відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Volik

    Volik New Member

    @сніжна можна вашу думку про ці готелі?
    EUPHORIA HOTEL TEKIROVA
    SAILOR'S BEACH CLUB
    ELDAR RESORT HOTEL
    KARMIR RESORT & SPA
    для відпочинку з майжет 2річною дитиною
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. марчелло

    марчелло New Member

    Скажіть ви обрали цей готель
    Бо теж думаю над ним
     
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    я і чоловік маємо звичайні закордонні паспорти, дитина вклеєна в моєму паспорті,
    ми можемо зараз летіти в Туреччину чи таки краще зробити малій окремий біометричний паспорт?
     
  4. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Так, я мала на увазі Голд Айленд в Аланії. Почитала за нього трохи відгуки, то пишуть, що харчування доволі одноманітне, скромне. В турфірмі казали, що то більше такий тусовочний готель.

    Сніжна, дякую Вам за відгуки, за рекомендації!
     
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Так, зупинились на разі на ньому.
     
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    Звичайно, що можете. Якщо фото дитини не дуже давнє і дитина схожа на себе)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у цьому році ще можете. основне, щоб ваш паспорт із вклейкою фото дитини був ще дійсним не менше 6 міс. з дня в їзду у Туреччину і щоб на фото дитина мала "впізнаваєму" зовншність із теперішньою ( ну ж бо діти ростуть і змінюються часом дуже )
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ельдар- не для 2 річок . Кармір - можете собі глянути. Це не класичний готель для малих дітей. Але по загальному сервісу і харчуванню непоганий. Ну і з аеропорту найближче їхати. Єдине- пляжі в Гейнюк гальково-кам янисті.Як варіант- Сайлорс- він просто уже трішки "подуставший" але на бюджетну 4 потягне.Ну і розташований на берзі моря в тихому селищі в зеленій зоні. Хоча сам має невелику, але теж зелену територію. Пляж у нього гальковий з насипним піском частково. Ейфорія зараз уже не та, що була колись. Там вже 2 рік все тільки на гірше йде. Він просто занепадає.
    --- дописи об"єднано, 11 Липень 2017 ---
    то такий якраз класично дитячо-сімейний готель. Не єновим, але в тихому селищі, зі своєю зеленою територією. Турок-власник, правда, дуже любить росіян і все, що пов язано з Росією. Навіть раритети радянські збирає. Тому там завжди влітку 90% росіян і решта -українці. Корочє, як в Криму у санаторії :). І у Марко Поло то вже років 5 як незмінно :)
     
    Останнє редагування: 11 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Дівчата хто що може сказати по готелях Утопія в Аланії (читала що він гарний, знаходиться на горі, краєвиди шикарні) та Шервуд Клаб (Кемер), Сентідо Зейнер резорт, і казали простіший Туї Фан Фан (що там іноземці в основному), цікавить високий рівень був, цікаве розміщення та щоб з дитині підходило, пологий захід в море без каменів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Утопія хороший.Мінусів хіба 2 :нікуди діватися з готелю і те, що він знаходиться дуже далеко від аеропорту. Цього тижня, наприклад, дорога туди займала по розвозці від 2.5 годин.
    теж великий, гарний, не старий. має велику зелену територію. Є насипний пісок на пляжі, що для готелів у Гейнюк рідкість. Є Аквапарк.
    І Сентідо Зейнердобрий. Просто всі ці готелі розташовані у різних регіонах. Самі по собі як готелі усі достойні. А регіон то вже що вам хочеться- Аланію,Белек чи Кемер
    маєте на увазі Текіровський Фан енд Сан Клуб Сапфір?. То він лиш цьогоріч перейшов під ексклюзив ТУІ, коли його забрали із готельної мережі паршивих Ларис. Трохи підрихтували -відремонтували і запустили в цьому році лише від ТУІ. Він реально скромніший трьох вищеперечисленИх. На нього весною на літо були класні акційні ціни від ТУІ,як для першого року в їх мережі. Непоганий по всім параметрам бюджетної 5*, просто його не можна порівнювати з тою ж Утопією чи Шервудом. Контингет там якраз в основному наш ( Росія-Україна, а не іноземці)
     
  11. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @сніжна дякую за відповідь! А захід в них всіх напевно нормальний? Ще цікавить якщо щось можете сказати про готелі Міраж парк Резорт (Кемер), і Дельфін Делюкс Резорт (Аланія)?
    Так, то він :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2017
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    У багатьох сімейно - дитячих готелях Туркччини знову спалахи ентеровірусів, зокрема Коксакі. Це сезонно у високий перірд, тому вивчайте інфо. Зокрема останні дані є з кількох готелів Аланіі, а також з Крістал Флори біч резорт у Бельдібі
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Шановні форумчанки! Хто вже відпочив цьогоріч в Туреччині, пишіть свої відгуки! Бо дійсно важко вибрати щоб було, ціна-якість. Пишіть хоча б основні моменти. Бо все ж таки плануєм у серпні відпочинок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Igor Solovey

