відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Sogno

    Sogno New Member

    Сніжна, дуже дякую за вашу відповідь- направду очікувала і нічого не бронювала поки Ви не прокоментуєте :)
    Турагент ще пропонує розглянути
    Arcanus Side Resort
    як варіант - може, справді він кращий за Кілікію?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ні, не кращий. З цього року цей готель має нового власника ( перейшов в мережу Рамад) і там все стало гірше
     
  3. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата, а що скажете про Armas Labada, як варіант для трьох пар дорослих?
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Добрий для дорослих. Він лиш цьогоріч перейшов в мережу Армасів, тому цей рік власники стараються його " тримати". Невеликий,але прілічний з бюджетнтх. Єдине,якщо вам треба двіжу, то він у Чамьюві- досить маленькому селищі, де крім готелів немає чим зайняьися і куди піти. До Кемеру там десь 7 км, вдень марщрутки ходять,але як захочете увечері в Кемер- центрі десь пізніше прогулятися- прийдеться потім таксі брати. Не знаю вартість зараз,але раніше таксисти за ті пару км брали 15 дол
     
  5. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    ой,Ви мене заспокоїли. Дякую. Бо ми вже розстроїлись в марних намаганнях знайти щось нормальне за бюджетом..
     
  6. malicious

    malicious Member

    Цікавлять відгуки про такі бюджетні варіанти
    Fortuna Marmaris 4
    KOLIBRI HOTEL 4*
    CLUB SERENA HOTEL 4*
    Варто якийсь з них розглядати чи ні?
     
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не знаю, забронювали ми
    Bosphorus Sorgun Hotel 5*, можливо хтось прокоментує.
    Сніжна, дуже чекаю на Ваш відгук, мені буде цікаво.
     
    Останнє редагування: 28 Липень 2017
  8. Volik

    Volik New Member

    @сніжна ще мені скажіть, якщо вибирати між шервуд грінвуд і Клікія резорт, куди краще з 2річкою у вересні?
     
  9. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Дівчатка, маю таке питання чи літав хтось в Стамбул на екскурсію? Поділіться враженнями і якимись головними правилами :girl_flag_of_truce:Коліжанка буде летіти через Стамбул в Азію додому і пропонує мені з нею полетіти швидше шоб побути там 3 дні і подивитися всю красу історичную, але якщо чесно маю сумніви, чи то взагалі безпечно нам вдвох в Стамбулі? чи то я живу в минулому тисячолітті?
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми були в Стамбулі в 2012 організованою групою.
    Місто, в якому варто побувати хоча б один раз в житті!
    З точки зору безпеки, то зараз я б боялась тільки терактів в аеропорту.
    Стамбул вважається найпрогресивнішим містом в Туреччині, там досить багато туркень, одягнених по європейському, хоча досить багато є в осінніх чоботах і плащах, , в 40-ка градусну спеку.
    Мужчинчики витріщаються на короткі спідниці і ноги, але фізичних нападок ніяких я не помітила.
    Крім усього, в Стамбулі можна гарно пошопитися і вдало купити шкіряні вироби.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не про правила, а маленькі лайфхаки:
    • Дуже раджу екскурсію по Босфору на екскурсійному кораблику замінити на поїздку в громадському водному транспорті.
    Вийде мінімум в 10 разів дешевше, але не гірше.
    Враження від екскурсійного кораблика залишились не найкращі: сам кораблик більше схожий на корито; динаміки були не налаштовані, через що гіда абсолютно не було чути; персонал постійно сновигав перед очима, не даючи можливості нормально насолодитись краєвидами; мого чоловіка намагались надурити на решті з напоїв (в турків в крові дурити представників слов'янських народів, про це варто постійно пам'ятати, перебуваючи в Стамбулі).
    Після того були на аналогічних екскурсіях в Будапешті і Празі, то не до порівняння! В Стамбулі така екскурсія - це гроші на вітер.
    • В Стамбулі в центральній частині міста є фонтанчики з питною водою, а вода в пляшках в центральних магазинчиках втридорога.
    • Якщо плануватимете відвідати мечеть Роксолани (Блакитну мечеть), то треба мати закриті ноги і руки (хоча б мати, що накинути-пов'язати поверх), і зверніть увагу, що для чоловіків та жінок 2 різні черги.
    Ще щось згадаю, то напишу. Взагалі, ми з чоловіком хочемо ще колись відвідати це місто, бо одного дня в екскурсійному турі дуже і дуже мало.
    Мусить колись акція на авіаквитки зі Львова співпасти з наявністю вільного часу, і вйо!
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Дякую, за розповіді особливо. Власне, кума там була то теж прилетіла в шаленому захваті від історичних памяток. Тому дуже хочеться побувати. Якщо б ми були групою я б не сумнівалася навіть, атак нас буде двоє. Хоча то ж не сама. а як на рахунок погоди? читала, що там дуже вітряно. ми плануємо що це буде листопад.
     
