Вишита бісером сорочка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Веснулька, 24 Червень 2010.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    в мене була графлена, тому почала з холодної води.
    потім в теплу (але добре теплу) з порошком, потерла руками всі місця, що без бісеру, тобто не "шурала" тільки там, де є бісер.
    сполоснула, розвішала, не викручувала

    ну... нічого особливого
     
  2. schuchok

    schuchok New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Можливо питання не до мене, але я свої бісерні сорочки ( вірніше моїх хлопців) вже прала. Проблем з цем немає жодних, тепла вода, порошок або мило, звичайно ж ручне прання.
    Я так перу навіть свої бісерні картини, хоч і не вишиваю їх на тканині бо іноді нитка під час роботи забруднюється (або їй допомагає одне маленьке чудо).
     
  3. pip

    pip New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Ось моя сорочка. Сьогодні дошила!
    [​IMG][​IMG]
     
  4. schuchok

    schuchok New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Ось такою вийшла чоловікова сорочка! Задоволений!..:clapping:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2011
  5. schuchok

    schuchok New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Вже є початок моєї сорочки!!!
    [​IMG]
     
  6. schuchok

    schuchok New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Так от просунулася моя вишивка, вже видно перші соняхи!!!
    [​IMG]
     
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Найшло на мене нарешті натхнення до вишивки, захотіла дуже вишити сорочку бісером. Значить так, купила тканину в "Галереї льону", бісер в магазинчику на Шевченка(до речі дуже мені той магазинчик сподобався), схема видрукувана. Вчора розкроїла і почала:d64:. Може за рік вишию, до Паски:girl_crazy:
    Іруся, скільки ти часу вишивала?
     
  8. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    звідси детальніше, будь ласка. Яруська, ти сама кравчиня чи як? може маєш яку файну викрійку?
     
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Ні, я не кравчиня...але вмію шити і робити лекала. Для цієї сорочки використала реглан з Бурди, трошки його тільки дизайнула.
     
  10. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    з липня :girl_crazy:
    3 місяці "плотно", поки вдома сиділа (але ще не мала системи відпрацьованої, багато часу йшло на непотрібні речі)
    а з жовтня-тільки вечорами та на вихідних
    якщо посидіти вихідний, то мала від 1/4 до 1/2 квітки великої, потім пішло швидко, але часу вже було не було
     
  11. GORTENZIA

    GORTENZIA New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Лідочка, ви мене випередили! Я теж хочу таку сорочку бісером, маю схему. Ви рахували скільки на цю "Розкіш" треба бісеру-грошей!?
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Мені вчора пішло десь 300 грн. На тканину 120, на бісер 160, коробочка-органайзер для бісеру- 15 чи 20. Бісеру я не можу порахувати, можливо ще доведеться докуповувати.
    Думаю може купити п"яльця, на них зручніше чи ні...як кажете?
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    А який бісер купували чеський чи японський?

    Ще не рахувала, бо маю трохи роботи вдома, але підозрюю що на бісер треба десь 500-600 грн (японський)+тканина, рамка, органайзер, нитки/голки і т.д. А часу? Я ніколи не вишивала бісером, тому навіть приблизно не знаю:)
    Файно, будем разом вишивати:)Порахувати хрестики легко в РМ, і відповідно к-ть бісеру легко визначити. Десь тут подавалося скільки бісеринок в чеському та японському бісері.

    Покажіть схемку майбутньої краси:)
     
    Останнє редагування модератором: 29 Квітень 2011
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    давно обіцяла і тільки зараз зробила
    значччть ситуація наступна:дуже приблизно можу порахувати середній розхід японського бісеру, оскільки купувала на всю свою сорочку 2 пачки темно-зеленого (разом 200 гр) і майже весь (залишилося кілька десятків бісеринок, може 50, може 100) використала, тому шляхом нескладних математичних розрахунків можу сказати, що в 100 гр приблизно 12500 шт, бо в схемі майже 25 000 "хрестиків" темно-зеленого кольору

    т.є. в одному грамі 125 бісеринок і навіть більше (боюся уявити скільки пішло в пилосос :girl_crazy:), це вже з запасом :)
    мені не знадобився, зручніше зберігати в пачках, в які бісер розфасовано
    а от незамінною штукою виявився "килимок" для бісеру, який отримала в подарунок від Лілі

    то такий шмат "волохатенької" тканинки, розмір приблизно 20*30
    думаю можна замінити фетром

    як використовувала:
    коли вишивала, наприклад, рожеву квітку, висипала всі необхідні відтінки (рожеві, червоні, зелені) умовними купками і голкою вибирала потрібного кольору бісеринку. зручність в тому, що бісер не "їздить" по тій тканині :girl_claping:
    ДУЖЕ ЗРУЧНО!!!
    всім рекомендую

    буде більша витрата часу
    в мене найекономніше по часу було вишивати за столом, коли відстань від бісеру до тканини мінімальна, тоді менше махаєш рукою (в прямому значенні слова) і відповідно вона менше болить (бо таки боліла), і процес йде набагато швидше

    ниток 50К пішло трохи більше 2 мотків (тобто 3 треба), як купувала, то вони були по 9 грн (чи 9,50)=майже 40 грн,
    голок пішло 3 шт, бо тонкі і в процесі трохи гнулися, і я їх зразу ж і "списувала"
    голки брала бісерні, але з тих коротших
    раджу бісер купувати весь одразу, бо може бути халепа, як закінчиться, і не зможеш знайти потріного відтінку, окса вчора казала, що в неї таке з зеленим :sad:
     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Ось така має бути, тільки без тих червоних квіточок, що внизу і боків...
    [​IMG]

    А мені добре з органайзера брати, бо люблю вишивати на дивані- калачиком під телевізор, з килимка все б посипалось:girl_crazy: Ще й кицька активно допомагає...
    Поки що є пів- квіточки найбільшої)))
     
  16. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Для того в мене є піднос дерев'яний з невеличкими боками (щоб нічого не розливалось- падало коли до ліжка каву подавати:girl_smile:) кладу кусок фетру і насипаю купками різний бісер, під нього підкладаю маленьку подушечку щоб було вище. Якщо бісер розсипається на підлогу, диван то одіваю на трубу порохотягу капроновий підколінник:girl_crazy:, так щоб ще трошки в трубу запхати і включаю, весь бісер збирається в підколіннику, а то треба налазитись щоб його зібрати.:dance2:
     
  17. schuchok

    schuchok New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    я маю просту кришку від коробки для взуття, і тверда і не розсипається нічого і мобільна: можна вишивати будь де на ліжку, на столі, на колінах, всередині застелила тканиною, щоб зручно було набирати бісер.
    Потрошки закругляюсь з своєю сорочкою
    [​IMG]
    наразі це лише викрійка складена у вигляді сорочки, ще залишилось зробити низ, рукав і пояс.
    Хочу запитати, може хто знає де можна дізнатися вартість таких виробів, крім Вернісажу?
     
  18. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Сорочка-мрія.А на якій тканині ви вишивали?
     
  19. schuchok

    schuchok New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Вишиваю на бісерному полотні, мабуть звичайне лляне теж підійшло би.
     
  20. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    а в мене органайзер саморобний :girl_crazy: кришка з під взуття, куди на подвійний скотч наклеїла маленькі коробочки з антигрипіну. олівцем попідписувала номери і ношуся з тою коробочкою повсюди