Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. marsel

    marsel Member

    Дякую за відповідь!В Дані ніби все класно.Нас зупиняє лише відсутність гірок, а ще більше,знов ж таки зі слів знайомих, там в морі майже немає коралів і дуууже мало рибок.Переживаю щоб чоловіку і старшому малому не було скучно.Бо вони люблять і те і інше.От би хтось порадив щось таке як Дана, але з аквапарком і/ або з морем багатим на підводний світ і обов'язково щоб добрий захід в море був
     
  2. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Aqua Park Sharm. Новий готель з шикарним аквапарком та коралами.
     
  3. marsel

    marsel Member

    Щось я не бачу готелю з такою назвою.Може випадково якесь слово пропустили.Ви там відпочивали?
     
  4. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Дійсно пропустила - Albatros Aqua Park Sharm 5*. Нажаль, ще не була. Тільки дуже хочу побувати. Але була в Jungle Aqua Park ( це теж мережа Альбатрос, доречі, і Дана Біч , теж). Дуже сподобалось. Діти тепер хочуть тільки туди. Але це теж Хургада, як і Дана Біч. Тож, аква парк - є, а коралів- немає.
     
  5. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Smokey eyes Я була в сусідньому Аква Блю. Аква-парк і пляж у них спільний. До моря там топати хвилин 8. Він в 3 лінії. Є шатл, але досить рідко курсує. Ми пішки ходили. Корисно пройтися після шведського стола. На попередніх сторінках є відгук з фото мій і Олени-Амаретто. Готель новий, тому все аж хрустить) Для мене великий мінус 5-зіркового готелю- відсутність зелені. Оком немає за що зачепитися. Тому мені Аква Блю більше подобається.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Мені і Аква Блю подобається. Просто люблю нові готелі - ще неюзані.:girl_smile:
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2018 ---
    А щодо прогулянок до моря - як на мене,це тільки плюс.
     
  7. marsel

    marsel Member

    В Альбатрос аквапарк чомусь ми не бачимо вильотів зі Львова на наші дати.Почитала тут відгуки- то зацікавив нас Акваблю.Ще підкажіть будь -ласка на рахунок дитячого харчування для найменших (малому буде 10міс), чи була якась проста парова їжа без спецій?Чи зручно йти до пляжу з возиком?Дякую!
     
  8. VERO

    VERO Well-Known Member

    @marsel Спеціально уточніла в чоловіка і в Олени. Всі кажуть, що були овочі на пару. Морква, кабачки. Броколі варена точно була. В мене старші діти, не дуже стежу за дієтичним харчуванням. Ми познайомилися із сім'єю. Там приблизно такого віку була дитинка. То казали, що проблем з харчуванням не було. В обід супчики завжди були 2 види. Часто 1 з низ був досить дієтичний. З курячим м'яском, картопля, морква. Банани були постійно. Можливо щось з перших страв дитинці підберете. Харчуватися можна одночасно в кількох ресторанах. Реально всі обійти і точно щось підберете) Можна Олену тегнути. Вона точно більшу увагу звертає на меню.
    З коляскою пересуватися можна без проблем. До пляжу також заїдете.
    Зі Львова ще немає цін від усіх ТО. На який період дивитеся? На травень зі Львова, для прикладу, практично ціни і пілотну програму не виставили більшість ТО. Рейсів завжди більше в Хургаду, а в Шарм- мало і тому вибір дуже обмежений. Ми з Києва останні роки літаємо. Можете почекати на пропозиції інших ТО. Враховуючи цьогорічні високі ціни на Туреччину, попит на Єгипет мав би зрости.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. marsel

    marsel Member

    @VERO Дуже дякую за інформацію !Ми вже сьогодні забронювали!Таки вибрали Акваблю.Виліт на 23 травня.Так що сподіваюсь на приємний відпочинок!
     
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    @marsel Навіть не сумніваюся, що гарно відпочинете. Бажаю, щоб відпочинок минув якнайкраще і всі повернулися задоволеними. А в якого ТО бронювали? Можливо ще хтось ціни виставив, а я не помітила.
     
