Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Такі щоб були вже з узором теж не бачила, але я купувала для донечки готову вже пошиту сорочину, ну вона більше як плаття, зараз нам до коліна. А вже на ній вишивала тим взором який вподобала. Купувала на Провесні в рукодільній крамниці п. Оксани.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я знову за порадою. Спробувала обробити плечеві шви. Справа грубша нитка, зліва тонша. Як краще?
    [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. maty

    maty Well-Known Member

    на фото грубшою гарніше-чіткіше, рельєфніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    грубша якось охайніше виглядає.я за цей варіант@Rodionochka
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @maty, @Khrystik дякую! Бо сиджу і руки чешуться, а сама не можу визначитись. Та нитка зараз трохи кольором відрізняється, бо сорочка ще не випрана). І мені поки то теж око ріже).
     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    @Rodionochka ще я проголосую за грубшу))) Вона гарніше лягла, чіткий, заповнений взір виглядає, тонша ніби розпливається
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Потребую поради: хочу чоловікові вишиванку. Але так щоб на домотканому трошки по грошах не виходить((( напено буду вставки вишивати. А що далі? На що їх нашивати? На домотканому вишивати?
     
  9. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    В будь-яку тканину їх можна вшивати (поплін трохи дешевший за домоткане. То така тканина, як чоловічі сорочки звичайні продаються). Я старшому з такої тканини шила, бо він вередун кричав, що його домоткане кусає.
    А самі вставки можете шити шити як на домотканому, так і на звичайній панамі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    моя думка - на панамі можна вишивати, якщо буде повністю зашита планочка, щоб не було видно тої панами в пробілах, особисто мені то дуже не подобається, як ті дзюри видно. Якщо ж планується взір з пробілами, то краще візьміть домоткане, тоді в пробілах буде видно просто тканинку, і ще - якщо будуть пробіли - ретельно добирайте по відтінку тканину сорочки до тканини, на якій буде вишивка, бо дуже часто сорочкова тканина (типу попліну) буває з легким фіолетовим, або голубуватим відтінком
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    а що то за тканина?
     
  12. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Коломийська звичайна (не гребінна), 30-ка або 40-ка, не пам'ятаю вже
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    вона дуже сідає після прання? І де брала?
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Я беру завжи довжина+довжина рукава+10% на усадку та шви
    Брала десь біля Нового Цуму, я не пам'ятаю точно, вже два роки пройшло))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що - закінчила я свою сорочку і навіть сьогодні іі вигуляла. Але в мене не може бути все ідеально). Отже, в деяких місцях полиняла червона нитка(((. Весь час купувала в одному магазині, в Лелітці біля Площі Ринок. І тільки та червона полиняла, і не вся, тільки деякі елементи. Тому сорочка в мене виглядає реально на 100-річну).


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Фото сорочки буде у завершених сорочках.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Galynka29

    Galynka29 New Member

    Доброго дня, допоможіть підібрати тони ниток до такої вишивки.
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата-вишивальниці, хочу спитати поради: є покроєна вишиванка, за основу взята ось ця викрійка 310_413_c_s174.jpg
    Не можу визначитися із узором. Варінт1. Геометричний широкий поперек рукавів, а що робити спереді? думала продублювати той же взір тільки вздовж, але по вирізу будуть зборки... чи буде гарно виглядати? Може тільки рукава вишити, а все решта буде без вишивки, але тоді мабуть забідно виглядатиме. Варіант2. Взір квітковий типу борщівський , вздовж рукавів, і спереду дві такі ж полоски...
     
  19. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    @Materynka ,Ви хоч приблизно узори скиньте, а то так важко щось казати.
    Для варіанту з геометричним узором на руках - особисто я ліф точно б вишивала, але щоб збірка ліфу коло горловини не псувала красу вишивки, робила б не суцільну вертикальну чи горизонтальну лінію вишивки, а розбила б взір на менші елементи і просто всіяла ними перід сорочки. Варіант з квітковим орнаментом цілком міг би бути, тільки за умови що вертикальні полоси на ліфі не будуть дуже широкими, бо тоді вишивка знову ж сперечатиметься з призбируванням і може негарно заламуватися
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2016 ---
    а ще геометрію можна розмістити так ruy629476736_n.jpg головне відступити від горловини на стільки, щоб ті призбірки не морщили вишивку
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nataliya

    nataliya nti

    Дівчата потребую поради, який узор ще можна додати до цієї сорочки, бо щось аж дуже скромно вийшло )
     

    Вкладення:

  21. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Яка шикарна !!!! Мені важко догодити( чоловік каже коли ходимо щось вибираємо , що для мене ще не пошили ), але ваша сорочка дуже гарна!!! Сама б хотіла спробувати , але не вмію колодочками .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk