Висока Т у дітей - розбір польотів

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Holly, 19 Липень 2009.

?

Ви панічно боїтеся гарячки чи

  1. слідкую за станом дитини, полегшую страждання, але не поспішаю з хімічними втручанням

    61,7%
  2. я строго виконую совєцьку інструкцію (38,5) і хапаю "панадол"

    35,0%
  3. я така затуркана, така затуркана

    3,3%
  1. Holly

    Holly Moderator

    У малої температура 40. Викликали швидку. Сказали вірусне, легені чисті, тільки горло червоне. Дуже сподобалась лікарка швидкої. Хоч старша жіночка, але казала що температуру 39 не варто збивати, краще натерти дитину оцтом. Розкажіть як часто потрібно натирати? І яку температуру варто збивати ліками? Ще казала купити антибіотики (я щось не дуже хочу) і давати афлубін. Що порадите?
     
  2. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Про оцет можу порадити що води- пів шклянки, горілки - півшклянки, оцету - 1/6 шклянки. Сама тиждень тому на морі обтирала малого, у нього був перегрів, температура 40 не сбивалася, майже жарознижуючими, а ось ця суміш досить добре полегшувала його стан, обтирала усього, а особливо в районах пульсу - на запястях, щиколотках, шийку, височки. Хустинку мочила, трясла щоб охолодити її і прикладала розкладеною на спинку, груди. Це все давало змогу не згоріти йому до наступної дози жарознижуючого, яке чомусь не діяло. Але у нас був просто перегрів і тому через добу все скінчилося.
    Чого і вам бажаю. Тримайтеся.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Ми малу розтирали водою з оцтом.Як мені радили,найкраще розтирати в місцях,де прослуховується пульс (на скронях,і ручки на запястках)Але нам не допомагало. (як і ліки)Зате після клізми (спочатку думали,що в нас отруєння),температура трохи падала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а ми 40,1 НЕ ЗБИВАЛИ.ніяких ліків не давали(свічку ,яку вона моментом викакала не рахую,бо так ціла і вилетіла з Софії,сорі за подробності),протирала водою прохолодною чоло,за вушками,скроні,ручки,ніжки.догола роздягла,щоб вона віддавала температуру.на ранок спала до 38,7,а на вечір до 38,за два дні температури і слід простив.(хоча і обтирання тепер розцінюю як зайве,перечитавше форум Котока,може там і пошукайте відповіді,якщо вас цікавить то)
    на разі цитата
    Нужно еще и Роберта Мендельсона "Как вырастить ребенка здоровым вопреки...врачам" почитать, тогда Ваши страхи относительно закипания крови улетучаться.
    Вот несколько фактов из его книги:
    Цитата:
    Факт №7. Большинство случаев повышения температуры связано с вирусными и бактериальными инфекциями, с которыми защитные силы организма справляются без всякой помощи. Простуда и грипп – наиболее частые причины повышения температуры у детей любого возраста. Температура может повыситься до 40,5 градусов, но даже в этом случае причин для беспокойства нет. Единственная опасность – риск обезвоживания от сопутствующих процессов потоотделения, частого пульса и дыхания, кашля, рвоты и поноса. Его можно избежать, давая ребенку обильное питье. Было бы неплохо, если бы ребенок выпивал каждый час по стакану жидкости, желательно питательной. Это может быть фруктовый сок, лимонад, чай и все, от чего ребенок не откажется.
    Факт №9. Температура, вызванная вирусной или бактериальной инфекцией, если ее не сбивать, не поднимется выше 41 градуса. Педиатры оказывают плохую услугу, прописывая жаропонижающие средства. В результате их назначений тревога родителей о том, что температура может подняться до крайнего предела, если не принять меры, подкрепляется и усиливается. Врачи не говорят, что сбивание температуры на процесс выздоровления не влияет, равно как и то, что человеческий организм обладает механизмом (еще не до конца объясненным), который не позволяет температуре преодолеть барьер в 41 градус.
    Факт №10. Меры по снижению температуры, будь то применение жаропонижающих средств или обтирание водой, не только не нужны, но и вредны. Если ребенок инфицирован, то повышение температуры, которым сопровождается течение болезни, родители должны воспринимать не как проклятие, а как благословение. Температура повышается в результате спонтанной выработки пирогенов – веществ, вызывающих лихорадку. Это естественная защита организма от болезни. Повышение температуры говорит о том, что система исцеления организма включилась и работает.