  11. marsel

    marsel Member

    @VERO Дякую!ТО Джоінап.Сьогодні ше знижка хороша була на цей готель.То ми ще чотири сім'ї підбили з нами!☺☺☺
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    @marsel Молодці, встигли. Від сьогодні ціни підняли суттво. Виріс попит. Зараз кращі ціни зі Львова, як з Кива)
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2018
  13. marsel

    marsel Member

    @VERO шкода.Ви маєте на увазі Акваблю подорожчав, чи ви якись свій варіант готелю моніторили?
     
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    @marsel Ми ніколи не їздили двічі в один готель. Пробую знайти альтернативу. Хоча, можливо знову в якийсь із Альбатросів поїдемо)
    Взагалі ціни виросли суттєво. Ближче до 14.02 і 8.03 будуть рости точно. Наступний підйом- травневі свята. А у всі інші періоди ціни будуть залежати від попиту. У Києві вищий попит поки-що. Далі ситуацію буде видно. Порівняно з Туреччиною, ціни ще досить адекватні.
     
  15. Miki

    Miki New Member

    Хто був в готелі Coral Sea Waterworld 5* або Parrotel Beach Resort 5* бо відгуки різні є хороші , а є і погані, вибираємо відпочинок не хочу розчаруватись.
     
  16. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Мене теж ці готелі цікавлять. Напишіть хто там був.
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Miki @Пташечка Ці два готелі знаходяться в районі Набк Бей. Я особисто його обминаю. Була двічі (в квітні і жовтні)- хороший сезон у Єгипті. Куми були влітку. Там вітряно практично круглий рік. Більшу частину відпочинку пальми вітер просто вигинав. І специфіка моря тут- довгий пантон. Постійні течії, відпливи, припливи. З берега переважно можна зайти намочитися в період припливів. Понтони дуже довгі. Море відкрите. Червоні/жовті прапори на понтонах, особливо- до обіду. Тоді плавати на глибині забороняють. Коралові рифи переважно на глибині і розміщені стіною, вздовж якої всі плавають. Хоча подивитися є на що, рифи переважно там красиві і рибок багато.
    В р-ні Набк Бей багато дуже хороших готелів з великою територією, аква-парками, хорошим харчуванням... але море, течії, понтони 500-метрові і відсутність інфраструктури за межами готелів- мене не влаштовують. Погуляти немає куди. До Старого міста, Сохо... треба їхати і досить далеко.
    Після 3днів постійних течій і вітрів ми їздили в район Хадаба в закриту бухту і там плавали. На дикому пляжі. Більше в Набк Бей не хочу. Не наплавалась я там)
    Переважно турагенти переконують, що в теплий період року сюди можна їхати, бо вітер не перешкода. Але течії, понтон на 0,5км, відпливи, і відсутність в пішій доступності місць для прогулянок- тут цілий рік.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, хто був в Otium Hotel Amphoras Sharm 5* ? Відгуки переважно хороші, але ж я ще тут спитати мушу))
     
  19. marsel

    marsel Member

    @сніжна,@VERO, дівчата, можливо маєте інфо, що то робиться з Джоінапом?
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    @marsel З квітня мала "полетіти" власна АК Джоіна- Скай ап. Але не полетіла. З червня має виконувати частину рейсів. А пілотку формували, з врахуванням їх бортів. Тому пілотка довго була не сформована. Підписав Джоін угоди майже всіма АК угоди і перекидають по ходу рейси від одного до другого. Так як янейр має борти не першої свіжості, сталася поломка- звичне явище, а замінити немає чим( Зафрахтували літак єгипетської АК, але чомусь рейс не відбувся. Відповідно, туристи, яких мав забрати той же літак у Шарм, також не полетіли. По ходу, туристів відвозили повторно в готелі і мали повернути багаж. Решта туристів мала повернутися сьогодні з Шарму. От Вам і лампочка червона- замінити 1 борт при наявності угод із багатьма АК, немає чим( Найближчі дні рейси по напрямку Єгипет у Джоіна виконає МАУ.
    Все таки, краще вилетіти із затримкою хай у 2 дні, але долетіти справним літаком.