Вітрянка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Уляна, 27 Квітень 2009.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    як і написала Fleshka.
    Я в дорослому віці перехворіла вітрянкою,
    зеленка довго трималася, і нічим не відмивалась (а на бровах то взагалі дуже довго)
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ага, я мажу а на ранок воно вже ледь помітне, знов навожу, а на деяких і сліду нема. І то я так щедро мажу і не завжди попадаю, потім підправляю. Може то ще від шкіри залежить. В мене теж не тримається. Ну бо то ж з дитиною домовитися треба, я тобі, а ти мені, і на лиці в тому числі. На ранок нема і сліду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    В меншого вітрянка, але зовсім без температури. Відмічала висип зеленкою , але основна маса висипалася в перший день. Лікарка (приватна) порадила лише мін. дозу фенкаролу на 3 дні і все. На 3 день вже гуляли де людей немає)

    Цікаво, якщо така легка форма чи буде повторне захворювання вітрянкою? Щось мене сімейний лікар цим стурбувала...
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Buriko, навряд чи буде. Просто дитина леоко перенесла і все. Я трохи читала в неті, то пише, що без темп це легка форма, до 38 середня і т.д. але ніде нема, що якщо легка форма то може птвторитися.

    Дівчата, цікавить мене таке, останній висип був минулого четверга, тобто малий вже не заразний. Ми гуляємо, там де безлюдно. А коли вже можна до дітей? Бо читаю, що вітрянка трохи підриває імунітет і не дуже бажано відразу в дитячі колективи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    мурашиним спиртом, він підсушує висипання і так тоді не свербить
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Вітрянка справді підриває імунітет. Одні лікарі кажуть що ще пів року він ослаблений, інші - навіть рік. (
    Мої обоє через місяць після вітрянки перехворіли ангіною, Даринка важче і довше, Ромчик легше і менше, потім вона тиждень походила в садок і знову бронхіт на місяць. Ось досі ще залишковий кашель.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. milema

    milema Active Member

    Дівчата, хто хворів вітрянкою у дорослому,чи мазали чимось спеціальним ті бяки, щоб рубців не було? В мене на обличчі їх так багато, що вже чистого місця нема і ще дуууже великі переживаю щоб сліди не залишились((((
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Там, де було видно контрактубексом. Але то вже після.
     
  9. milema

    milema Active Member

    Дякую! А допомагало?
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Ті ямки згладились. Видно,як пудру наношу
     
  11. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Вчора на 13 день і малу посипало. Поки висип, але без температури. Фенкарол від чухання та маркування зеленкою.
     
  12. NatachkA

    NatachkA New Member

    Розкажу і я свою "вітрянкову історію". Приніс старший ( 4 роки) з садку - переніс ідеально. Кілька днів незначна температура, порядна висипка (свербіж якої турбував лише одну добу) загоїлося все на ура!
    І тут через тиждень, у мене температура 38,5 , а під вечір висипка..У мами квадратні очі, та ти ж хворіла у дитинстві. ...не знаю що то таке було у дитинстві але тепер, у віці 30 років мені ой як не солодко. Стан жахливий, свербіж - просто не передати словами:girl_sad: Мої пухирці не були як у малого - гарної водянистої структури, а нагадували швидше нагноєнняє яке інколи буває коли здерти прища. А кількість їх просто вражала, з голови до ніг не було живого місця.
    Третього маленького , найстійкішого члена моєї сім'ї вкосило останню (1.5 рочки). Це був якийсь кошмарний сон....досі не можу відійти.
    --- У понеділок о другій ночі дитина зривається....істерика, беру на руки - а вона як кип'ятильник 39,5, одразу її вирвало. Але нічого швидко збилася температура і ми пішли спати.
    -- У вівторок дитину висипало з ніг до голови, температура ледь збивалася але поверталася з часом до 39,5
    -- Середа, четвер - висипка + ужасна температура
    ---П'ятниця - дитину вже не сипало , а температура супроводжвалася холодними кінцівками, але коли збивала то все було нормально (Для довідки збивати починаю тільки після 39 бо малі мої легко переносять, та й Гайдук І, Б все запевняє що так хвороба швидше проходить)
    -- В суботу о п'ятій ранку дитина зривається у ночі - беру на руки - льодяник! Я зі сну навіть і не врубала що то в неї температура, думала свербіж мучить,...,і тут дитиною починає трісти, включаю світло а в неї синющі губи, я на ноги і руки - такі самі. Наробила шуму, ми давай з мамою розтирати малу.... Десять хвилин результату ноль. Чоловік каже я викликаю швидку - а вони падлюки не їдуть бо ми з Миколаєва а у нас немає інфекційної лікарні, і спокійно радить розтирати дальше. У цей момент мама кричить дитина напружилась і не згинає ноги...це був жах! Чоловік мені - маєш дві хвилини я по машину і до Львова. Ще двадцять хвилин ми розтирали її у машині - думала ця дорога не закінчаться ніколи. Нею так трісло...я вже не знала що робити і навіть не усвідомлювала що стан цей через різкий скачок температури .Слава Богу хоч те напруження чи спазм як їх там.....пройшов. Пригнали в інфекційну лікарню - температура 39.5, Я була дуже здивована - у нас часто бувають такі межі і ніколи ще не було тих дурацьких фібрильних судом:girl_sad: (знайшла потім в неті що це в неї так все починалося з посиніння і трясучки а коли напружилася то виникли судоми, можливо їхати в інфекційну вже і не треба було але я ні на хвилину не пошкодувала про це) Вкололи нам анальгін+дімедрол, поклали у палату, взяли аналіз крові і поставили капальниці (глюкозу, і ще противірусний препарат - герпервір)
    Результати крові прийшли погані - бактерійне ускладнення (лейкоцити 23, паличкоядерні нейтрофіли - 13) - це покази для антибіотика. На прохання не давати тих сильних змахнули плечима.,...короче процедуру їх знаю дають такі щоб "сто відсотків. ..." Але я вже й не сперечалася, доходились ми одного разу з малим до запалення легень.....та й хто мене слухати буде.
    -----У неділю температура дальше тримається, збиваю....падає тільки до 38,5 ....висипів нових немає уже давно....
    ----Аж у понеділок той кошмар пішов на спад і стан стабілізувався:girl_sad:

    От так ми у віці чотири і тридцять років відбули вітрянку без ускладнень, а малявка у віці 1,5 рочки ледь те пережила:sorry::sorry:

    Інформація яку дізналася у лікарні :
    -згадувати прищики радять атоксилом розведеним на воді - дуже добре примушує
    -зеленкою не радять але й дуже не відговорюють, кажуть це краще еіж фукорцином
    -свербіж знімається супрастином але обов'язково укол (амплуа зранку, ампула ввечері - це доросла доза
    )
    --- дописи об"єднано, 20 Грудень 2017 ---
    Вибачайте що стільки намазюкала, але так хотілося душу вилити...стільки страху наїлась.:sorry::sorry:
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • Корисно Корисно x 1
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Минулого року хворіли всією сім.єю. Найгірше переніс менший, йому 2 роки було тоді. Температура трималася 6 днів 39,6. Найгірше було першу ніч, бо рвав. Але швидка вчасно зреагувала, хотіли госпіталізувати, але ми спробували самі викарабкатись. Ділі - чоловік. Важко переніс, весь у ранах. Я теж, до слова, робила кашку з атоксилу, і наносила йому на ті прищики, бо він аж набряк на лиці. А ми з донею легко. У мене, щоправда, темпа була 38,5 кілька днів, але прищів мало, тому я найлегше, певно. Ми з чоловіком, вже боїмось дитячих хворіб, оскільки нічим в дитинстві не хворіли. А після цьогорічної скарлатини, всією сім’єю знову ж - таки, не хотілося б більше таким хворіти(
     
  14. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Не хочу страшити, але є випадки коли хворієш до 3 років і імунітет не виробляється. І ще читала що одна мама зі своїми 4-ма дітьми перехворіла вітрянкою бо не вироблявся імунітет.
     
  15. NatachkA

    NatachkA New Member

    Мені якщо чесно теж здається що це моя друга вітрянка, бо мама більш ніж упевнена що я була в зеленці та й записи у медичній карточці були....Може у мене він і не виробився, не знаю як буде з малою.

    Це добре що у Вас все обійшлося, мені відразу сказали, що якщо немає нових висипів, а температура тримається дальше, та ще й така велика це вже ускладнення. Зробили аналіз - дійсно вже щось бактерійне приєдналося :mda: Я, якщо чесно , думала що швидше у мене щось піде не так, і малий хворобливий. За маленьку навіть не переживали, вона так легко віруски переносить :not_i:
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2017
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @NatachkA ми вітрянку легко перенесли, але ускладнення у вигляді енцефаліту мене розбили вщент ((( ніколи не думала, що таке можливо.
    Як нам пояснили в лікарні, вірус який є збудником вітрянки нейротоксичний. Тому такі ускладнення бувають.
    Ми з чоловіком перехворіли одразу після малого. Досить легко. Одразу почали приймати ацикловір. Бо дитині не можна ні ходити, ні вставати і двоє батьків хворі одночасно.
    --- дописи об"єднано, 22 Грудень 2017 ---
    В нас саме дивно, що чоловік перехворів всіма можливими дитячими інфекційними хворобами, але вітрянки не мав ))) В я нічим не хворіла і до того всього без щеплень. Тому страшно боюсь тих хворіб.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  17. NatachkA

    NatachkA New Member

    А Ви не могли б розказати як у Вас це починалося, як запідозрили і у який період, бо у нас ще одне ускладнення - отит. Вже не знаю чого дальше чекати:dash1:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @NatachkA на 8 чи 9 день дитину почала боліти голова. Те, що вона його дуже боліла, він мені сказав за кілька днів : "мамо, болала так, що не міг на ногах стояти". Зранку дитину нудило, кілька разів вирвав. Голова болить далі, ліки не допомагають ( ні нурофен, ні парацетамол). Ми викликали дільничу. Вона сказала, що то якась нова інфекція, а нудить, бо в нього застій жовчі ( ми якраз 10 днів перед тим робили УЗД). Але ота головна біль мені не давала спокою. Подзвонила до іншої лікарки, то вона сказала їхати в інфекційну, бо одине з можливих ускладнень - енцефаліт. Ми поїхали, нас обстежили. Симптомів як таких вже не було. Головна біль і нудота прийшли. Розладів рухового апарату ще не було. Ми відмовились від госпіталізації. Але наспупного дня малого при ходінні почало похитувати. Тоді вже всі сумніви відпали.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. NatachkA

    NatachkA New Member

    Божечко, і що ж Ви з тою бідою робили?
    Мені лікар з інфекційної сказав, що отит то найкраще зло з усього можливого після вітрянки...але в нас це вже виходить друге ускладнення. Якийсь дурдом!!! Так пам'ятаю, як малий отримав запалення ми рік ще хворіли різними бідами кожного місяця, не міг наш імунітет оговтатися. ..
     
  20. Merry

    Merry Well-Known Member

    О жах! Навіть не думала що після вітрянки такі ускладнення бувають. Цікаво наскільки такі ускладнення часті.