Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. l_treasure

    l_treasure Member

    Ми повернулись 25 жовтня з Шарму. Їхали з чеснозробленими плр, хоча знаю, що були і з купленими. Були в альбатросі аква блю. Але жили в аква парку. Аква Парк ще тільки відкривався після ковіду, то людей було дуууже трошки і горки не працювали. З недоліків- задалеко море(щей на пляжі був обвал, тому більша частина ще не функціонує і ліфт не працює. Сходи. Десь на висоту 4 поверху. Для сімї з дитячим візком, як ото були ми, то зле). Хоча їздить автобус. І ще погане харчування. Точніше не так, харчування одноманітне і щодня незмінне меню. Голодними ми не були, але окуня я вдома рідко беру, а там був тільки він. Фруктів ніяких не було. Таке зустрічаю вперше.
    З плюсів-шикарнюще море, куди я всадовила свого 2-річного спиногриза і зовсім не переживала, що він застудиться.
    Ну і що мене вразило-це проходження кордону додому. Оце їхнє шманання валіз, відривання в 2 ночі сплячого на мені в ерго малюка і облапування нас, то якось.... :girl_devil:
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми теж жили в суперіорі, який виходив на басейни. Поселили нас туди без всяких доплат на лапу (але я початково бронювала суперіор, бо знала, що стандарти в тих нових дальніх корпусах, і що вони мікроскопічні, тому зразу обирала кращий номер).
    До номеру в нас претензій не було (особливо після фоток куми з Новотелю)
    --- дописи об"єднано, 1 Листопад 2020 ---
    @l_treasure добре, що я була попереджена про проходження контролю безпеки в аеропорту Шарму, то хоч організувалися так, щоб валізи на чоловікові, малий зі мною, щоб по мінімуму його налякати. Але коли його віддерли від мене і поставили на табуретку, щоб облапати, він розплакався, а мені не давали його взяти, поки нас обох не перевірили.
    Кажуть, то після того теракту, після якого росіяни не літають, так посилилися міри безпеки.
    Але то можна робити по людськи якось, а не з таким виразом обличчя, наче в кожному терориста підозрюють.
    Наші валізи, до речі, не вивертали.
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас були вікна якраз не на басейни, а до іншого готелю + море. Ми думали може щось краще вибрати, то вони там залупили ціну щось в 180$ доплати. Тому ми жили там. Але як потім виявилось, це було краще ніж на басейн, де була постійна двіжуха. Брат мав класний номер, але спати каже без бірюш не міг). Дав за нього 50$ при поселенні.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    От р
    От як буває - різниця в 2 місяці, а враження кардинально різні.
    Через те, що ми були зразу після відкриття, анімація тільки запускалася (спочатку був один хлопчик Maro, аж десь наприкінці нашого перебування приїхало ще троє чи четверо аніматорів)
    Вечори були тихі, після 21 на території вже була тиша.
    Нас анімація цікавила мало, малюк ще замалий, на дитячу дискотеку йому було зарано (раз прийшли глянути, то він злякався голосної музики), то ми після вечері гуляли в сторону якоїсь площі в пішій досяжності від готелю, купували собі манго і морозиво, а коли вертались біля 22 в готель, вже майже народу не було чути, хто хотів, розслаблявся на барі.
    З номером нам пощастило, думаю, не в останню чергу через те, що було ще мало гостей в готелі (коли ми приїхали, ті дальні корпуси майже були не заселені, під кінець нашого перебування вже не було номерів для раннього поселення - народ чекав поселення на пляжі)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Панянки, а розкажіть про готелі з Марса Аламу, будь ласка. Може щось порекомендуєте?
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Живемо зараз в закритому місті Сахль Хашиш, повертаємося в Україну весною. Третій досвід зимування. Єгипет не готельний дуже навіть нічого. Ціни плюс мінус на продукти, як у нас. Фрукти-овочі дешевше. Може будуть в когось питання, відповім, хоч не часто на ДП, на жаль.[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    розкажіть, будь ласка, про свій взагалі досвід зимування. Усі три рази. Як, де, як планували, шукали, ціни, особливості... На ДП заходжу ще рідше, ніж ви, мабуть, але цікаво почитати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Привіт! Дуже хочемо на море от вже, бо потім не вийде. З дитиною 5р. Головні вимоги-гарний риф, тому хочемо шарм. Лякає тільки погода-всі пишуть, що в лютому дуже холодно. Але от дивлюсь на синоптику: +25-29 навіть, виглядає цілком норм. І турагент теж каже, що люди які зараз відпочивають кажуть що погода Ок.
    Може хтось поділиться досвідом про погоду в шармі в кінці лютого? Може цього року просто тепліше, ніж зазвичай?
     