    ну і звичайно ссилка,де можна почитати більше
    http://www.1796kotok.com/forum/viewtopic.php?t=18635&sid=679e161af8c79c656d93f25ad4bb80cb
     
    • Подобається Подобається x 17
  5. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Перспективи райдужні, особливо які стосуються пульсу та дихання, а також того, що у добру половину дітей при температурі 40, наврядчи можна влити навіть ложку рідини, оскільки вони знаходяться у майже непритомному стані. Я не рівняю всіх під одну гребінку, але ну не можна радити всім не збивати температуру, кожна мамочка сама по своїй дитині бачить ту грань, яку не можна преходити.
     
    • Подобається Подобається x 18
  6. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я теж читала,що висока температура це дуже добре,значить організм дитинки гарно бореться.Але в мене мала нічого пити не могла,навіть від грудей відмовлялась.А те,що я з допомогою дозатора в неї вливала,вона рвала.Тому ми постійно крутились біля ванни і вмивались холодною водичкою (трошки допомагало від температури і від рвоти)
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    ви сайт почитайте Котока.і книжечку на яку зіслалася от тоді і порозмишляємо де грань.
    а по -друге,невже я почала допис свій зі слів "раджу всім..."?НІ.я розповіла як було в нас,отже,не реба казати,що я всім "раджу"
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Не ображайтеся, я ж кажу, що кожна дитина індивідуальна і до кожної свій підхід. Просто температура для мене це жах, по -перше малий від неї непрітомніє, а головна причина того, що у мене дома завжди є жарознижуєче, це те, що у куми моєї коліжанки два роки тому в гарячці померла дворічна дівчинка, мама вибігла в аптеку під домом купити жарознижуюче, дитину лишила на ліжечку, а повернулася за 5 хвилин вже до мертвої.
    Але я теж не закликаю до повального пічкання ліками, були часи, наприклад коли в нас різалися зуби, і ми температуру майже ніколи не збивали, і малий міг скакати навіть при 39, але, десь у три рочки все змінилося і температуру ми категорично не виносимо.
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  9. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я також не згідна, як дитина може витримати таку температуру, температура 38,5-39 градусів вже може в дитини спровокувати судоми, які потім і можуть лишитися на все життя. Я більше 38,5 ніколи не допускаю.
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    якщо ви не допускаєте більше 38,5 то звідки можете знати шо може спровокувати вища температура?
    якшо ви читали і далі по моїй ссилці,мусіли натрапити на те,що йдеться про різні види температури.якщо температура пов'язана з отруєнням,тоді швидко треба до лікаря,а якщо темпер має інфекційних характер,то тоді вона працює на нас,бореться з вірусом і інфекцією і премагає.яекби не мала власного досвіду,не гворила би про це.а ви його маєте?знаєте шо буває при температурі 40? я знаю,дитина млява,але без судом.просто мамам легше дати жарознизуююче,аніж поїти дитину часто і підтримувати в боротьбі з інфекцією.ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    А ви ввважаєте, що потрібно дитину довести до судом, або чогось гіршого, а тоді казати маю власний досвід??? А знати я можу не тільки з власного досвіду, а ще є багато джерел звідки (перелічувати не хочу), а не експерементувати на дитині. А судоми дає температура любого характеру !!!!, на жаль бачила таке, і на щастя не на своїй дитині.
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    я маю власний досвід,судом не було!!!!!!
    але в кожного свої уявлення про здоров'я.
    а ви часом,не медик?
    (знову ж,ги-ги)Австрія.працювала в сім'ї лікарів(йому 48,їй40 роки,у них родився другий хлопчик).ви собі можете уявити які ті діти бідні в них? вони їм ніц не дозволяють-ні босим ходити,ні по деревам лпазити,в хаті постійно натоплено зимою,влітку вікна майже закриті,темпер збивають,від усього щеплять,бо вони таких наслідких набачилися та ще й плюс старческий маразм почався.ой.
    але в принципі,мені все рівно.
    при температурі головне пиття і увага,і я це свому малюкові дала і вона пережборола інфекцію сама.звичайно було легше дати якогось нурофену,а не сидіти біля неї годинами,але я горда,щго ми то здолали!
     
