Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-гольничка)

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем LudmilaP, 28 Травень 2011.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Чохольчик

    [​IMG] [​IMG]
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    В мене процес просувається. Настапний чохол для ножиць
    [​IMG][​IMG]
     
  3. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Дала таку ж підкладку як і в інших дрібничках, і маю надію, що мої ножички сюди влізуть ;)
    [​IMG][​IMG]
     
  4. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Ви не думайте, що я нічого не вишиваю. Останнім часом мала багато таємних процесів
    [​IMG][​IMG]
    І ось такий результат
    [​IMG]
    Цю гольничку вишвала, думала буде маячок, але як для маячка він був надто великим тому вирішила вишити ще інший ;)
    І ось такий вийшов набір
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 7 Липень 2011
  5. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Дівчата, я чесно-чесно з вами :) все сфоткаю і покажу уже за декілька днів!!!
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Виявляється, що я не одна така :) вишиваю і не показую;)
    Також, чесно-чесно вам обіцяю через пору днів покажу, що натворила
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Ну раз ви так, я буду найчемніша:girl_cool:

    [​IMG] [​IMG]
     
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    почала собі вишивати отаку красу
    [​IMG]
    вже є маячок та чехол для ножичок. пізніше покажу :)