Вітаємо з новонародженим / новонародженою!

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Мар’яна, 22 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. А я 11 серпня родила синочка 2800 кг 48 см (на 37 тижні) :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Ура!!! Вітаю!!! :clapping: Хай росте здоровенький!

    З ім'ям визначились?

    Не забудьте написати свою історію пологів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Ооо, в мене так само. :) Ходила в басейн близько місяця через день, то нічого не боліло, настрій суперовий... Потім півтора тижня хворіла, потім тиждень боялась, бо ніби-то частинка слизової пробки вийшла... - зразу відчула - і спина, і ноги, і кості тазові страшенно почали боліти. Нарешті, сьогодні вибралась. Це таке блаженство! :radist: Повністю підтримую Мишку. Дівчата, беріть себе в руки, групуйтесь і плавайте.:dance:

    Додано через 1 хвилину
    А взагалі, мені останнім часом так хочеться в баню, попаритись. Жаль нема компанії.:sad:

    Додано через 13 хвилин
    [​IMG]

    Мар*яна, вітаю від всього серця!!!
    Бажаю вам побільше молочка і спокійних ночей, здоров*ячка, ростіть і набирайтеся сил!




    Додано через 19 хвилин
    У нас сьогодні повних 36 тижнів. :) Я вже менше боюсь родити передчасно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Маряна, вiтаю! Нехай росте здоровий i чемний :)

    Дрiмка, я вас розумiю, ви добре памятаєте що у мене такий самий депресняк був. Вже надоїло ходити вагiтною, нi поспати нормально, ноги запухшi iтд... Книжки вже всi перечитала i просто чекала, чекала, чекала :) I дочекалась. Потiм не соскучешся. Я оце вже 2,5 мiсяцi не скучаю. Малявка менi дає прос...сь. Так що розслабтесь, бо насправдi то вашi останнi деньочки чистого спокою, це гарантiя :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю,Мар'яно!!!Бажаю здоров'ячка, море радості і тільки приємних клопотів:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Від щирого серця вітаю з народженням синочка!!! Нехай росте здоровенький на радість мамусі і татусеві!!!:radist: :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. myla

    myla Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    ВІТАЮ!!! :radist: :clapping: :radist: . ОСНОВНЕ, ЩОБ ЗДОРОВЕНЬКИЙ БУВ, І МАМІ З ТАТОМ - ТАКОЖ ЗДОРОВ"Я, ЩОБИ МАЛЮК ВАШ ПРИНОСИВ ЩОДНЯ ТІЛЬКИ РАДІСТЬ
     
  8. То я

    То я Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Мар"яночко, вітаю вас з народженням синочка. Хай росте великим, здоровим, талановитим і щасливим. Всього-сього-всього-всього-всього йому і вам найкращого. Набирайтеся сил !:radist: !!!!!!!

    Мій лікар у поліклініці пішов у відпустку :sad:. Ніхто нічого толкового не сказав, так заміряли, зважили і все :sad:. Так погано від того стало. І теж постійно боюся, що передчасні пологи почнуться, сказала це тій , іншій лікарці, а вона : "Навіть не налаштовуйте себе на це. І все." Виписала заспокійливе :).

    А відносно змін настрою, в мене це сильно почало проявлятися от тепер, а до того контролювалося :). А зараз наче дві людини живе, одна капризна, а інша дивується з тої "гормональної". :)

    І активність повернулася.:). Так що то мабуть було повязано швидше з погодою така загальна вялість :sad:. І мені вже не 10, а 9 тижнів залишилося :radist: .

    Вчора ходили на концерт, як мій "карапузяка" танцював, аж під досить широкою футболкою було видно :). А от на Ал ді Меолу заспокоївся. Має вишуканий смак :).


    Правда є одне погане.... :sad: В когось температура була кілька днів підряд 36,9 - 37,2. Ніби нічого не турбує, але..
     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Дівчата привіт, я давно не заходила на форум. Маю новину, в мене вже є доця, родила я на Батальній, пологи були передчасні, в мене йшов 35-36 тиждень, і в неділю відійшли води, в лікарню я приїхала в 8 вечора. а вже в 2-15 я притулила до серця свій маленький скарбик. Дівчинка 2600 гр 48 см.
    Все біжу б дця плаче пізніше напишу більше.
     
    • Подобається Подобається x 17
  10. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю, Дано!!! Хай малеча росте сильна, здорова і приносить повно радості:)
     
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Даночко! Вітаю вас з донечкою!
    [​IMG]
    Міцного-міцного здоров"я вашій малечі і вам! Як на 35-36 тиж. то вага і зріст досить непогані, надіюсь доця вже набрала пару сотню грамчиків і почуває себе "своєю" в реальному світі.
     
  12. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Дано, вітаю з народженням вашої квіточки!
    Нехай росте і розквітає у всій своїй красі!


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Дано!
    З поповненням!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    [​IMG]
    Дано!Вітаю з донечкою!!!Нехай росте здоровенька батькам на радість!Нехай її ангел охоронець завжди буде поруч і допомагає вам оберігати своє маленьке щастячко від всяких невзгод!!!:clapping: :clapping: :clapping: :radist: :radist: :radist:
    Як назвете донечку?Якого числа народили?
    Якщо не секркт,що стало причиною передчасних пологів?Бо в мене зараз 34-ий тиждень,то я починаю переживати...:scare:
     
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю Дану з донечкою!!!!!!:radist:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Чоловічий колектив читачів "Дівочих посиденьок" приєднується до привітань Дани з народженням донечки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Дано, вітаю Вас з донечкою! Хай росте здоровенька і тішить маму з татком з кожним днем все більше і більше!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Цукерочка

    Цукерочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Дано! Прийміть і мої вітання. Здоров"ячка Вам і Вашій донечці, усього Вам найкращого.
    Переглянути вкладення 515
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Дануся, здоровячка малятку, щастя, краси, чемних батьків!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Спробую ще раз розмістити троянду для Дани з донечкою, бо щось не видно моєї вчорашньої відкритки...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.