Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так, люди, бережіть своїх діток і себе.
    Вже й тут напишу, бо реально в шокови ми були конкретному. Б.Хмельницького, в'їзджаємо на стоянку Сільпо. Там відразу зліва паркуються машини, і за тим рядом машин- виїзд із стоянки. При заїзді обзор на той виїзд зліва поганий і водії з обидвох сторін мають бути дуже уважні. Так, от, ми в'їздимо і прямо нам в лоба звідти виганяється малий зас..ць на велосипеді. Він гнав, як ...,наздоганяв друзів попереду. Чоловік(дяка Богу за реакцію) встиг загальмувати. Малий напудив в штани не меньше нас. Я все, що з себе витиснула, коли відкрила двері- "А качка б тебе копнула".


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Чи то людям (дітям) нині поробЛЕно, чи яка біда?
    Мені під колеса нині два хлопчиська вискочили на велосипедах теж, страху наїлася конкретно.
    Пи.Си. Боюся велосипедистів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дощ не перестає, а ми як раз дах перекриваємо....Маємо зараз будинок під плівкою і сподівання, що вона не протече :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Їх, по моєму всі бояться. Чи ти водій чи пішохід без різниці. Не дивиться ні на дорозі ні на тротуарі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. vanilia

    vanilia Miracles are real


    В нас один період був поломаний домофон (апарат не працював), от опоки його "ремонтували" (чекали поки прийдуть поремонтують), просила всіх мені маякнути на телефон і не дзвонити сусідам. Кур'єр так і робив. А от сімейна лікар, яку прийшлося кілька разів викликати, все одно дзвонила сусідам. :)))
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2018 ---

    До нас так вічно дзвонили мало не в сі сусіди - той ключ забув, тому дружина не відкриває, той ще щось. І так щодня. Мало того, що дітиська що 5 хв бігають дзвонять, так ще й сусіди ) не могал нічого робити, як лакей бігала. А потім вирішила не відкривати. Кілька днів я не відкривала. НІкому Перестали дзвонити. Таки так, мають бути межі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Якась скотина вночі зняла нам декоративні оригінальні ковпаки з машини (((( :girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 20
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    День народження... нехочу більше!!! Який рік... минулого року "вибила" подарунок. А цього року... нічого. Взагалі. Нічого!
    Що мені робити? 130 км від Львова (
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 17
    • Подобається Подобається x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Zaychenya їдьте до мене !!!! Адресу скину в пп. Лежак і зимне пиво гарантую.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    @Zaychenya , мені дуже подобається варіант @nibysh . Сама люблю трохи влаштувати істерику в дусі "Ніхто мене не любить.." з метою привернути увагу до своєї царської персони))) Особливо, коли саято, особливо якщо подія особиста ))) Ну не спрацювало цього разу. Далі пропоную перейти до пункту 1 і не затягувати ситуацію ще глибше. Бо вже не раз переконувалася, що мій настрій лише в моїй голові і моїх руках!

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Online

    Online Well-Known Member


    Ситуація направду трохи не тойво. Бо одне діло скандал з чоловіком наодинці, друге - при сторонніх людях. Ще й на їхній території. Тут всі себе почувають не в своїй тарілці. Їхати зараз додому, якщо ще й діти там - зіграє не на вашу користь. А от завтра, якщо дозволяють фінанси і можливості, можна залишити дітей чоловікові і відсвяткувати ДН як хочеться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Фінанси є. Можливість є. Бажання нема
     
  15. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Заспокойтеся насамперед, ситуація дуже неприємна. Але може, дійсно чоловік підготував щось на вечір? Купіть шампанське, цукерки, морозиво, чт що там душа бажає і йдіть додому. Як не як, зараз не можете самі поїхати.

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Немає бажання святкувати без нього, чи немає бажання святкувати взагалі?
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, я, якщо йду, то не оглядаюсь. Тому, або говорити до кінця, тоді робити(наслідки беремо до уваги), або -не робити).
    Те, що Ви очікували на "побіжить", не означає, що так мало бути. Ви зробили, як вважали, він також.
    Загалом, люди різні(панятна). Робіть так, як диктує холодний розум. Повернутись, і не хвилюватись, що подумає він. Він вже подумав)...(що? буде бажання- спитаєте).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Може я зараз і фігню скажу. Але якщо маєте при собі фінанси, і щоб не повертатись і відчувати себе по-дурному, то підіть купіть собі подарунок самі. А прийшовши додому, так і можете сказати, що пішли купити собі подарунок самі. І наступного разу, щоб Ваш коханий не заставляв Вас купувати собі подарунок самій.
    Щось такого плану.
     
    • Креативно Креативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Є!Все є! Мій чоловік їздить у відрядження дуже часто, от зараз лежить коло мене і в секунди,коли він поряд, я і відчуваю щастя.До речі, в день мого народження він також був у відрядженні.)І це була моя ідея, так як він казав,що може перенести на наступний день, повідомивши всіх,хто мав їхати з ним. Для чого?Якщо що - я та,що без корони) Позавчора, за кілька тисяч кілометрів, ввечері, вайбер засигналив від нього, від того, який вже є давно не сентиментальний і який ніколи не любив різного виду роликів. банально, але перегляньте разом з чоловіком, якщо не від написаних слів, то від музики точно попустить обох)Гарного вашій сім"ї вечора, випийте вина, все буде добре. Короче, чекаю нічний фотозвіт в інстаграмі із келихами вина та сирним сетом)Подарунок виберіть завтра разом.Будете мати бонус - провести ще і завтра гарно день.
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Zaychenya вас зачепила тільки відсутність подарунка чи ще щось? Є чоловіки не "до подарунків". Ну немає в них того в голові. Я маю на увазі подарунки приурочені до свята якогось. Мій такий...Звичайно що хочеться якогось сюрпризу, але вже як є)) я вже звикла. Є щоденні речі , важливіші за подарунки-турбота, відповідальність, вчасно подана рука чи накинутий плед. Не переймайтесь. То таке дрібне...
    О..згадала одного мужчину, який так щороку напружується з подарунком для дружини...картини якісь там замовляє, прикраси ексклюзивні. Але при цьому і зраджувати встигає, і нерви добряче попсути. Так що таке...Краще сходіть кудись вина випити з ним. Навіть якщо це ваша ініціатива.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  21. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    @nibysh прочитала по телефону лекцію про 'мужиків'. Я ж то все знаю. І мій був нормальним до року тому.
    Десь їздив мене шукати видно. Купив квіти і цукерки. Подзвонив. Свекруха подзвонила. Я сказала що куплю морозиво і прийду.

    Як я казала що я хочу свята хоча б раз в рік - відповів: "тепер я розумію". От так
     
    Останнє редагування: 16 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 3