Вітрянка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Уляна, 27 Квітень 2009.

  1. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Я спочатку тоже думала - комарі! На перші навіть не звернула увагу!!!!! І перші в нас були на ручці, на животику і біля грудки, а в голові взагалі не було!!!! То в кожної дитин індивідуально!!! На ногах було 3 прищика і все, на дупі і т.д. не було! Напевно ще залежить від форми тої вітрянки, бо я прочитала, то в нас виявилась найлегша. Єдине, що не радує, то я чула, що якщо була легка форма, то можна ще раз її підхопити.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    помастила псило-бальзамом....майже пройшло....може таки пронесло:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Kapitulinka

    Kapitulinka Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    оооо
    перші прищі вискочили в таку "інтимному місці"
    я аж спереживалась...
    а якось в ночі мене дико свербів під груддю прищик,і я його здерла як спала...думала що то чиряк..
    а зранку як встала,і побачила свої плечі....
    :girl_cray:
    то там було всьо в великикх водяниках....
    і вони вискакували і вискакували
    а коли ми викликали швидку,то мені лікар сказав,помитись!!!!!!!!!!!!!!!!
    я була шококвана)))
    далі я ходила вся зелена...
    3 тижні!!...
    і прищі були всюди від горла,до ....))))
    в горлі боліло найбліше)....

    але я пила таблетки заспокійливі....чи що
    і вони зовсім не свербіли))))
    ходила...вся хата зелена була))))
    а лице було такЕ,що як бачила,плакати хотілось)))
    але зараз я не боюсь,що ще колись заражусь))):girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    :girl_in_dreams: А то чого? Об стіни билася, чи чухалася, як Бровко:)?
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    :girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:

    в нас хздається вітрянка....:cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored:

    Сьогодні зхранку побачила на спинці 2 прищичка, не придала значення, подумала комарик чи ще щось....А ввечір думала покупати, а в нього на спинці купа маленьких прищічків, вище лопаток і до шиї. Як такого пузирька з рідиною нема,троха схоже на пітничку....поміряла Т- 37.
    Замазюкала все зеленкою, чекаєм ранку[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Катюха, я тебе не страшу, але по опису то воно!!!! Не лякайся!!!!! В моєї тоже було схоже на пітничку, водяних прищиків було мало, то як в кого! Не панікуй, то нічого страшного нема! Зеленкою не маж, я мазала мурашиним спиртом! Слідкуй за температурою! В нас, сама знаєш коли почалось і нічого, поїхала на море, купалась з першого дня і зараз, мама каже нема навіть сліда, головне, щоб не здирав, давай супрастін по пів таблетки зранку і ввечері, щоб не чесалось!!!! Все буде добре!!!! А, і обовязково подивись в голову, там має бути, якщо це вітрянка! Хоча в Катьки в голові був лише один!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    блін, та вони так 2 дні виціловувались з Любком...а ми ж на море.....аххххх!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    в голові не найшла, але думаю завтра зранку картіна проясниться......дала кларитин, помазала зеленкою пои що...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    :sad::sad::sad: капець блін...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    О! Ще одна!!!! Дівки, не переживайте!!!! Я сама чуть з розуму не зійшла, але не такий чорт, як його малюють! Головне, що спеціального лікування не треба, головне збивати температуру і мазати!!!! Все!!!! В нас в групі багато раз була вітрянка, і моя Катюха не хворіла, а в самий не підходящий момент захворіла і нічого! Згадайте мої дописи, як я панікувала, місця не знаходила, але вже все позаду і у вас все буде добре!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    ага..2 серпня їду на море і воно мені там вилазить і що я буду там сама робити...температура, купатися не можна, на сонці не можна....то ..:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    А взагалі, якщо воно вилазить мені до 2 серпня, то про море можна забути чи як???????
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    чекай...може пронесе....
    А може то і в нас не ВОНО?:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Залежно яка форма тої вітрянки! Улясь, я писала, моя Катя захворіла в четвер, а в понеділок поїзд!!!! Уяви собі, я посивіла!!!! Температура була 39!!! Але висипка не дуже...., я перший раз намазала зельонкою, потім мені подзвонила Зая (Юля) і сказала, що вони консультувались з лікарями (бо наші малі на танці разом ходять) і їй порадили мазати мурашиним спиртом, я так і зробила і повір мені моя Катька поїхала вже з тими "струпмками"... Я мамі казала, щоб подивилась як воно буде і в воду не пускала... і я ще до одної своєї лікарки дзвонила, вона сказала, що як вже відпадає, то можна в воду, але в обід і в вечері мити господарським милом і сполоскувати легесеньким (ледь рожевим) розчином марганцовки! Мама так і робила, то зараз і сліда нема (так вона каже, а я вже в неділю сама побачу і фотки покажу!), а в тебе ще до 02.08 є купа часу!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    як я його не буду в воду впускати...таке нереально...то ліпше вже не їхати і не нервуватися...:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Та не панікуй!!!! Може ще дійсно пронесе!!!! Моя бавилася з нашим Ростіком (якраз в сам ПІК), а вони поїхали в Туреччину, я сама переживала і т.Олі нічого не казала, аж коли вони приїхали я їй розказала і малому нічого!!!!! Моя поїхала я тоже думала, що купатись не буде, я їй пояснювала, що треба слухати бабу, бо інакше приїду і заберу її, але слава Богу все обійшлось! Улясь в тебе є купа часу, не бійтесь дівчатка тої хвороби, краще в дитинстві то все пройти!
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Дівчата, прошу у всіх вибачення з ким ми спілкуввались в ці дні.....:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    я не боюсь,але хочу зимою....:girl_haha::girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    І я так хотіла!!! Але не ми це вирішуєм! В нас в садіку зимою була, але ж моя дитина всю зиму не хворіла взагалі нічим ттт, а тут перед дорогою на маєш!!!!Як я за нею скучила!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка


    Катюнь, це все одно у всіх буде, так що я думаю, що ніхто на тебе не обідиться! Коли я написала про нашу вітрянку і паралельно про форумівку, потім дівчатам сказала, що добре що ми не прийшли, то здається Наторелла написала, а треба було прийти, перехворіли би всі мали би спокій!:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3