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ми відпочивали три роки тому з 1 по 10 лютого, правда в Хургаді. Погода була супер-тепла, навіть вечори були теплі і вітру майже не було. Єдине, вода в морі була +20,+21, але для нас нормально.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Перша зимівля - Пхукет. Друга - Самуі. З усіх трьох мені найбільше хочеться ще раз на Самуі. По цінам якщо порівнювати, то Таїланд виходить в два, а то і більше разів дорожче. Зараз ми рахували в Єгипті майже три місяці (60 днів + 14), 2тис $ квитки, оренда, і +-100$ в тиждень на харчування - 2 дорослих, 2 дітей. В Таїланд самі квитки в одну сторону 700$ на одного. Ну і продукти в два рази дорожчі. Але погода, звичайно, не до порівняння. В Таїланді що вдень +30, що вночі цілий рік, темніє в 18:00 цілий рік. В Єгипті вдень 27, ввечері і вночі +15 і нижче взимку, темніє теж в 18:00. Таїланд - досить відчутний джетлаг 6 годин, здається. В Єгипті часовий пояс співпадає з нашим. В Таїланді бронювали житло через аірбнб, в Єгипті через групу в фб знайшли ріелтора. Жінка рос мовна, одружена з єгиптянином, це зручно, бо немає мовного бар'єру, і вона возить в гаузед відділення поліції, щоб ставити печатку в паспорт - 1 хв часу.
    В Єгипті і Таїланді є контрасти, від брудних вулиць, запахів неприємних, до цивілізації в межах компаундів. Але місцеве населення дуже різне. Якщо в Єгипті зайвий раз не хочеться зв'язуватися з місцевими, то в Таїланді хоч до рани прикладай,з тою їхньою філософією сабай.
    Багато всього можна написати ще. Може якісь конкретні запитання будуть, не хочу просто потік думок-порівняння писати.
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2021
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А нас поблизу Хургади зараз вода 24. В січні була 25. Але вітер. Він не приємний для купання. Був от зараз цілий тиждень без вітру, сьогодні знову вітер сильний і холодний. В неділю має бути безвітряно. В прогнозі погоди зазвичай пише силу вітру, можна дивитися наперед. Весь січень було тепло до Водохреща, місцеві кажуть, що тепла зима, і ходять в шапках і шубах)) і тепер з початку лютого стало дійсно тепліше, особливо ночі тепліші. Море мені і дітям дуже комфортне, якби не вітер. Тут не буває нижче 22 вода інакше корали помирають. Охоронець завжди зранку міряє термометром воду в морі, нижче 24 не було.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Alicia ,а що означає "закрите місто"?
    Якщо місто не заточене під туристів,то як справа з пляжами?Користуєтеся громадськими?Як реагують на вас єгиптяни?Бо в курортних містах з тим тяжко
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Тут є кілька таких міст, які викуплені і знаходяться в приватному користуванні. Точніше їх взяли в оренду на 50 років - Ель Гуна і Сахль Хашиш. Місто якраз дуже заточене під туристів, але їх так мало... В'їзд в місто через шлагбаум, тільки для резидентів. Але я питала, якщо знайомі захочуть приїхати, то просто мають сказати охороні назву житлового комплексу і номер квартири,і що вони гості. Тут всюди охорона, кожних 100 метрів пост. Велика набережна, дуже гарні корали, щоб сноркати, є затоплене місто так зване. В нашого компаунда свій пляж, безкоштовний, завжди є вільні лежаки. Але він мені не подобається, оскільки є каміння, а я взяла і прочитала про рибу камінь. Та ще й в перший день її знайшла. І тепер часто бачу біля берега. Тому ми з дітьми стараємося ходити трохи далі поруч з готелем санрайз. Там звичайно лежак не займеш - 600 фунтів, але саме море не приватизоване, тобто купатися можна всюди, тут немає такого, що от територія готелю і в людей браслети. Дуже гарна площа з фонтанами, олд таун старне місто для фоток, в місті пересуваються лише гольф кари, ну прямо добре тут. Хочеться популяризувати це місце. Є кілька компаундів - Андалуз, Палм біч, Азурра. Ми живемо в першому. Влітку тут мабуть добре, є три басейни, один на даху. Територія красива, як в готелі. Майданчик публічний поруч. Але так пусто, що ковід можна хіба від пальми підхопити. Нам тут не вистачає компанії діток, тому велкам!

