Вислови чоловіків та невідомих авторів

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Олька, 2 Червень 2009.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я з цим згідна певно тільки частково, бо все таки вважаю, що хороший мужчина жінці не завадить, але насмішило. Ну і це напевно адресовано зарозумілим чоловікам, які до жінок поваги не мають.

    Для всех мужчин, которые любят говорить:
    «Зачем покупать целую корову, когда можно получить молоко даром», у меня есть новость, сегодня 80 процентов женщин не заинтересованы в браке! Почему?!
    Потому что понимают, "что нет смысла покупать целую свинью ради сардельки!"...
    (Д. Нагиев )
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

  3. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Кажуть кохання, то найкраща косметика, але косметику легше купити.
    Не памятаю автора, але подобається. Взагалі скарбниця цитат творчість Омара Хайяма "Рубаї"
     
  4. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    imageDLMA6IE3.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

  6. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    80x9TdVKcKs.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Подобаються такі вислови:
    Головного очима не побачиш.
    У долі специфічне почуття гумору.
    Любов - це маркетинговий хід.
     
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Якщо жінка з тобою - це ще не означає, що вона відчуває, що належить тобі. Якщо вона відмовила іншому - це ще не означає, що вона не відчуває себе такою, яка належить йому. Просто так склалися обставини...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Діалог класиків:

    Мы все учились понемногу чему-нибудь и как-нибудь. (Олександр Пушкін)
    Якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя. (Тарас Шевченко)

    :girl_smile::girl_crazy::girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Masja

    Masja Well-Known Member

    Ми народжуємося за один день. За день вмираємо. І за день можемо змінитися. І за день можемо закохатися. Всього за один день може статися що завгодно. (Гейл Форман)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Ти можеш стати кращою, але не намагайся стати іншою.
    І твої помилки, і твої успіхи - це ти.
    Такої, як ти, більше немає.
    Стався до себе дбайливо, Не чини зла, не чекай нагороди і дозволяй собі промахи.
    Без них нецікаво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    На бутерброді з двох компліментів, жінка може прожити весь день.
    Кохання - це найкраща косметика, але косметику легше купити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Вы будете продолжать оставаться несчастными до тех пор, пока вы считаете, что счастливыми вас делают другие.

    © Оскар Уайльд
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Моя мама говорила: «Никогда не жертвуй собой ради других». С годами я понял, в чем глубокий смысл этой фразы: если вы жертвуете собой до конца, от вас ничего не останется. Экономя себя, свою энергию, вы способны отдавать по чуть-чуть, но многим. Тем, кто будет нуждаться в вас завтра. И после. Отдав себя без остатка, вы опустошитесь. И потом, не всем же суждено родиться матерью Терезой.

    Когда ты начинаешь критиковать время, в котором живёшь, твоё время вышло.

    Лучше иметь раздвоение личности, чем вообще не иметь личности.

    Красота не требует жертв. Красота требует денег.

    Ты должен заниматься тем, что делает тебя счастливым. Забудь о деньгах или других ловушках, которые принято считать успехом. Если ты счастлив, работая в деревенском магазине, работай. У тебя всего одна жизнь.

    Женщина, лишённая хорошего вкуса, даже в стильном платье будет безвкусной.

    Карл Лагерфельд
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Откуда вы вообще знаете, что это доктор, а не пудель, например? Это же Интернет.
     
  17. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Я навчився жити з жінкою. Це не так, як пишуть у романах. Наприклад, я не знав, що довге волосся у жінки - це не тільки рідкісна краса, що стосується її попереку, її жіночність і шарм,але і акуратність і впершу чергу з мого боку. Адже, коли вона лежить поруч зі мною, я повинен обов'язково пам'ятати про те, що потрібно прибрати спочатку її волосся з подушки, а потім лягти до неї ближче. Це з часом стає звичкою.

    Я не знав, що якщо у неї поганий настрій, то слід негайно її обійняти, з'ясувати в чому ж справа, а потім заспокоїти. У мене з цим зовсім по-іншому. Коли у мене паршиво на душі, я не люблю, коли мене про це запитують, лізуть мені в душу - такі моменти мені потрібно завжди перехворіти самому.

    Я не знав, що якщо вона ніколи не просить мене про допомогу, то завжди чекає, коли я сам запропоную. «Не чіпай, я зроблю сам!». «Так я можу і сама ...» Ні, не може! Точніше чекає, коли я настою на своєму. Їй важливо відчувати себе жінкою, а конем можу побути і я. До речі! Якщо не дозволяти їй піднімати нічого важчого ніж букет троянд, то незабаром можна помітити, що поганий настрій у неї буває рідше, а посмішка на обличчі кожен день.

    Я не знав і того, що жінка - це не тільки коханка, з якою можна розділити ліжко, ванну, кухонний стіл. Але ще й друг, якого потрібно уважно слухати. Чути, коли слухаєш, навіть, коли вона говорить ні про що. Жінка - не таємниця, ні. І на кожне своє питання, я можу отримати відповідь, якщо буду хоч трохи уважнішим. Вона завжди говорить, що їй потрібно. Завжди! Дивно, коли чоловіки говорять, що не знають, чого хоче їх жінка. Швидше за все, їм не хочеться цього знати.

    Я не знав, що відносини - це не тільки я, але ще і «я» в квадраті. Кожен повинен робити свій крок, поки обидва не зіткнуться губами. Якщо ти стоїш на місці, а інший йде тобі весь час назустріч, то, швидше за все, одного разу ти залишишся у нього позаду. Кожен робить свій крок.
    Безногому не місце на старті ... А зіштовхнути в прірву іншого - це ще далеко не кінець. З будь-якої ями завжди можна вибратися, головне - не відкинути руку того, хто тебе туди штовхнув. А вчепившись в неї, не чекати зручного моменту, коли можна штовхнути у відповідь. Робити «у відповідь» і «взаємно» - це пити отруту обом з одного келиха. Навіть, коли інший знає про згубні властивості. Потрібно виливати з посудини те, що вбиває, а замість нього наливати то, що п'янить. Наприклад, помста, як - страва, і тільки в холодному вигляді, не дає очікуваного Ефекту, а всього лише Афект. А от, наприклад, ніжність рук - від неї п'янієш набагато сильніше, ніж від будь-якого відмінного вина. Ніжність, як страву, радять подавати «у відповідь»! Але тільки в гарячому вигляді.

    Я не знав, що почуття знаходяться не внизу живота, а на кінчиках пальців, якими ти торкаєшся до неї. І якщо арфа грає, значить це твій інструмент. Адже пальці неможливо налаштувати. В тобі або є талант, або його немає ...

    (С) В'ячеслав Прах
    Уривок з книги «Кав'ярня-2»



    Ну бо як інакше?Пра?)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    – Любите и цените себя! Вы прекрасны!
    – Я люблю себя, я прекрасна!
    – Боже, посмотрите, какая самовлюбленная дрянь. Отвратительно. (з ЖЖ Ігоря Бігдана)
     
  19. Malvochka

    Malvochka миється в бані

  20. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member