Вишивальницям-початківцям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем kati, 25 Вересень 2009.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    це інформація від виробника по цьому набору, і там ще сказано, що тканина - 16-ка
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Дивно, в мене на обгортці написано - Аіда 14.... А в інструкції тільки загальна інформація....
    До речі, набір від Повітрулі
     
  3. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    ось, знайшла в неті ваш набір:
     
  4. neri

    neri New Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Прошу поради у досвідчених!
    Хочу взятись за вишивку, але не знаю яку тканину вибрати (зрозуміла, що вони мають різні характеристики). На Ваш погляд, яку саме було б краще підібрати для наступного:
    [​IMG]
     
  5. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    зазвичай в таких вишивках йде Аіда 14, 16 або 18. Цифри означають кількість хрестиків в 1 см, напр., в Аіді 14 є 5,5 хрестиків в 1 см, в 16 - 6,4, в 18 - 7,2. Іншими словами, це розмір хрестика (в 14 він більший, ніж в 16, в 16 більший, ніж в 18 і т.д.). Тому тканину можете вибирати або ту, що йде по опису, або залежно від того, якого розміру картинку хочете одержати.
     
  6. neri

    neri New Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    А якщо взяти аіда 14 або 16, то хрестик вишивати в скільки ниток?
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    в дві нитки, і для 14, і для 16
     
  8. neri

    neri New Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    І знову виникає питання про тканину (що поробиш - початківець я): я купила аїду14, але вона така "дубова", аж в руках тримати незручно. То тканина непевної якості чи з нею треба щось зробити (замочити)?
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    на ній треба вишивати :)
    все з нею гуд. Натягуєте на пяльця, снапи, станок і вперед
     
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    то навпаки вишивати буде легше, навіть без пялець/снапів тканина трохи примнеться, але при вишиванні сама "тримає форму"
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    порадьте, будь ласка, скільки моточків дмц мені потрібно на таку сорочку. краще з запасом, щоб потім не довелось докуповувати. тут є 3 кольори.
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    не можу вигадати нічого кращого, ніж перенабрати цей взір в РМ, відміряти необхідну довжину-ширину взору (як в дійсності буде), набрати манжети/комірець реалістичного :) розміру і через можливості програми подивитися необхідну кількість ниток

    бо так досить важко сказати
    це ж залежить від каунту, довжини взору (як слюнявчик чи аж в штани заправлятиметься :)) і ширини
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    А є рм на айпад ? Чи тільки на компи ?
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    зетто, на iOS немає :sad:
     
  15. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    :girl_claping: класно Ви про слюнявчик )))) я з того перестраху докупляла нитки і докупляла, коли вишивала чоловікові сорочку, аж дійсно довишивалася, що до самого паска, мало не заправляється в штани.
    в мене на схожу ширину і довжину до пояса пішло не менше 15 мотків ДМС одного кольору (було 2), вже не пригадаю, котрого саме, але одного з них може 12 чи 13.
    вишивала я в 3 нитки. зі залишків зробила китиці.
    краще зараз брати відразу більше нитки, бо не всі кольори потім легко докупити

    ---------- Додано в 17:03 ---------- Попередній допис був написаний в 17:01 ----------

    але придивилася до схеми, там є пробілів трохи, то однозначно менше піде нитки. (про свою я написала стільки, але в мене практично не видно полотна)
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    я сама порахувала кількість хрестиків і у мене вийшло темного кольору 7 мотків, середнього - 2, світлого - 3. це на точно такий розмір вишивки, як на фото і вже пораховано з великим запасом. може таке бути? бо мені замало видається. в сумі виходить 12 мотків.
    хочу вишивати в 2 нитки, на сорочковому полотні хрестики 2х2 нитки.
     
  17. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Вишивала таку, але в коричневих тонах, і в два кольори. То мені пішло приблизно 7 мотків темної і 5 світлої нитки. Ще й трошки залишилось на шнурочки. Але правильно пишуть, що можна потім не знайти нитки відповідного кольору.
     
  18. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    думаю, що може бути, але я би всерівно брала із запасом, бо гірше, якщо потім не вдасться підібрати...
    як Ви то нарахували? (бачу, що я хоч і вишила чоловіку сорочку і ще синові зовсім простеньку на хрестини, а ще такий самий початківець :girl_smile:).
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    порахувала кількість хрестиків вручну (бо вінди зараз не маю, щоб РМ встановити) кожного кольору. далі маю приблизне правило - 1 хрестик = 1см нитки, але на всяк випадок ще вишила 5 хрестиків, а потім поміряла, скільки нитки пішло. вийшло 4 см.
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Almariel, не думаю, що коректно
    треба хоча б метр нитки відшити
    ви ж перетяжки робити будете, відступи, нитку закріплювати