Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Так я з Вами згідна. Чисто фізіологічно так, важче. Але то ще залежить від самої дитини і її віку. Моя наприклад, спала, і мала ті кордони "в носі".
     
  2. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    А ми якраз спеціально літали з донею на море у жовтні (їй був 1 рік і 5 місяців) - Африка, різка зміна клімату, і у квітні (1 рік 11 місяців) - та сама Африка, бо погода завжди є.

    Супер, їй було краще, ніж нам дорослим. Абсолютна небоязнь моря, свіжі фрукти, інше харчування (тільки на ранній сніданок і на пізню вечерю брали свої каші). І нам все в плюс (ттт). І говорити ми почали одразу після моря: до того було 2 десятка однотипних слів (мама, баба, киця), а після моря 2-3-4х складові слова (типу калькулятор - баба главбух). Тепер знов проситься, але нема літака зі Львова, і мене то напрягає: їхати до Києва, потім у Бориспіль і назад так само.
     
  3. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Бачу, що то вже тенденція така - мій теж після моря одразу почав говорити дуже багато. Повторює практично всі слова, які від нас чує. А раніше тільки з десять найпростіших знав. Може, то йодоване повітря так впливає?
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    так впливає будь-яка подорож
    не тільки на море
    ми в київ до сестри їздили
    навіть просто переїхатись в гості
    зміна обстановки - поштовх до нових умінь і навичок
     
  5. bubamara

    bubamara Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    і ще нові враження, які стимулюють розумову діяльність.

    здається тема дещо відхилилася в сторону ))
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    чому -
    це ж плюси подорожей з немовлям)))
     
  7. bubamara

    bubamara Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    ну якщо наш, не побоюсь цього слова, дискурс (бррр) розглянути у такому ключі, то маєте рацію - мандрувати з малятами треба і корисно, тому
     
  8. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    власне, такою думкою і я керувалася, коли минулого року полетіли в Туреччину. меншому тоді тільки 4 місяці виповнилось. відпочили чудово - все пройшло добре і легко, жодних труднощів. Це вже пізніше почнеться - така чи не така водичка, кашки, зупки, пюрешки
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    ми в село їздимо дуже часто - то для нас не зміна обстановки - а так, як комусь переїхатись з топольної на сихів))0
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    цікаво мені така штука- чому не рекомендують дитині до 3-х років міняти обстановку? з чим то повязано- то якись забобон чи медичні рекомендації. хтось знає?
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    здається трошки не так...Не рекомендують їхати відпочивати менше ніж на 21 день..аби пройшла акліматизація і відпочинок справді пішов у користь.
     
  13. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Мені здається тому, що вони просто ще для такого замалі і не готові. Це з власного досвіду. Хоч ця магічна цифра 3 (до 3-ох років того не можна їсти, до 3-ох років тим не можна бавитися) для кожної дитини різна.
     
  14. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    І то залежно від батьків,якшо батьки люблять подорожувати і з легкістю змінюють звичну обстановку,то їх дітям та зміна буде непомітною і піде лише на користь навіть в три місяці)
     
  15. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Наразі їдем в перших числах серпня в Карпати, а потім плануєм в перших числах жовтня їхати на моря (меншому буде 4 місяці). Але якщо в Карпати я їду із спокійною душою, то поїздка на море в мене посиляє страх і переживання, тому буду зважувати 100 разів всі "за" і "проти", поки прийму остаточне рішення.:girl_yes2:
     
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Радилась з толковим імунологом перед поїздкою з дитиною на море. Вона радила звернути увагу на те, як дитина сприймає зміну обстановки. Тобто, як реагує на чужих людей, інше місце перебування, інші умови для сну, зміну їжі, дорогу... Якщо з цим все добре, то можна вирушати. Але не змінювати клімат дуже кардинально. Не їхати з зими в літо... Намагатися забезпечити дитині схожу їжу, особливо- якісну воду. Перші дні не давати екзотичних фруктів-овочів (для діток, які самі їдять), або не споживати їх мамі (якщо ГВ). І їхати на максимально тривалий період часу.
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    в 2 міс їздили до моєї бабусі і Рівненську обл., в 3,5 місяці їздили на Закарпаття, в 4 відпочивали тиждень в Трускавці, в 10 міс 10 днів на Буковелі, всі поїздки були комфортні і принесли всім купу позитиву. Мені легше було коли Домчик був меншим, точно.
    Через два тижні плануємо летіти на море, мами вже 2 дні тероризуть тим, що дітям до 3-х років літати не рекомендовано. Чому?
    Я більше хвилююсь про харчування і ще, то мабуть питання до Zoryanazirka, як перевозити візок? бо вагаюсь чи тащити наш stokke чи купити якусь тростинку?без візка не хочу летіти, порадьте -розкажіть щось:)
     
  18. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Візочок віддаєте перед самим трапом літака, а по прильоті Вам його зразу ж до трапу подадуть. Ніяких проблем. Правда, я не знаю, як Stokke складається... Якщо зразу вся коляска, то супер, а якщо на дві частини ( окремо сидіння, а окремо шасі ), то може бути не зручно.
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ми мою маму позбавили радості нас тероризувати, бо купили "гарячу" путівку за пару годин до вильоту. Просто віддали ключі, щоб вазонки підлила і розібралася з продуктами в холодильнику. Але всі сусіди потім слухали, як ми могли з такою дитиною... Коли приїхали з купою позитиву і дисками (доказом), що все було добре, до цієї теми більше ніхто ніколи не повертався. З другою дитинкою ще швидше плануємо подорожувати.

    ---------- Додано в 23:17 ---------- Попередній допис був написаний в 23:11 ----------

    Коляска - просто незамінна річ. Беріть в будь-якому випадку. Дітки на морі дуже втомлюються, засинають на ходу... І весь вечір можна собі з коляскою голяти, морем милуватися))) Романтика... А не сидіти всім в номері, бо дитинка спить. (Хіба перевірену якісну радіо-няню взяти.) Ну і завжди свій рідний куточок для дитинки. Якщо, наприклад, ліжечко не підійде. В нас переліт був нічним, то коляску просто поставили в автобусі (під час трансферу в аеропорт) і дитинка спить, ніхто не будить. І в аеропорту після реєстрації 1-2 год. що робити? Коляска завжди виручає.
     
  20. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Відпочинок з немовлям

    Ми також збираємось на моря летіти, але в серпні-вересні. Найбільше що хвилює це харчування.... Мій малий трохи консерватор в їжі.... і не знаю, як то все буде. Ну допустимо його улюблені кашки я йому візьму на 2 тижні.... але ж не тільки кашки він їсть.... Частенько роблю сирок з ягодами/фруктами, м"яско з овочами, жовточок.... Як то все в готелі можна зробити і головне де взяти продукти??? Чоловік конкретно з того панікує.... я його заспокоюю, але сама також не дуже уявляю. Самої циці такій дитині вже замало. Ще він любить підїдати з моєї тарілки, але ж то домашня їжа... я знаю, що готувала, що туди клала.... Поділіться досвідом про власне харчування річних малюків в готелях. Чи можна попросити, щоб просто овочі зварили (картоплину, морквину, кабачок...) чи ви давали те що самі їли ? І чи брав хтось з собою якісь продукти? Може такі дит. консерви?