Вітрянка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Уляна, 27 Квітень 2009.

  1. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    а це допомагає? а то в нас шрамик досить глибокий на самому чолі
     
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Про нашу історію з вітрянкою ,я вже не раз на форумі згадувала.
    Ми вирішили не бути оригінальними, і вітрянку ,теж, принесли із садочку.Юсті тоді було 4 роки.Перенесла вона її не дуже важко,температура була лише один день,правда перші три дні дуже погано спала.Потім,коли я сама захворіла,я її зрозуміла,дискомфорт такий,що хочеться зі шкіри вилізти :8:.
    А рівнесенько через два тижні, захворіла я (в дитинстві не хворіла,хоча старша сестра хворіла).Нічого такого не було б надзвичайного,якщо я б не була вагітна , і сипати мене почало відразу, після пологів.Батальна "стояла на вухах" :).Мене перевезли в інфекційну лікарню,а Мартин залишився в пологовому.Всі лікарі були впевнені ,що і він захворіє.Чоловік ,який їздив до синочка кожен день,оглядав його прискіпливо усього ,тільки,що не через лупу.Моя подужка лікар-інфекціоніст,перечитала купу літератури, і сказала,що захворіє однозначно.
    А ми зіпсули всю статистику і не захворіли.
    А я хворіла легко,без температури,але ж красуня була...
    А на рахунок знаків після прищів скажу,що Юстя пообдирала все,що змогла дістати,а знак залишився лише на животику.
    Так,що це все дуже індивідуальне.Не хворійте !
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 17
  3. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    А хіба в діток до 3 місяців не є імунітет до вітрянки? Чи якщо вагітна хвора, то дитина теж мусить захворіти?
     
  4. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    А нащо мастити зеленкою? Тільки для того щоб виявити чи є нові прищики? Чи є ще якась потреба?
     
  5. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Макарено, Імунітет у дитини до інфекційних хворіб є тоді, коли він є у мами. Я вітрянкою в дитинстві не хворіла, тому коли Мартуся принесла її з танців, то разом з дітьми 8р., 11р. і 7міс. перехворіла і я в 34 р. Температура була висока -39,8 доки сипали нові прищики (днів 4-5), але молоко не згоріло і годуватися ми не переставали.
    Anastasia, наскільки мені відомо зеленкою мажуть Щоб прищики швидше підсушувалися, зрештою можна і не зеленкою, а календулою спиртовою чи вітаміном В(таким малиново-рожевим з ампул), якщо вам зелений колір не до вподоби.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Десь читала, що, власне, вітрянкою діти можуть хворіти, починаючи з 3 місяців, бо до цього часу в них імунітет, і лікарі це підтверджують.
     
  7. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    А хіба буде в дитини імунітет, якщо мама вітрянкою не хворіла?

    Я пробувала маститися всім, та зеленка найкраще підсушувала прищики. Коли вже загоювалися, то на лиці змивала "зелень" спиртовою настойкою календули.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Думали ми думали і вирішили піти в садочок. В групі малої вітрянки ніхто немав. Хоча в садочку вона гуляє. Подивимося, як поведе себе наш організм.
     
  9. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    допомагає, досить ефективна мазюка, але зараз дуже дорога:8:, в нас зі старих запасів залишилась:xaxa:

    Anastasia:А нащо мастити зеленкою? Тільки для того щоб виявити чи є нові прищики? Чи є ще якась потреба?

    якщо встигати мастити прищики, які ще не набрали рідини, тобто червоні плямки, які тільки-но з"явились, вони так і залишаться малесенькими практично без рідини, потім зійдуть без сліду
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Вітрянка

    охохо, от і я з вами :) старша зробила подарунок мені на ДН :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Вітрянка

    вважається,що так легше виявити появу прищиків і орієнтуватися про кінець заразності . ( через 5 днів після появи останніх висипань дитина перестає бути заразною). Док. Комаровський вважає,що немає різниці чим мазати-зеленкою,календулою,розчином марганцовки....Але саме зеленка допомагає бути "орієнтиром"
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Моя Настя підхопила вітрянку від двоюрідної сестрички - з"їздила до неї в гості, а на другий день сестричку обсипало. Я чесно перечекала 21 день (у малої якраз був день народження, ще переживала, щоби когось із гостей не заразила, але виявилось, що всі поголовно давним-давно перехворіли), розслабилась - а тут через тиждень "щастя" привалило! Я змащувала прищики олією чайного дерева і герпевіром, дуже гарно підсушувало, прищів було мало, шрамів не залишилось взагалі, ми з чоловіком пили щось профілактичне від герпесу, бо ні я, ні він не мали вітрянки. Чи то чайне дерево допомогло, чи та профілактика, але ми відбулися легким переляком. :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Ще згадала - під час вітрянки митися не можна, але ми підмивалися водою з марганцовкою - так не зашкодить
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    А чому не можна митись?
    Я в Мендельсона прочитала що ванна з кукурудзяним крохмалем полегшує свербіння (або цинкова мазь). Хтось таке пробував?
     
  15. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    не можна митися, бо прищики ви ж змащуєте для того, щоб вони підсушувалися і нові не набирали рідини. а як помиєтеся, то зволожите шкіру і одночасно всі свої даремно підсушені прищики.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    А моя подруга підхопила вітрянку у віці 24 р. Але найстрашніше те, що вона вагітна, от-от народить, тобто вже мала би народити, але чомусь переношує...І тут така халепа. Лежить, бідолашна, в інфекційній лікарні. Чи матиме це якісь наслідки для дитинки, може хтось знає? Чи дитинка вже матиме імунітет?
     
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Дівчата, я повичитувала шо ті перші прищики мають вилізти за вушками і під волоссям, а в нас виліз такий негарний водянистий на щічці, як думаєте то вітрянка?
    п.с. в садочку в групі дівчинка хворіє...
     
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    У моїх перші вискочили на грудях і між лопатками. Хіба що я у волоссі не помітила:confused:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка


    В мого малого перші вискочили на грудях і спині, але чи то вітрянка ви взнаєте скоро, бо потім як почне сипати 4-5 днів. В нас так було, що ми з чоловіком роздягали малого до трусів і мастили разом все, як згадаю то...
    Але найважчий період проходить швидко...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    ніби не вітрянка, бо більше нема прищиків...певно комар вкусив:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 3