    Igor Solovey Member

    Відпочивали в Аланії в Hedef Resort&Spa. З 23.06 по 06.07.2017. В Туреччині перший раз. Хотіли відчути той олінклюзив. Їхали по горячій путівці на 13 ночей. Готель великий,народу багато.
    З мінусів, певно не самого готеля, а всієї Аланії (хто компетентний зкорегуйте), море має поганий захід, самі величезні кам'яні, корали чи скелі. Така там природа.
    Пляж пісчаний.
    Відпочивають практично скрізь росіяни, казахи, трохи білоруси, українці. Ну і решта турки, Іран.
    Їди досить, їжа різна, голодні не були. Для дітей кожен вечір міні дискотека, далі різні шоу чи вікторини, а потім доросла дискотека.
    Так як відпочиваючих багато, можливі черги за різним грилем, шашликом, жареною рибою чи кавунами. Черги не великі 10-15 чоловік, рухається швидко, але є.
    В номерах чисто, прибирають, але не глянц. Положення міняють, шампунь, туалетний папір дають.
    Власна територія не велика, гуляти немає де. Але паркана на інші пляжі немає, вихід вільний. Окрім того поряд кілька базарів, магазинів, дитячий парк розваг.
    Готель називає себе 5*, але халатів, кімнатних одноразових тапочки не дає. Можливо це є такі турецькі 5*.

    Від себе. Відпочинок в олінклюзив більше 7, ну може 10 днів, то напрямок. Просто надоїдає. Їсти, пити, спати, купатись. Є звичайно тури від готеля, але вони платні. Як на мене відпочинок з такою прив'язкою до місця, часу і режиму то не є повноцінним відпочинком.


    Отправлено с моего QMV7A через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Volik

    Volik New Member

    @сніжна я вас замучу)))) але хочу почути вашу думку ще про ці готелі

    ulusoy kemer holiday club
    kilikya resort camyuva
    Lucida beach
    Larissa phaselis pincess
    L'oceanica beach resort
    Champion holiday
    fame residence

    нас двоє з 2річкою. цікавить гарна територія для прогулянок і норм харчування
     
  16. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    @сніжна підкажіть, будь ласка, по таких готелях: чи підходить для дитини 3 років Club Hotel Sidelya? Бо в різних джерелах зустрічаю різну зірковість, але читала один дуже і дуже позитивний відгук. От цікавить як він буде з харчуванням (щодо дитячості то не дуже орієнтований, але то мені й краще, менший ризик щось підхопити). І як він в порівнянні з Primasol Serra Garden? Бо ціни на рівні, от цікаво де буде краще за одну й ту ж ціну.
     
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А в яких регіонах Туреччини, найпрохолодніше у серпні? Чи то я собі видумую?
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Ми вже вибрали готель і забронювали його, але чим більше я читаю відгуки, тим страшніше мені туди їхати... Останнім часом купа негативу. Переважно на топхотелс невдоволені туристи пишуть, на букінгу рейтинг готелю досить непоганий. Потіште мене, що то москалі домахуються, бо ті відгуки від українців, які я зустрічала, все таки позитивні)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member


    Отож, ми з подругою все-таки наважилися та полетіли на відпочинок :)


    Вирішила поділитись враженнями... Насамперед наша путівка була не те що палаюча, а майже згорівша )))) Вже будучи в аеропорті, коли люди проходять чек-ін на наш літак, ми не мали документів і їх ще оформлювали в тур-фірмі... Невідомість була до останнього, лише за півгодини до посадки нам привезли наші документи )))) Таке божевілля може трохи попсувати нерви, але ми були спокійні, адже зовсім не планували такого відпочинку, якби мені хтось сказав за тиждень до того, що полечу в Туреччину на море, я би не повірила. А з іншого боку така спонтанність вносить нові барви у життя, якось по-іншому ставилась до цієї подорожі, ніж до інших, заздалегідь і ретельно спланованих.


    Наш готель Magic Sun 4* Кемер, Бельдібі. Готель бюджетний, путівка на 7 ночей зі Львова 400 доларів, були з нами дівчата, які платили 350 доларів за таку ж путівку. Друга лінія моря, до моря йти 5 хвилин. У морі каміння з коралами, які можуть порізати ноги, тому варто брати тапочки, я купила собі їх на місці за 3 долари. Море чудове, тепле і чисте, з моря відкривається неймовірної краси пейзажі на гори. Сам готель з одного боку скромний, але номери затишні, все влаштовувало, лише сантехніка була старенька у ванній, але це лише питання вигляду, головне щоб усе працювало. Їжа була добра, як на мене - то досить навіть різноманітна, завжди було з чого вибрати, голодним не залишишся )))) Є басейн, в якому ми так і жодного разу не купались )))) Море форева ))) Є анімація щовечора. Багато сімей з дітьми різного віку. Район дуже тихий та спокійний. WiFi є на рецепції, повільний але є, можна купити WiFi у номері за 5 доларів на тиждень.


