Відкрита велика жилєтка (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем levandivka, 25 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. нталька

    нталька Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  3. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Ой умора, з тою кармою і тицянням "тупо":lol: Одним словом жінки, вони такі жінки:lol:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    *судорожно згадую, кому я що коли в карму писала....мені піліндєц:girl_cray:, я ж бо також інколи підколоти можу*
    Як то Дівчина Весна після моїх повідомлень колишніх ще зі мною спілкується??? і ще деякі форумлянки...
    Розходження в поглядах і критика - то одне, допомога - зовсім інше.
    Скажу за себе - мабуть, є форумлянки, які, можливо, мені не дуже симпатичні, так зразу не згадаю Але якби в них виникли якісь складнощі, де я легко могла б допомогти - я б не замислюючись то зробила. То і називається людяність.
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • мімімі мімімі x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 3
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Смішно Смішно x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. toria

    toria Active Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. irushka

    irushka Well-Known Member

    Пишу в тій темі в дуже вже критичних для своєї психіки моментах, щоб справді кудись вилити емоції, які переповнюють. Зайшла щойно з сумнівами писати чи ні, але останні сторінки теми таки додали ще більше негативу і песимізму, тож долию і я свого масла у вогонь, але на іншу тему.
    Зітру я свій статус гуманістки мабуть, бо, хай Бог простить, але в Світлий четвер мене переповнює злість і ненависть до певної категорії "людей?" От Бог любить всіх людей, так? Ісус помер за наші гріхи, щоб нас врятувати, так? Але за що любити людство? Ми- просто найтоксичніші паразити своєї планети, тягнемо з неї все що можна і не можна і руйнуємо її, отруюємо, вирубуємо, палимо.... А ще крім того зжираємо живцем одне одного своєю злістю, ненавистю, влаштовуємо війни. Коли в людському організмі заводяться паразити, то організм з ними бореться, виробляє антитіла, ми ще якоїсь таблеточки додамо, щоб ефективніше, то планета теж мусить боротися з нами, бо ми її просто отруюємо своїми токсинами.
    Пішла з дітьми сьогодні в парк. Нам не вдалося зробити толоку там недавно через погану погоду, вирішили перенести, тож сходила глянути які там об`єми роботи. Так, я знала, що багато сміття буде, знала, що там купа пляшок, але я просто в дикому відчаї від побаченого. Посадили одні люди там минулої весни дерево, почепили там стрічку синьо-жовту, воно було навіть якимось символічним для нас. Прийнялось, росло, цієї весни мало вже зацвісти. Зломане навпіл... Хтось переламав його і видно, що крутили, щоб відламати зовсім, але не змогли молоду кору розірвати і воно таке переломане і лежить там. Лавку з майданчика затягнули в дитячу хатинку і в ній вся підлога всіяна пляшками і обгортками від всякого г....на. З лазанок поздирали прибиті дощечки. Ну і куди не гянь - пляшки, обгортки, пляшки, обгортки... і між тим квіти починають цвісти. Йшла додому і просто не знала куди діти свої очі, щоб не бачити того сміття, яким засипані всі узбіччя, хочеться ревіти, вити і незнати що. Я не хочу жити в тому смітті, не хочу, не можу, мене нудить від нього, але я не маю куди від того дітись, минулого року одні люди прибрали все до останнього папірця, але інші вважають, що нема чого, ми всі повинні жити в їхньому лайні без права на чисті вулиці і парки? Ну чому, чому, скажіть мені, чого ті люди такі жахливі? Біля дитячого садка є невелика яма, заглянули в ту яму - а там кульок з якими пластиліновими поробками дитячими, видно, що садок позбувався зайвого і чого далеко ходити, можна зразу же за поріг швирнути в яму. Я не маю сили, хочеться не виходити за межі власного подвір`я і не бачити того всього....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 52
    • Подобається Подобається x 17
    • Корисно Корисно x 1
  10. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Іринко, розумію вас. Напевне, не всі розуміють поняття виховання і культури. Я завжди кажу : якби твоя мама там лазила навкарачки, і прибирала все оте г… но за такими от невігласами, то певно ти би тут не смітив. Хоча, хто зна..

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Я також такі речі дуже сильно переживаю. Стараюсь всюди знаходити позитив, але коли бачу таково сміття - болить. Не злюсь, просто сумно. :girl_sad::girl_sad::girl_sad::not_i:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене схожі відчуття...Вже не раз ходила з схожим дописом у рагулі. А сьогодні завершило, сусідка зробила шикарний порядок біля хати і все не потрібне (опале листя, мох, каміння, окурки) викинули у яму на вулиці навпроти моєї хвіртки (ну і своєї брами), і нічого що вчора я по всій вулиці бігала і збирала папірчики, окурки і збирала у мішок?!
    Про парк насаджений біля мого дому взагалі мовчу, картина приблизно такаж як Ви описували! Я в шоці як люди можуть то нищити! Я ще років 4 тому дивувалась, а чого так густо дерев насадили, та ж як вони розростуться пройти не можна буде...Більше половини дерев немає уже :sad: не люди, а людиська якісь!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Перечитала дописи, потім прочитала допис Ірушки. Срач, то типова риса великої частини українців. Бо і про страсний тиждень пам'ятаєм, і певно до сповіді ходили. Але всеодно стараємось бути умнєйшими із умнєйших. Ну таке
    Щодо сміття. Їздили на Чортові скелі. Я була в розпачі. І постійно є. Не знаю, що може змінити людей. Просто не знаю. Але нам з тобою своє робити, нє?

    І по темі. Паски мені не вдались. Вперше пекла і не виросли. В чоловіка дикий кашель і 39,2. Діти хворі. Маєм їхати до мами за 100 км і просто не уявляю як то буде. А тут нічого не роблю, бо завжди в мами на свята. І так мені сумно з того всього. Сподіваюсь завтра день буде вдалішим
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Siania

    Siania Love Life

    Міс-Космо, ну от до чого ви то пишите, тільки все втихомирилось. Ну не подобається Вам хтось - то є життя. Це тема "жилетка", і тут люди жаліють на свої проблеми не для того щоб почитати розборки власного життя по полочках. Ви молодець що маєте багато друзів, можливо родичів. Є люди що не вміють так зі всіма спілкуватись, дружити. Але все ж вони залишаються людьми і їх треба поважати, а не повчати "та я то", "та я сьо".
    Свого часу перестала ділитись своїм особистим життям на форумі власне через такі дискусії, вони якийсь осад залишають. Так хочеться побільше добра, сонечка і посмішок. Дівчата, давайте поважати один одного, кожен має голову на плечах і живе по-своєму.
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2015 ---
    А я звертаю, бо коли людина ліпить "тупо" не тому що вважає мій допис дурним, необдуманим - а назло, бо треба помститись...то це дуже добре показує людину яка вона є насправді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 22
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Тему зачинено!
    Продовження тут.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
Статус теми:
Закрита.