Витинанки

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Lira, 2 Жовтень 2011.

  1. Lira

    Lira Member

    Щось не здибала куди б помістити свої витинанки, тому створюю нову гілочку, бо планую багато всякого на ці новорічні свята тут помістити:)
    Оце починається потроху підготовка до свят, а потім покажу ще свої пасхальні витвори. Всі шаблони з інтернету :)
    ялиночка
    [​IMG]
    така шторка- за нею ставиться свічечка і виглядає воно увечері просто чудесно. Святково- пресвятково.
    Зрештою можна таке чіпляти і на вікно
    це в розгорнутому виді
    [​IMG]
    а це так, як воно буде стояти
    [​IMG]
     
  2. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Витинанки

    Покажу пару своїх робіт до Паски, з яких і почалося моє захоплення витинанкою:
    Таких яєць було різних форм кольорів і розмірів штук 10.. все роздарувалося..
    [​IMG] [​IMG]
    це моя улюблениця -обожнюю теракоту
    [​IMG]
    ще кошички:
    [​IMG] [​IMG]
    це сердечко теж дуже люблю -зробила їх зо 5 в різних кольорах ... все роздарувалося крім одного
    [​IMG]
    і на останок, то що встигла сфоткати телефоном, перед тим як гості розібрали
    [​IMG] [​IMG]
    п.с. як комусь тре схеми- пишіть в пп мейл- з задоволенням поділюся- в мене їх багаааато
     
  3. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Витинанки

    Так мені сподобалося вирізати, що я не дам цій темі загубитися на дні розділу:)
    ще одна ялинка. Маленька, зате модниця- з прикрасами:)
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ще маю охоту зробити одну дуже красиву ялинку, але не знаю як це вирішити технічно.. іду в сусідню темку з вами радитися
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Витинанки

     
  5. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Витинанки

    технічно- так. Але наскільки я розумію кірігамі- це листівка, яка розкладається і там щось таке об"ємне... а витинанка- це будь-який об!єкт- плоский чи об"ємний, аби витятий :)
    Я як подивилася ЯКІ витинанки у японських майстринь!!!!! То просто ОЙ!
    як і корейський квілінг... це якась Джомолунгма майстерності
     
  6. manka

    manka Member

    Відповідь: Витинанки

    А може майстер-клас? Чи, якесь посилання, як воно робиться?
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Витинанки

    Я теж маю схеми до таких витинанок. Пробувала витинати дірочки звич канц. ножем, заокруглення та кінчики важко давались. А ви чим витинаєте? Я знаю, що є спец. ножі.

    ---------- Додано в 10:23 ---------- Попередній допис був написаний в 10:17 ----------

    до прикладу - вирізаємо і клеємо на контрастний папір [​IMG] - наприклад схемка ангелика [​IMG] - берете папір витинаєте усі контури дещо у середині якщо є позначки - і клеєте на інший папір
     
  8. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Витинанки

    Там особливого майстер класу не потрібно. Друкуєте схему на звичайному білому папері, чіпаєте її до картону чи того паперу, на якому будете тяти степлером-скрепками-скотчем-жувачкою ;) (жарт) і вирізаєте по принципу від середини до країв і від дрібніших ліній до більших.. Зовнішній контур ріжете останнім. Ото і все.
    У мене тих схем- маса- на різні теми. Кому треба- маякуйте в ПП- перешлю
    Ріжу фолієвським ножем
     
  9. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Витинанки

    А може темку відкрити зі схемами витинанок? І всі, хто що знайде, туди запостить.
     
  10. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Витинанки

    ОДин раз пробувала вирізати спочатку канцелярським ножем, а потім спеціальним пером - то зовсім неакуратно вийшло, хоча старалася з усіх сил.. КРуглі лінії не виходили гладкі, а з кутами як у енкутнику, і не всюди вдавалося до кінця продавити папір який вирізала, бо то був певно 220 або 300 плотності.. І при видалянні вирізаних серединок були такі собі паперові пірїночки, малозамітні, але враження неакуратності якраз через них.. Не уявляю як таке можна звичайним канцелярським ножем вирізати так красиво як на попередніх фотографіях..

    Там мусить бути якийсь секрет.. Признавайтесь!
     
  11. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Витинанки

    парад ялинок продовжує ця мацьопа.
    Оскільки деталі дуже дрібні- трохи видно огріхи, але вона мені і така дуже подобається
    [​IMG]

    ---------- Додано в 22:18 ---------- Попередній допис був написаний в 22:13 ----------

    а тепер всілякі елементи, які в майбутньому будуть використані для листівок.
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Де би ще трохи часу більше доточити до тої доби... задумок мільйон, а втілювати часу катма...
    Пробійник мені чоловік купив в магазині шевської фурнітури біля лялькового театру за 19 грн, але ту схему "ажурну" я запорола- почну спочатку- технічно вона складна...
     
  12. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Витинанки

    Їдем далі:)
    Підвіска новорічна
    [​IMG]
    Нова ялинка-ліхтарик. Її ставиться на таку плоску лампоку з трьома діодами і при вимкнутому світлі- краса неземна. Шкода фотік цю красу сфоткати не може, або мої здібності до фотографування його обмежують...
    [​IMG] [​IMG]
    В лісі моїх ялинок- поповнення :)
    [​IMG]
    я вирізалко- маньяк :)
     
  13. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Витинанки

    і напевне остання цьогорічна ялиночка (уже сьома- гарне число, щоб трохи спинитися:) ). Моя улюблениця, виконана з використанням шевського пробійника з другої спроби :)
    [​IMG] [​IMG]
     
  14. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Витинанки

    Краса неймовірна!!! Люблю таке! Минулого року пробувала вирізати трафарети і спреєм-снігом на дзеркалі відбиток - гарно, але я старалась барти деталі покрупніше.
    Ялинка-ліхтарик просто клас! Молодчинка!
     
  15. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Витинанки

    під час паузи на ялинки вирізалася така смужка на вікно. На кожне вікно таких планується по дві:)
    [​IMG]
     
  16. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Витинанки

    Дуже класні витинанки! Теж хочу навчитись. Напишу вам в ПП мейл, скиньте пару простеньких схемок для початку. А який це ніж-фолієвський?:girl_blush2:
     
  17. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Витинанки

    Я теж собі сьогодні вирізала ялиночку-ліхтарик, підсвічник із зірочками, а ще минулого тижня картинку. Краса! Моїм подобається, але чоловікжартує, що я зарано почала готуватись до свят
     
  18. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Витинанки

    ммм... а фотки де?
     
  19. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Витинанки

    черговий підсвічник:)
    розгорнутий
    [​IMG]
    і стоячий :) Дуже гарно без світла при свічці... повірте на слово:)
    [​IMG]
     
  20. moderndress

    moderndress New Member

    Відповідь: Витинанки

    Купила макетний ніж, роздрукувала найлегшу схемку-просту ялиночку, для обробки взяла не цупкий картон, а тоненький папір(160 здається) і.... не так то воно й просто... Ніж з"їжджає, робить нерівні контури, не далось мені це вирізання, може трохи заспокоюсь і ще раз спробую:girl_crazy: