Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Жемчужинка, 14 Серпень 2009.

  1. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Краса не те слово. ШЕДЕВР!!!!!!! Ніфертіті Ви молодець, так тримати.
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    О, дорогі експерти. Вперше буду пробувати опанувати бісерний набір і маю питання. В інструкції вказано, що вишивати треба лавсановими нитками. Шо то таке, де воно взяти, і чи можна звичайними, але бісер різного кольору........порадьте початківцю.
     
  3. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    лавсанові нитки є значно міцніші ніж звичайні, попитайте в рукодільних магазинах, де продають бісер
     
  4. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Це є спеціальна нитка для вишивки бісером - 50К. Вишивається біленькою ниткою, не залежно від кольорів бісеру, вона напівпрозора, не видно зовсім.
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    а ще одне...в мене немає рамки шоб натягнути тканику для вишивки бісером. Є лише пяльця.Чи можна їх використовувати і як краще тоді їх кріпити, шоб не пошкодився бісер........
     
  6. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    я вишиваю без натяжки, в руках. вишила ікону - не потягнулась і не перекосилась. зараз вишиваю букет, то оскільки зашивається тільки частина бісером, а фон залишається намальованим - тканина виглядає ніби стягнутою трішки, але думаю натяжка в багетці це виправить
     
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Вишивка бісером

    Так гарно!!!! Повертаюся до своє поради, кажете собі "лише одну гілочку"... ;)
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Почула, що є такі, що бісерні ікони клеять ( чи як то називається)... не вишивають, а кожну бісеринку клеять клеєм....хтось шось чув таке?
     
  9. Marjaha

    Marjaha New Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Natalysa, дякую. А ще може хтось підкаже (не впевнена правда чи сюди пишу) де можна знайти, а може хтось вишивав, великодній рушничок з бісеру?
     
  10. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Я ікони вбирала в рамку з склом. Все гарно виглядає!
     
  11. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    антиблікове скло- гарне рішення. І бісер видно, не втрачається його блиск, і світло від люстр не відбивається. Під звичайним склом виглядає не дуже.
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивка бісером

    Станіславо, маю питання до Вас.з якого боку починати ікону? з якого кута? я вишиватиму в руках без п"ялець і станка.
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Хоч я і не Станіслава, але думаю, що потрібно починати з того кута з якого буде зручно вишивати
     
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивка бісером

    Логічно!я просто дивилась там в поясненні, і мені не дуже зручно буде з того починати що там пише і шити в той бік.так що певне попробую різні варанти!
     
  15. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Головне вишивати все підряд, стовпчиками, або рядочками, тоді вишивка буде суцільною і красивою. І клади півхрестик весь в одну сторону.
    Успіхів. :d64:
     
  16. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Я вишиваю зліва на право, рядочками. А потім надоість там можу піти в другу сторону:d64:. Головне справді рядочками чи стовбчиками. Дівчата праві.
     
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивка бісером

    Відповідаю на питаня в карму.Вишиваю Почаївську Богородицю.
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Вперше почала вишивати ікону бісером (набір Чарівна мить) і в процесі побачила що один колір бісеру надто дрібний- всі бісеринки один в один, а один колір ну просто дрібненький - видно між ними проміжки тканинки((( ....не знаю що робити......підкажіть хто займається вишивкою бісером, що робити в даному випадку..
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивка бісером

    може замініть на більший такого ж кольору
    візьміть в магазин з собою і роботу, і бісер
     
  20. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    я б також замінила на більший, бо потім воно не гарно виглядає.