відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Оленка скиньте будь-ласка адресу приватного пансіонату, що в Болгарії. Ми цього літа хочемо поїхати кудись відпочити, бо вже кілька років жодного відпочинк. Мене Болгарія притягує :) та й Хорватія....:o
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    І мені скиньте :o
     
  3. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Мис Айя. Краса неймовірна !!!
    (Крим. Балаклава)
    [​IMG]

    Мій маленький турист в нашому наметі і... мої загорілі ніжки.......:o
    [​IMG]

    Наша сім"я :) Щасливі разом ;)
    [​IMG]

    Сумерки на морі і мої хлопці
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 38
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дійсно,краса :clapping:!
    А ви усі,які красиві :rolleyes: :)!
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А це фотки Которської бухти (Чорногорія) з инших ракурсів
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 33
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    куди? в болгарію? безкоштовно.
    потім прийду розповім більше і фото поставлю
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    дякую одрі.,я доречічек ала вашої відповіді:) бо зрозуміла ви також були в болгаріі
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    трішки про відпочинок в Болгарії.
    В серпні 2007року з Соломією відпочивала в Несебрі, бо із всієї Болгарії найбільше подобається саме це місто. Так як ми вирішили що поїдемо лише за тиждень, то в відпочинковий комлекс Єлєнітє ми не попали за відсутністю там місць (це самий кращий курорт в Болгарії). Татко наш не міг поїхати через роботу, сама з двома дітками я б не дала ради, тому Юстинка залишилася з бабусями, а я з Мією поїхали на море. Саме коли ми вже вирішили, там відпочивала моя сестра, яка мені і забронювала приватний готель. Тут я в туристичній фірмі зробила візи, страхівки, купила квитки на літак, замовила трансфер. Це все зайняло 3 дні. Документи я подала 6 серпня, вилітали 10. Проживання в приватних готелях, квартирах, будиночках там коштує смішні гроші, при тому що є всі умови. Єдине що подорожчало харчування. Хоч і з ним там проблем нема. Кафе і ресторанів там на кожному кроці вистарчає і на будь який смак і достаток. Є багато цікавих екскурсій (Болгарське село, Подорож на човнах, джип-сафарі, Созополь, Стамбул).
    Але найбільше захоплює Старе місто з його численними архітектурними пам"ятками яким понад кілька тисяч років і які залишаються живими і до тепер (думаю в гуглі ви знайдете багато інформації про це місто).
    А ось кілька фото. Не багато, бо за моєю активною дитиною потрібно було всюди встигати і пильнувати, тому на фотографії часу майже не залишалося.

    ВИгляд на старе місто з даху готелю

    [​IMG]

    А ці пташки страшенно кричать зранку в старому місті

    [​IMG]

    Мія хлюпається

    [​IMG]

    Дорога до старого міста і славнозвісний млин

    [​IMG]

    Центральний вхід (заїзд)

    [​IMG]

    Одна з вуличок

    [​IMG]

    На пляжі

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 32
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Сніданок вдома

    [​IMG]

    Старе місто

    [​IMG]

    Вигляд з старого міста но Нове

    [​IMG]

    Нічна панорама

    [​IMG]

    Нажаль не маю на компі фото з Стамбулу, джипу-сафарі і болгарського села :sad: Як відсканую, то покажу

    А нарахунок знайти проживання на місці, то це не проблема. Ви можете приїхати і обов"язково знайдете. А як кому потрібно якісь координати, то пишіть, постараюся знайти те що мала
     
    • Подобається Подобається x 28
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ось ще фото Несебра (не моє)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Несебр
     
    • Подобається Подобається x 15
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а літкаком яка ціна?
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    тоді було 150 євро за себе і 135 за малу. Це фірма Міст-тур на літо замовила чартер Львів-Бургас кожні 7 днів. А от цього року було 225 євро для всіх. І жодного літака зі Львова не було відправлено
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а на машині - 220 євро на чотирьох+40 євро штраф за первищення швидкості. рахйте!!
    55 євро з особи в 2 сторони. як у 2007, так і 2008р.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    зато на самолете быстрее:)))
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а на машине интересней!:)
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ну і економія!!! ясно літаком швидше. але на гроші що залишилися можна віжпочити на 3 дні довше. бо не маєш квитка назад.:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве


    а СЕСТРА ВАША НА МАМУ СХОЖА, дуже... о, то так і треба їхати з бабусею і з сестрою... а то ми з чоловіком як їдемо самі з малим, то відпочити не вдається, а так трохи бабуся побавить, трохи хресна...
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Край оксамитових гір,
    [​IMG] [​IMG]

    водоспадів [​IMG]

    і графських замків
    [​IMG] [​IMG]

    Отак цвіте платан. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 23
  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Санаторій "Карпати"?;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Там, де ліхтар, так. А нижня з феєричним цегляним паркетом - це у Чинадіївському середньовічному замку.
     
    • Подобається Подобається x 2