Вітрянка

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Уляна, 27 Квітень 2009.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    а ти тут причому...шо в хаті маєш сидіти 21 день....передати привіт Дзвінці, Кусі і Саші??:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. kati

    kati Well-Known Member

    та все таки ліпше аби ніхто від нас не підхопив.....

    :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
    Останнє редагування модератором: 12 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  3. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Повірте, коли ми захворіли, і лишилось пару днів до від'їзду, я думала сидіти в хаті, але була жара і тим більше я знала, що вона їде на море я не трималав хаті!!! Перший день я звичайно її в машину і до мами і потім з машини і до хати, але потім я подумала поїзд, пляж, море (там в хаті не закриєш, та і нашо їхати?) і зі стоянки вже йшла пішки! Якби я бачила нову висипку, то би посиділа в хаті поки би не пройшла, а в нас не було, то чого? То зимою сидять в хаті, щоб не застудити! А я просто не відкривала вікна і все!
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Тут вже не раз писалось,що хворий на вітрянку перестає бути "заразним" через 5 днів після останнього висипання.А сипе десь 4-5 днів.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Вітрянка

    я колись хворіла вітрянкою, але коли була дуже малою...тому я нічого не пам'ятаю, а мама розказувала шо в тому нічо поганого нема, тільки чухається всьо...:ninja:
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Дівчатка, а в ваших діток як було....коли почалась хвороба, вона так і протікала як почалась, чи ставало гірше дитині....В нас вітрянка,сумніву нема.... маленькі дрібні прищики з маленьким прозорим пухирцем на кінчику, але вони лише на спині , основна частина на лопатках і вище. На лиці- один маленький на чолі, 2 прищика на ногах і 1 на грудях.Температури немає, малий бігає як нічого нема....не чухається йому. Я от чекаю, буде гірше чи як?
    Лікарка сказала крім зеленки нічим не мазати, нічого не давати, крім кларитину.Купати- обов"язково щодень(душ) ,гуляти також можна....звичайно не з дітьма
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    роблю підрахунки..ЯКЩО Любчик підхопив вітрянку при зустрічі з Санькою, то найпізніше це може бути 29 липня, бо бачились ми 3 липня і 8 липня...3+21=24...8+21=29....отже, 29,30,31, 1,2....мине найменше 5 днів...все одно поїдемо....сподіваюсь, найгірше мине у Львові...
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Незнаю,як у кого,але і у мене і у Юсті,вітрянка була без температури,правда висипка була "порядна".Найбільше на спинці і животику.Гірше не ставало,але Юстя перші дні погано спала.Я,коли сама захворіла,то зрозуміла її,чухається так,що хочеться зі шкіри вилізти.
    А,в Занудкиної Терені, висипка була дуже слабенька,але була температура.
    Так,що це все індивідуально.Думаю,що гірше Сашкові вже не буде.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    в мого Остапа вітрянка минулася майже непомітно, десь у 3 роки (тільки висипка). якщо в садку є в когось - то вже пересипле всіх... та то і краще перехворіти в такому віці, та ще й влітку (не боятися ускладнень від холоду).
    гірше вашому малому вже бути не має.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Kapitulinka

    Kapitulinka Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Дехто пише що у морі купався з вітрянкою чи ще щось..
    а я знаю що коли вітрянка то навпаки митись не бажано,томущо можна водою ще в інші пісця занести..дуже болить на очах,в горлі,і ....)))
    а ще і на двір не можна виходити,щоб не простудити
    бо потім буде біда..бачила в атсласі шкір захворювань:girl_in_dreams:
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    ми купаємся(душ) нам лікар сказала що можна. І на двір виходим( на машині не в людні місця)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    Почитайте мою розповідь про вітрянку і подивіться фотозвіт про те як моя дитина була на морі і купалась з першого дня!!!!!!
     
  13. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    дівчатка, напишіть, будьласка, в яких районах і в яких садочках зараз вітрянка-в сезон відпусток не хочеться влетіти.Дякую.:girl_smile:
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    як сказала мені лікарка моя....ВІТРЯНКА ЗАРАЗ В КОЖНОМУ БУДИНКУ:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    я цілий обід читала ваші розповіді.... а моя хвора дитина тихо спала і тут в мене зявилися підозри:girl_cool:.... шось давно я його не оглядала... встав він і я детально почала оглядати тіло... точно на ліктях водяні пухирці:girl_cray::girl_cray::girl_cray:.... я думаю нам до вашої компанії:girl_cray::girl_cray::girl_cray:... тепер що давати... кларитин, супрастін чи діазолін????? що порадите?
    чим мазати???? тут писали про мурашиний спирт?
    до Катрінки... коли мазати тим контратубексом? але в нас температура 37,2 соплі і кашель.... і в хаті ніхто ще не хворів:girl_cray::girl_cray::girl_cray:....
    і ше пішла я щойно мазати ті пухирці а їх вже нема.... так буває?????
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    КВІТОЧКА, то значитца не втірянка....нікуда ті пухирці не зникають, а навпаки тільки поширюються.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    вони в нас поширилися на ногах а на ліктях зникли, хоча вже зявилися на внутрішній стороні ручки.... висипка схожа на опіки від кропиви... в вас так було????? бо наша лікарка буде тільки завтра...
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    хм...незнаю що то....в принципі вітрянка як вискочив прищ то він вже не зникає, поки не утвориться міхурець, а потім він лопається і засихає. Короче чекай лікарку, мо та така алергія?
     
  19. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    вчора я малого намазала зеленкою.... гуляли біля лісу, перестаршили всю родину, всі збираються на моря, то вже думали їхати чи ні... сьогодні малий встав ніяких прищиків.... тільки зеланка... пішла до лікарки, каже шо то певно була алергія.... класно... от тільки тепер гуляємо на довгий рукав і в штанішках.... не всім ж пояснювати шо то мамаша така перестрашена в нього...
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вітрянка

    маємо прищики на ніжках, трохи нижче дупці...дивимось до завтра...сподіваюсь Куся не буде сама святкувати своє день народження..
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2