    Надіслано від мого MI 8 Lite, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ще важливо, дуже суттєвий мінус, особливо для тих, хто працює через інтернет. Тут не провели безпровідний інтернет, є лише мобільний, наприклад 15 ГБ картка коштує 20$. Це дуже незручно.
    Окремо потрібно платити за комунальні послуги - світло і воду. Обирати взимку квартиру на сонячну сторону обов'язково.

    Надіслано від мого MI 8 Lite, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Місцевих тут майже не зустрінеш. Тобто їх сюди зранку привозить автобус, це все персонал міста, з нашої квартплати 550$ ріелтор 200$ віддає за оце все - охорона, газони, вимиті підлоги. Деякі сплять на матрацах під нашим будинком, робоча сила така дешева, що в деяких містах в місяць це 10$. От наприклад, Люксор. Знайомі їздили в історичний готель, то обов'язково має бути супровід місцевого, 17 блокпостів, в деяких районах Люксору супровід поліцейських, бо викрадають туристів. Ми поки їздимо лише в сензо мол - 7км на убері, там супермаркет спіней. І також на фіш маркет - рибний ринок, 17 км, там так колоритно з усіма трущобами, я таке люблю. Морепродуктів дуже багато, в основному 150-200 грн за кг, креветки кальмари восьминоги трохи дорожче. Манго вже не сезон. Коли ми прилетіли було по 100 грн, а тепер 300. Зате сезон полуниці, дині, медові копійчані апельсини і ківі, гранати.

    Надіслано від мого MI 8 Lite, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Вав
    Чесно тихенько заздрю отак втекти на зиму....
    Може маєте в Інстаграмі профіль де фіксуєте життя в Єгипті?
    Як походи в ресторан, шопінг і все решта. Що робити 3місяці?
     
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Привіт, маю профіль в іг, але рідко там щось пощу.... Що робити три місяці. Звісно, в мене рутина з дітьми. Чоловік працює, я з ними сама практично. До речі, тільки була похвалила лютий місяць за спеку, так почалися і не припиняються такіі вітри. Ух. Холодні, противні. Ввечері взагалі шапку одягаю і собі, і дітям. Якщо у Львові весь час зараз пише вітер 5-6 м/сек, то тут 35-40.
    Ще мінуси деякі напишу. Відпливи і мухи. Часто зараз початися такі відпливи, що море тікає дуууже далеко, а на пляжі стільки мух, що всі лежать з мухобійками
    Ну але плюсів звісно більше) хто має старших діток, тут є уроки малювання, танців, гімнастики прямо на березі моря. Також для дорослих уроки танців, йога, малювання. Але треба бути готовими, що все російською мовою, більшість тут все таки росіян. Є садок міжнародний, школа (американська міжнародна 200$ в місяць). Дітки арабчики всі чудово розмовляють англійською.
    Зимівля дуже заразна, три місяці швидко минають, особливо коли дітки малі без комбезів, соплів, бігають босі цілу зиму
    Магазини дуже звичні, як у нас. Можна ж не тільки сидіти на місці, он тут дівчата сміливі їздять на піраміди, в люксор, в каір в місто сміття, де православні копти, в місто мертвих. Ну це все з нянями, бабусями. Ми поки лише в Хургаді.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2021
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Tora

    Tora Member

    Привіт.Хтось був на самоізоляції 14 днів після приїзду з Єгипту і використовував мобільний додаток "Вдома"? Цікавлять відгуки, чи глючив додаток ,як часто був запит сфотографуватись і підтвердити самоізоляцію. Ми третій день сидимо дома,і цей додаток реально напрягає.Коли подається запит вислати фото- чути лише одноразово вібро в телефоні і легко можна пропустити повідомлення. В чоловіка додаток часто не розпізнає обличчя..
     
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А тест не хочете зробити, щоб не сидіти на самоізоляції?
    Ми зранку з аеропорта поїхали прямо в лабораторію (на Зелену, від медінституту, дуже швидко роблять, на протязі дня внесуть дані в додаток, 800 грн.), потім вже додому. В аеропорту звичайно ж встановили додаток Вдома, але на підтвердження місця самоізоляції є 24 год., тож ще не підтверджували. В лабораторії порадили підтвердити десь біля 16:00, орієнтовно в цей час вони вноситимуть дані, якщо все ок, відразу знімуть з самоізоляції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Tora

    Tora Member

    Так,вже плануємо зробити тест,бо з цим глючним додатком треба мати залізні нерви.сьогодні пропустила запит ,то потрібно було 10 разів робити фото,додаток заглючив і знов приходилось махати головою,кліпати очима,а одне фото не виходить з 1 спроби.

    Я спочатку думала спробувати на ізоляції,бо вдруге всій сім'ї робити тести витратно+ і так дистанційно працюєм.
     
    • Подобається Подобається x 1