    • Подобається Подобається x 16
  13. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    а моя старшенька на температуру реагує кетоацидозом і відмовою від пиття, тому ризикувати я не буду,Тим більше інтерферони виробляються при 37,5-38, а вище від 39 їх виробітка припиняється, тому користі мало. А ще під час судом у маленької дитини може статися і крововилив у мозок і інші не дуже приємні речі, тому з дітками до 2 років я би з температурою не бавилась.
    доречі,надвисока тмпература свідчить вже не про те, що організм бореться, а якраз про те, що він вже не справляється, що є виражена інтоксикація
     
    • Подобається Подобається x 14
  14. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    у нас остання хвороба теж була з темп 39,5, малий так трусився, його просто колотило, на таке дивитися важко,мені хотілося якнайшвидше полегшити його біль.І я не знала відразу чи це інфекційне, чи вірусне, чи ще щось....чим помогти вночі?Пити відмовлявся,протирала водою з оцтом, дала свічку, темп. трохи спадала і знов трималася і так цілу ніч тривало, на другий день лікар сказала- бронхіт (бо ми счочатку думали отравлення).Лікарі теж по-різному кажуть, думки одностайної нема...тому кожен вирішує , чи боротися своїми силами, чи медикаментозно:girl_smile:Мене колись лікар спитав, а ви б мучилися з температурою 39, чи терпіли???то подумайте, як маленькій дитині???
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Я особисто починаю збивати температуру, коли позначка вище 38 і 5, все таки то вже говорить про скрутну ситуацію.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Все залежить від дитини індивідуально.
    В нас, наприклад, коли була в малого скарлатина, то температура піднімалась ого-го, я не могла дивитись на то, малий був як в брєду (таке при скарлатині є),але розуміла, що це треба перетерпіти, тому обтирали і т.д. А свічку ставила після 39.
    А коли була вітрянка, то він переносив набагато легше, хоч і була температура, ми не збивали...
    Я думаю, що кожна мама, дивлячись на свою дитину, може зробити висновок: потрібне жарознижуюче, чи ні.
    Я колись, навіть, і не знала, що температура- це теж плюс, бо організм бореться, імунітет виробляється....
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    у моєї дитини судоми починалися при 38,5 - я не експериментатор, і не звір, щоб дивитися, як з дитиною, невідомо, що робиться.
    згодна, що кожна мама свою дитину знає найкраще - тому орієнтується краще. коли випадки гарячки вперше - молодій мамі (і навіть не дуже молодій, бо, вибачте мене, але старечі маразми в 40 років явно не бувають) важко прийняти рішення. саме для цього і є лікарі.
    а коли дитина підросла - кожна мама стовідсотково знає, що робити - чи не збивати температуру в 40,5 чи збивати вже після 38 - це справа свідомості і совісті кожної з тих мам.
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    і нурофен даш, і сидіти будеш годинами, і обтирати і....а блін чого не зробиш тільки.
    Ну невже ви думаєте, що навіть той нурофен це "волшебна палочка" , так це допомога, але то не відміняє обтирання і пиття.
     
    • Подобається Подобається x 19
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Якраз лікарка на швидкій сказала , що інтерферон виробляється при t 39 і вище. В мої малої була температура 40, викликала швидку, бо думала отруєння. Виявилось - щось інфекційне. І сама лікарка сказала температуру не збивати, а натирати оцтом, на голову класти мокрий рушник. судом ніяких не було і температуру не збивала. Мала просила пити і спала. Сьогодні температура 37,2
    olenkastar :girl_cool:
     
    Останнє редагування: 20 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  20. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: "103" Хворіє дитина. Поради.

    Взагалі чи в дітей чи в дорослих радять збивати температуру після 38 , бо власне при такій і вище температурі наш організм починає працювати проти нас, порушуються процеси обміну , терморегуляції, до тканин потрапляє менше кисню , що власне і призводить до системних порушень. У дітей часом це має не те що не бажані наслідки , а інколи і фатальні. Недавно малий переніс страшенну ангіну, при якій температура доходила до 39 , при чому ні оцет , ні малина , ні навіть нурофен її не збивали . Скажу чесно це мене вводило в шок, бо справді не раз бачила судоми у дітей при високій температурі, а наслідки цього значно гірші ніж наслідки застосування медикаментів. Тоді прийшлося вколоти анальгін з димедролом , за 30 хв температура спала. Але страху я наїлася достатньо. Щодо інтерферону, то він ефективний лише в перші 3 дні захворювання , бо далі у людини вже виробляється власний.
     
    • Подобається Подобається x 8