  13. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Наскільки я знаю, листопад найбільш дощовий і вітряний місяць . Не дуже вдалий для екскурсій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми були в серпні, було дуже важко пересуватися вулицями, бо була пекельна спека.
    В Стамбулі волого, через що в спекотну погоду нічим дихати.
    Я була в такого плану екскурсійних турах в різних містах в червні (спееека), в кінці квітня (якось незрозуміло з весни в Україні приїхали в сніг :girl_crazy:, а я в шматяних кедах), в січні (відповідно одягнена, туристів мало, було супер комфортно гуляти) і в кінці лютого в лютий мороз (але в лижній куртці і трекових черевиках, постійно рухаючись, теж було абсолютно норм).
    То для себе з чоловіком зробили висновок, що єдина пора року, в яку ми більше ніколи не поїдемо в такий тур - це якраз літо.
    В листопаді теж буває різно, і наперед вгадати просто нереально.
    На мою думку, відповідні порі року і прогнозу погоди взуття і одяг + настрОй на чудове часопроведення = незабутні позитивні враження від поїздки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, в тему закордонних поїздок. Як відслідкувати коли прибуде літак в закордонне місто? Флайтрекери не знаходять номеру літака/рейсу. Мали б на місці бути ще в шостій вечора, а досі не даються чути. Львівський аеропорт впав на ігнор.
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Гляньте на сайті аеропорту прильоту. В табло прильотів, як правило, зберігається історія за останніх кілька годин або буде видно, що літак затримується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В місті прибуття не показує номер літака, взагалі, ніби літака немає. В львівському аеропорту пише, що літак "злетів" і вже годин так 6 точно. Я дзвонила в аеропорт наш, вони нічим допомогти не можуть.
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо бажаєте, напишіть мені дані в пп, спробую пошукати. (врахуйте, за хв 10-15 лягатиму вже)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчатка, я знову за порадою) А розкажіть мені куди варто з'їздити на екскурсію чи власним ходом з Кемеру?
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ви погортайте цю темку- тут детально вже про таке писали місяців 2 тому. Я теж. Коротко: якщо ви будете у Чамьюва, то власним ходом на маршрутках + пішечки: антична бухта у Фазелісі, Кемер- центр, Гейнюкський каньон ( водію маршрутки кажете, він зупиняє іі біля повороту на каньон, а далі там пару кілрметрів треба пішки йти), Анталія- Океанаріум, містечко мініатюр... ( теж маршрутка- водію кажете Океанаріум- вам зупиняє , маєте перейти дорогу і трвшки пройтися.Там побачите ще з дороги). З організованих екскурсій варта уваги хіба Демре Кікова. Бо в Кападокію треба ізати на 2-3 дні.Дорога далека і за день ніякого задоволення. Так само в Памуккале- на 2 дні, а не на денну.На Тахтали гору підйом- цікаво, але: вона невиправдана по ціні і часто буває все у димці- можете попасти на погану видимість нагорі навіть при яскрпвому сонці- хмари часто йдуть низько. Тут не вгадаєш
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 2