за зняття стіки, за чистку стіки, а зе "корекцію довжини - стільки, і адміністратору стільки-то грн.", це все було в чеку. Це тепер так всюди в салонах рахують , бо я щось в шоці :girl_impossible:. Раніше ходила на манікюр і такого не бачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я власне через те і покинула попередню майстриню, хоча той салон дуже любила, бо і брови добре робили і нігті так нічого (ну, принаймі я тоді так думала)).
    Те ж саме- один ніготь іншого кольору- вже дизайн, поверх гель-лаку замість останнього шару гель з блискітками- дизайн. Виглядало на якусь суцільну обдирайлівку.
    Зараз за дизайн плачу тільки коли це малюнок.
    Корекція довжини- це складова чистки. Дивно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Робила макіяж в студії (назву не запам"ятала) на 3-му поверсі гранд-клубу "Софія" (проспект Шевченка, 10). Майстер - Оксана. Зробила просто нереально класний макіяж на вінчання. Мене ще ніколи не фарбували настільки гарно. Я такий макіяж хіба на моделях бачила, у журналах. Дуже вдало підібрала кольори. Питала про мої вподобання. Але я фарбуюсь нечасто, тому попросила, щоб вона зробила так, як вважає за краще. І результат перевищив усі мої сподівання.
    Макіяж тримався весь день ідеально. Нічого не посипалося і не полізло. Аж шкода було перед сном змивати.
    Вартість - 250 грн. без накладних вій. Якщо з накладними - 300 грн.
     
    Останнє редагування модератором: 8 Березень 2018
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. AllaZyto

    AllaZyto New Member

    Дівчатка, порадьте супер-стиліста-перукаря у Львові, локація і стать не мають значення. Дякую
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, порадьте майстра манікюру ( треба чистка + гель лак) район мотозаводу/ південний
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. RoseGold

    RoseGold New Member

    Дівчатонька, порекомендуйте хорошого спеціаліста перукаря, хочу змінити стрижку, не маю таких перукарів щоб на всі 100% сказати, що супер. Дайте будь ласка контакти, номери телефонів, дуже вдячна)
     
  14. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Я сьогодні заплатила за покриття своїм прозорим лаком, який попросила нанести після чистки. Ем..цікаво, чому вони здерли за це гроші, на другий раз сама буду наносити.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Чому здерли? Вам майстер манікюру надавав послугу в салоні, а не коліжанка вдома...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  16. Ziben

    Ziben :)

    Можу порекомендувати Ксенію Зорійчук з салону краси О2. Чудовий перукар і колорист, я її роботою задоволена на всі 100%.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Virner

    Virner Well-Known Member

    В пошуках майстра манікюру і педикюру, бажано в Шевченківському районі (Чорновола, Панча, Липинського - ідеально, але може бути і весь район), готова їхати і в центр, впринципі, і в інші локації (але Сихів, чи Південний не дуже зручно, хоча зараз туди таки їжджу).
    Вимог небагато, але як виявилось, це не просто. Основне - стерильно чисто і акуратно. Мені не потрібен дизайн, зазвичай я одним кольором малюю. Помітила, що зараз салони (майстри манікюру) більше акцентують на тому, які у них кольори, які дизайни вміють робити - реально дуже гарно і творчо, але менше уваги звертають на техніку чистки.
    Якщо б ви могли когось порекомендувати, то це було б чудово!
    Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Тому, що. вони мене не попередили про це, що це коштує щось. Чомусь я подумала, що якщо це мій прозорий лак, і вони просто його нанесуть, це не буде нічого коштувати. Тепер буду знати, принаймні, і цікаво подивлюсь на інші салони як там.
    --- дописи об"єднано, 19 Березень 2018 ---
    Можливо, хтось робив ботокс для волосся в салоні 'Комільфо', там є два ботокса Інноватіс і Фелпс. Як вам така процедура чи потрібна взагалі, ефект, якість, ціна.

    Буду вдячна за відгуки.
     
  19. Oljga

    Oljga New Member

    Іноватіс не вартий тих грошей ефект до першого миття, краще іноар
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    не знаєте часом куди Катя з салону Паламар перейшла?