Відкриття офісу - ідеї,поради

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Consuelo, 24 Березень 2011.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка ідеї, як можна провести відкриття офісу ІТ компанії? так, щоб по бюджету не дуже било (бо ремонт і всяке таке багато зїв грошей), але щоб якось "з родзинкою".

    Буду рада і вдячна забудь-які ідеї та поради!:girl_in_love:
     
  2. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття офісу - ідеї,поради

    Все залежить від мети, яку ви переслідуєте: просто відсвяткувати з близькими, презентація для клієнтів, презентація для конкурентів, святкування з колегами, камерне відкриття, чи паралельно попіаритись, тобто треба чітко орієнтуватись, для чого ви організовуєте цей захід! Ви дали дуже мало інформації, щоб можна було порадити конкретно))
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття офісу - ідеї,поради

    це має бути презентація для клієнтів + піар, ну і звісно запросити друзів.

    Напрям: інтернет, мережі, ремонт і продаж техніки :girl_in_dreams:
     
  4. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття офісу - ідеї,поради

    Думаю, цікавим будо б відкриття у стилі того напрямку, в якому ви працюватимете, тобто ай-ті. До прикладу, ви можете почати з цікавої пі-ар кампанії в інтернеті, а саме відкриття стилізувати під комп. гру чи щось типу такого, використання "імпровізованих" флешмобів теж буде доречно, можна використати проміків, а можна зробити стандартним квестом : тізер-кусок інфо-факт. Ну варіантів насправді завжди є багато, залежить від бюджету та фантазії, але і досить скромним коштом завжди можно зробити цікаво. Чомусь, здається мені, що стилізація буде вам в тему, це не потребує надвитрат, завжди робить простий захід цікавоформатним. Успіхів та наснаги!
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття офісу - ідеї,поради

    відкриття офісу в моєму розумінні (я багато проводила заходів подібного плану) - це фуршет + презентація, модерована чи просто перебігаюча на екрані (чи білій стіні) + посвята офісу отцем
    По бажанню керівника ми посвяту офісу одного разу відділяли від загального відкриття офісу, тому це питання смаку і потреби, на мою думкує
    Ще, звичайно, я би зробила флаєри чи буклети, залежить від бюджету
    Ну і фуршет не має бути грандіозно дорогим, вино/коньяк + фрукти/цукерки + півлітрові мінералочки і соки - цілком доста
    Фуршет важливий скорше для уваги, розкутості, можливості поспілкууватись
    Менеджерів я би запустила між люди
    Отак якось
    Анонсувати достатньо в неті на ресурсах, де тусується Ваш клієнт, думаю ви мали б знати, що це за ресурси, ну і можливо короткі інфо-повідомлення на люксі я би взяла
    Консуело, все залежить від потреб, масштабів діяльності, бюджету (останній основний і визначальний)
     
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття офісу - ідеї,поради

    бюджет насправді скромний))
    для фуршету в мене наступна ідея: оскільки основна публіка сисадміни і споживачі інетрнету, то пиво і все до пива.

    презентація - в мене вже є ідеї і ескіз, думаю додати трошки жартів про сисадмінів і інтернет, хочу, щб було весело )

    думаю замовити кілька сувенірів з емблемою а ля ручки, блокноти, прапорці, відкривачки для пива ... використати це і як призи в конкурсах.

    От стосовно конкурсів ще ідей небагато....

    Богданко, дуже сподобалась їдея про посвяту, дякую!

    А як зміст запрошення краще написати? крім місця, часу, дати?

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 22:01 ----------

    ага, обовязково хочу кульки - як не з емблемою, то хоча в кольорах фірми..
     
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття офісу - ідеї,поради

    Консуело, я собі не уявляю, хто захоче зробити кілька сувенірів. Та й вони тоді золоті мали б бути. Вигідно робити 100, або більше. Менше - невигідно зовсім.
    Кульки та сама історія.
     
  8. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття офісу - ідеї,поради