Вишивальна криза

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Серпень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Зізнаюся вам усім щиро, бо наболіло вже дуже сильно... У мене останнім часом глибока вишивальна криза: не подобається ніщо з того, що вишиваю. Якийсь такий занепад щодо вишивки. Вишиваю, бо хочеться, але якась криза така найшла... Ні в кого такого не було??
     
    Останнє редагування: 23 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А в Вас часом інша робота на голові не висить? Нема думки, що не все зроблено? Може, то погане порівняння, але в мене щось подібне. В п"ятницю ми робили ремонт, після того вже нічого не хотілось. В суботу планували продовжити, але довелося йти на похорон, це була дуже сумна й болюча звістка, але... Час був, вишивати мені хотілось, а тільки сяду - вже не хочеться... А довишивати залишилось на 2-3 годинки... І нічого робити не хочеться , ні робити, ні відпочивати...
     
    Останнє редагування модератором: 23 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Та ні, вишиваю я "легально", нічого іншого в той час на голові не висить, але моя робота мені не подобається, придираюся страшенно й уже вишите видається негарним і бездарно зробленим. І це відчуття мене дуже розбиває. Лишати я це заняття не збираюся, бо собі обіцяла, що не кидатиму (з моєю непостійнісю, то так мус робити), але вишиваю з важким серцем і це дуже гнітить... Важко то все в слова оформити. Останнім часом постійно згадую слова Маріі щодо вишивання й ще більше усвідомлюю, наскільки вона мала рацію...
     
    Останнє редагування: 23 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    В мене таке регулярно...Я це скидаю на свій непостійний знак гороскопу, тобто щоби щось зробити мені потрібне натхнення, а на мус нічого хорошого не виходить.
    Недавно мала таку кризу, то початі речі десь півроку навіть не рухала, а за останній тиждень зв"язала два чудових светрики і тепер найшло, що захотіла вишивати. От почала чоловікові сорочку, на цей раз чорну. Трохи буде прогресу, покажу.
    Так, що просто спробуй переключитись на щось інше, а за той час і бажання повернеться. Ну, непостійні ми створіння, Близнючки:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Лілю, то відклади вишивання в довгий ящик (на довгі зимові вечори). Займись чимось іншим.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Підтримую. Вишивати через силу - шкода себе і вишивки. В мене були роботи, які я роками вишивала (коли було натхнення)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А я от вчора-позавчора мала купу роботи з "запасами на зиму", але так хотіла сісти повишивати, що аж руки свербіли. Та закрутила останню банку вже десь о першій ночі, то яке вишивання? А от сьогодні зранку встала, випила каву і сіла собі в свою позу лотоса :girl_haha: та й обшила листочки нарешті. Вже можна сказати, що робота готова, але хочу один контур випороти і іншою ниткою вишити, бо не подобається мені.
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Не можу я не вишивати, бо хочу. І я ніби й не через силу вишиваю, просто не подобається те, ЯК вишиваю. Хрестики видаються кривими, вишивка негарною... Так, якби я не вміла вишивати. І якщо відкладу, буде мені важче.
    Згідна з Ярусею, що то все через паскудну натуру, але як себе переконати, що те, що я роблю, не таке вже й страшне?... :confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    показуйте нам почастіше. А ми вже похвалимо :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Дякую,:girl_tender: спробую так. Зараз щодня Романа тероризую, іноді мало не зі сльозами: "ну чому воно так страшно виглядає?" :girl_cray:
    А такоі вишивальноі кризи більше ні в кого не бувало??

    Треба буде цю дискусію в окрему тему винести, коли до якогось компа доберусь, бо на айподі дуже незручно.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Але то вже прискіплива, жах :girl_mad:! Якщо вже твої хрестики криві, то я вже не знаю, чиї рівні :girl_mad:. Я щойно ведмедика дивилася. Такий, як намальований:girl_in_love:! Ну вже не знаю, як ще хвалити:girl_smile:. Ми вже тут, як ті дві з анекдоту:
    - Мамо, нас люди хвалять!
    - А хто, доню?
    - Та я Вас, а Ви мене! :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А мені вони криві... :sad: То все мій перфекціонізм, певно. Не вмію я свою роботу цінувати. Вірші ніколи не шанувала й не подобалися мені, тепер те саме з вишивкою. Загризу себе наніц... :sad::sad::sad:

    Тільки мене не сваріть, бо для мене то справді є проблемою. Я лише після кількох тижнів душевних терзань наважилася нарешті про це заговорити...
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    це не перфекціонізм, це якраз оце

    треба вчитися :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    В мене кризи ще не було, бо я можу робити перерву і на тиждень. Часу не вистачає катастрофічно. Бо скільки там тої моєї "кави"? Марія би то провернула за три дні, напевно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Лілю, у мене теж буває така криза (як на мене вона у всіх з часом з"являється), бо чим більше вишиваєш,тим більше хочеться досконалості (логічно, ж правда). Може вам краще зараз трошки перерву зробити, і зробити, щось таке, що приємне для душі-прогулятись, послухати музику, почитати....У мене зараз, до прикладу, майже ідей нема за що братись-планів та запасів багато, а я не можу зрозуміти, що мені хочеться вишивати. Може ще вам трошки по інтернеті поритись, подивись інші роботи, схемки і сприйняття своєї вишивки зміниться. А хрестики ваші дуже-дуже рівні;)
     
    Останнє редагування модератором: 23 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Дякую вам, дівчатонька!!! Відпишу більше пізніше, бо біжу до церкви за пару хвилин!
    Міцно вас обіймаю і ше раз дуже-дуже-дуже дякую!!!
    Буду вчитися не придиратися... :shy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна криза

    Лілю, і в мене таке було зовсім недавно. Я почала новий рушник і він мені все ніяк не "йшов". Ну ніяк. Максимум по 10 хрестиків вишивала. А випорювала скільки!!!!! Мамця рідна!!!!! А що найстрашніше-мені було ВАЖКО вишивати той майже геометричний узор. То я закинула вишивку на кілька днів, а потім почала знову. І пройшло мені.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    в мене таке було з ніжками - як зрозуміла що кольори не дуже... але нічого дошила.

    взагалі, криза наступає, як вишиваєш, те що не дуже до душі.

    може Лілю ви забагацько процесів маєте?? може якусь черговість зробіть??

    он в мене так руки сверблять на конкурс щось вишивати вже, але я себе заставляю інше вишивати ( бо обіцяла подарунок у вересні), і теж так сі спішу - що аж 2 рази порола всю вишивку бо таку помилку робила, що все не сходилося...а зрештою вирішила - що немає чого! подарунок важливіше! і все налагодилося..
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна криза

    Та то все тому, що вікно закинула, мабуть. Просто я казала собі, що поки віконні перегородки не вишию, за решту не беруся, а тут ниточки забракло, а в магазині вже 3ій тиждень нема, бо не привезли. Трагедія якась просто. І я так дивлюся, як воно чемно лежить і чекає.... сумно коротше...
    А багато початих робіт, то для мене не проблема. :shy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    просто і результатату нема.. таки на мою думку черговість дисциплінує, і тоді кризи не буде.
     
    • Подобається Подобається x 5