відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А в мене є питання "не в тєму". Я ніколи не бувала за кородоном. Я не уявляю як можна їхати кудись відпочивати не знаючи мови. Чи всі хто їде знає якусь іноземну мову? Як можно розібратися в готелі та на екскурсіях? Розкажіть як у вас з цим питанням.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ХОЧЕТЬСЯ ЛІТА !!!


    Карпати 2007. Шешори (Сріблясті водоспади).

    [​IMG]

    Гори димлять :)
    [​IMG]

    Сріблясті водоспади
    [​IMG]

    Тепла, чиста, прозора водичка гірської ріки :)
    [​IMG]

    :) :) :) :) :)
    [​IMG]

    Лагуна. Там глибоко,можна скакати
    [​IMG]

    Природнє джакузі

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 30
  3. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    :clapping: последняя фотка просто шик!!!! :))
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    і у мене!:clapping::clapping::clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Знання мови аборигенів іноді достатньо на рівні кількох фраз, що пропонують розмовники. Бо десь англійську знають, а десь - не дуже.
    Загалом збираючись до будь-якої країни, Ви дивитесь в неті в коментарях або питаєте в представн6ика турфірми - якою там розмовляють. Є курорти добре адаптовані під російськомовне населення - Туреччина, Єгипет. Там навіть у всіх магазинах російською володіють. Обираючи готель завжди можна подивитись у відгуках в неті чи при ньому працює російськомовний екскурсовод або хоча б аніматор.
    Я знаю людей, які досить поїздили без знання мови. Проблематично їм було у Франції-Іспанії здається. А масові пляжні курорти - підстроюються вже під російськомовних.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    То точно що на курортах зання мови зовсім не обов"язкове. Англійську в Туретчині Египті Черногорії розуміють на тому ж рівні що і російську.
    От де в мене були мовні проблеми то у Австрії. Була я там у не туристичному місті Лінц. Причому ангійська мені також була не до чого, бо там її ніхто не розуміє:confused: У магазині чи дорогу запитати то спілкувалися мовою жестів :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    КАРПАТИ,ЯРЕМЧЕ,2007 РІК
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]


    А ЦЕ ТІЖ КРАЇ,ТІЛЬКИ 2008 РІК

    [​IMG][​IMG]


    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 25
  8. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    літом 2008 трошки відпочивали в Криму (Штормове), жили в приватному пансіонаті
    [​IMG]
    [​IMG]
    море, море...
    [​IMG]
    [​IMG]
    надзвичайно чиста вода
    [​IMG]
    трошки засмагаю...
    [​IMG]
    "витвори" з піску
    [​IMG]
    [​IMG]
    такі забави
    [​IMG]
    і водні процедури з акробатичними трюками
    [​IMG]
    Початок вересня... і цвіте акація
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 26
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Іруся,дужегарний отельчик,напишіть, скільки то коштувало,які умови,харчування....а де саме штормове?
     
  10. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Штормове 10 км від Євпаторії, на той час ми платили по 120 грн за одного в добу це з харчуванням, за дитину не платили нічого, тільки разово 200 грн комунального збору. Кімнату мали з двома ліжками, тобто я з малою окремо і тато окремо. Крім того був туалет з душом (вода гаряча цілодобово), кімнатка для речей, кондиціонер, телевізор і т.д. в загальному умови хороші. Сподобалась територія - особливо добре для дітей, був дитячий басейн, качелі, пісочниця, купа іграшок. Харчування прекрасне по типу "домашня кухня", а не общепіт. Єдиний недолік - 800м до пляжу, йти 20хв.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    :clapping::clapping::clapping: как классно тема идееет!!! всем спасибо за активнешее участие!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Розкажу я ще про літо 2007, верніше весну. Ми були вже в очікуванні на появу насті і вирішили поїхати до туретчини.
    Хол готелю[​IMG]
    Ми жили у додатковому корпусі ближче до моря і більш тихому.
    Погода була досить похмура всі 11 дні.[​IMG]
    Тому ми досить багато ходили і з єкскурсіями і просто самі. Туретчина від египту вигідно відрізняється можливістю відходити досить далеко від полоси готелів без ризику для життя:) Але море не те:sad: "нет в мире совершенства"
    На наступний день була ознайомча єкскурсія з обовьязковим заїздом до магазинів але крім того були на розкопках[​IMG][​IMG]
    і на водопаді[​IMG]
    На наступний день погода далі не радувала і ми пішли самі прогулятися. І ознайомилися з місцевою флорою [​IMG]
    і фауною[​IMG][​IMG]

    Потім була морська прогулянка і огляд фортеці. Осьтакі прапори в них вішають[​IMG]
    фортеця[​IMG][​IMG]
    А далі ми вирішили відійти подалі в гори. Подивилися на поля бананів. [​IMG]
    Потім одна місцева жителька зупинила нас і почала закликати до себе в сарай. І ось що ми там побачили.[​IMG][​IMG]
    Дорога була далека і ми зголодніли добре що в них будь де ростуть шовковиця і апельсини.[​IMG][​IMG]
    Ну і звичайно крайовиди.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Для тих хто сумнівається щодо віддиху з дитиною: літо 2008, Місхор, Ірусі 2 і пів місяця:xaxa:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 27
  14. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    главное родителям не говорить:haha:)) (бабушкам и дедушкам)
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Боже, люди як я вам заздрю. У вас все так просто, машиною поїхав у Крим дiкарьом на мiсяць, зарядився на рiк. Чи в гори, дiкарьом. Продукти на базарi... Ех...
    Тут за ВСЕ треба платити i то не дешево. Навiть з наметом поїхати в гори, просто так не можна. Можна тiльки в заповiдний, в спецiальний маметний "парк" платити щоденно або за цiлий тиждень (залежить вiд того як довго хочеш бути)... добре якщо є безкоштовнi туалет i душ, а то деколи i за то плати.
    А на море... це взагалi розкiш! Їсти нема нiде як в ресторанi, хiба що взяти в оренду приватну квартиру i тодi готувати самому, але то теж не дешево. Якщо летiти лiтаком то треба брати в оренду машину на мiсцi, бо без машини в Америцi людина зв'язана по рукам i ногам.

    Я дуже надiюсь що ми машиною поїдемо до Флориди (то наш Крим) цього лiта. Бо я вже вмру без моря!
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я не сумніваюсь що з мацьопами можна їхати відпочивати на море( ми правда першого літа наважились тільки на карпати)....а от коли кажуть що з дітьми до 4-5 років не варто на море-то брєд....ВАРТО!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    конечно, наши знакомые уже 4 года живут в ГОА и родили там ребенка:) все ок, и даже они говорят что прививки только от паранойи надо делать:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а ГОА это что?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ГОА-Индия:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А це спогади про наш минулорічний відпочинок в оздоровчому таборі раннього розвитку дитини. Ми жили у санаторії матері і дитини Турія на березі річки. Ось такий краєвид майже з вікна.

    [​IMG]

    Дітки там ліпили з глини [​IMG]

    та сольового тіста [​IMG]

    Малювали фарбами [​IMG]

    і мильними бульками з барвниками [​IMG]

    запускали повітряного змія [​IMG]

    робили пляшковий водопровід [​IMG]

    займались боді-артом [​IMG]

    ходили по росі босяка [​IMG]

    робили "вулкан" [​IMG]

    пізнавали довколишню природу [​IMG]

    і просто відпочивали [​IMG]
    Тепер із нетерпінням чекаємо цьогорічного табору!
     
    • Подобається Подобається x 26