    Коротше кажучи, як на свою ціну – то готель себе виправдовує повністю. Ні за що не турбуєшся, пити і їсти завжди є )))) Особисто мені, після шалених трудових буднів і двотижневої супер-активної європорожі, – саме воно – у позі зіроньки плавати скіки хош на спині у морі, засмагати, їсти, спати і так по колу ))) Можна було поїхати від туроператора на різні екскурсії (екскурсії, до речі, дійсно гарні і цікаві), або ж на шопінг безплатно – текстиль, шуби, ювелірні вироби )))) Ол інклюзів :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    любий відгук- то суб єктивно. Насправді росіяни ведуть себе цьогоріч пристойно. Тому просто так не домахуються масово. насправді треба вертати увагу на такі 2 речі: а) читати негативні відгуки ( ага, бо якраз замовні найчастіше позитивні, апо негативним просто можна уявити, що саме не влаштовує людей і чи може це бути "камнем спотикання" для вас - ну ж бо у всіх різні погляди на одну і ту ж річ) ;б) звертати увагу на те, в яких готелях були уже ті туристи. які пишуть негатив чи позитив ( зокрема на топхотелс завжди зазначено на профілі користувача, в скількох країнах та готелях побував- можна перейти і глянути). Відгуки тих, хто взагалі закордоном вперше чи вперше у Туреччині- будуть кардинально інші від відгуків тих, хто тут не вперше. Так само як і тих, хто відпочивав у готелях вищого класу. А загалом, якщо вже
    то взагалі нічого уже не читати. А просто налаштовуватисяна відпочинок і шукати позитив. Бо вже і так тур викуплений. Пізно. Читати вже зараз- то лиш налаштовуватися на негатив чи розстроюватися зараньше там, де може вам якраз і сподобається.
    Егейське узбережжя. Егейське море має холодні течії. воно менш прогрівається, з моря йдуть постійні прохолоджуючі вітри. Т повітря там теж висока ( тих же +34 буде). просто за рахунок постійних вітрів переноситься легше. Анталійське узбережжя- там зараз стабільно +36+38 і може бути і більше.Зокрема зараз коліжанка в самій Аланії- в тіньку стабільних +30, на сонці додавайте ще +10 градусів.
    по зірковості- турки мають свою систему сертифікації. яка не відповідає європейській. Так що зірковість турецьких готелів можна порівнювати лише між турецькими готелями. Крім того, у них є поняття "непідтвердженої зірковості"
    Клуб Сіделія не для малих дітей. Прімасол- я не знаю, як він у цьому році. У минулі роки був стабільною 4*, але цьогоріч багато чого змінилося у різних готелях. Тому як там- не знаю. Цьогоріч нікого з моїх знайомих у ньому не було. Минулоріч і позаминулоріч були.
    Ларису можете відкидувати вже- ця мережа одна з найгірших, не знаю, чому її рекомендують нашим туристам.
    Фам резіденс ( маєте на увазі 5*СПА чи Біч 4*? )- загалом вам не підійдуть по тій простій причині, що це центрові кемерські готелі. Для 2-річки там буде і шумно і багато інших нюансів міських центрових готелів. З 2 -річкою я би сюди не поїхала
    Л осеаніка- є свої плюси і мінуси. Харчування на 4, чистота на 4, але є хороший пляж . Загалом це великий і шумний готель, де постійний двіж у високий сезон- відповідно то курять , то прибирати не встигають. Сюди добре їхати у міжсезоння- тоді основна публіка тихі німецькі пенсіонери :)
    Чемпіон і Кілікія - приблизно однакові. Насправді цьогоріч вони обидвоє працюють гірше, ніж раніше. Але так загалом- зелені території ( в Чемпіоні мінус те, що це Бельдібі із поганими пляжами для 2дітей. бо там не просто галька. а каміння. В Чамьюва пляж кращий).
    Загалом все залежить від того, що очікувати. Усі ці готелі по харчуванню розраховані на дітей старше 3 років. Якщо треба конкретно дитяче хороше харчування, то повинні розуміти, що то цьогріч треба переплачувати за трішки кращі готелі. Просіли турки цьогоріч по багатьох аспектах.
    самі безтолкові екскурсії. За цим в Стамбул у визначені точки їздять. А не в туристичні регіони Анаталії- ціни тут високі: у нас в магазинах шкіри та хутра у Львові, які практично усі на 100% туркам належать, все дешевше продається :)