Види швів, стібків і техніка їх виконання

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Ума, 13 Травень 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Все як про мене. Бачила колись на вернісажі і дуже мені сподобалася І вже два дні обрила весь інтернет і зрозуміла, що я теж хочу цю книжку.
    Я навіть не знаю, що саме мені потрібно, бо ні разу ту книжку не бачила. Я вже пробували в бібліотеці Стефаника шукати і нема. Може дійсно можна якось зустрітись і пофоткати?:girl_tender:
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Імель, а там є схеми по яким можна вишивати? Бо мене саме схеми цікавлять. Фото сорочок в мене є, але по тим фото відшити не вдасться
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    можна, бажано до цього вівторка
    є так: опис матеріалів, крою, далі розділ з швами, а потім велика частина книги присвячена музейним сорочкам, кожна сорочка "розбирається" на крій, матеріали, шви пазушної частини, коміра, манжетів, фото крупним планом взору+схема :)
    ми з Marigold кілька днів тому зауважили, що звичним нам хрестиком схем немає, майже все підстелений хрестик (на довжину рядочка/стовпчика протягується нитка, яка потім накривається півхрестиками), виглядає як об"ємний півхрест
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Мені коли дуже важко, я маю затіяти щось грандіозне))). І Ви мене "завели". Усі три мої вишиванки я починала, коли треба було кудись переключитись. Тому зараз, коли повна #опа, то хіба мені борщівська вишивка допоможе))). Сьогодні обходила декілька книгарень, але ніде не дали переглянути, бо книга у плівці. Було б чудово нам якось зібратися і скористатись тим книжковим скарбом))).
     
  5. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    А хтось крутив французів ниткою ДМС тою металізованою? Бо мені нею вишивати не дуже то і легко, а як француза скрутити то я взагалі не уявляю. Чи таки реально?
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Види швів, стібків і техніка їх виконання

    Французів я не крутила, але коли вишивала, тоді брала коротку нитку, а ще краще замінити ДМЦ на Гамма металізована нитка в них краща