Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. VERO

    VERO Well-Known Member

    +1. Для лікувально-оздоровчих цілей, тим більше з дитиною, Єгипет в липні я б не розглядала взагалі. Користі з такого відпочинку дитина не отримає. Думаю, що в Туреччині буде комфортніше. Якщо літак погано заповнюється, то ціни за 1-2дні до вильоту знижуються. Реальніше з Києва знайти такі варіанти. Моніторте сайти турфірм щодня. Часом горящі пропозиції з'являються раніше. Якщо є шенген, то і в Грецію можна знайти хороший горящий варіант.
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Продовжую шукати інфу в неті, і ось натрапила на таке (може і не зовсім в цю тему пасує). Сама я в Криму не була, але коли шукала відгуки про Єгипет на одному з руцкіх сайтів побачила такий діалог:
    :girl_crazy:
    І по темі: сьогодні спілкувалась з багатьма людьми "з досвідом", і переважна більшість сходиться на тому, що в Єгипті легше влітку ніж у вологій Туреччині:girl_yes: Ну і з зовсім малою дитиною (до 3 років) я на моря не їздила, і іншим не радила б, принаймі в радикально інший кліматичний пояс.
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    дуже мені Єгипет подобається за сухий клімат. Важко переношу високу вологість. На Кубі думала не витримаю їхньої вологості: ти постійно весь мокрий і липкий, тільки вкладеш волосся, вийдеш на вулицю і все - мокре і злипле, одяг вологий, нічого не висихає - навіть за ніч і в кімнаті з кондиціонером. Нормально було тільки в приміщеннях де працювали кондиціонери і в воді :girl_haha:За 10 днів валіза за рахунок того вологого одягу поважчала на 4 кг.:hang1: Більше свій любимий Єгипет не проміняю ні на яке їнше море:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Коротко і ясно про погоду в Єгипті цього літа :girl_yes2:http://www.virtualguide.ru/weather/pogoda_egipte_iyule.html Скажу по-правді, з тих країв де ми відпочивали влітку (а це завжди був липень-серпень найспекотніше і важко в тому плані мені було в Туреччині, в Греції жару сприйняла абсолютно нормально (але я взагалі люблю дуже тепло і жарищу:girl_crazy:, мала в Греції себе теж краще ніж в Туреччині почувала, чоловік каже що йому всюди норм. Але думаю що якби не дотримання режиму безпеки поводження на сонці в тих всіх краях буув би тепловий удар у всіх, не даремно ж у тих греків і італійців є "сієста", ніякі місцеві в обід навіть по вулицях там не тусуються, всі установи на Криті працюють зранку і до обіду, бо інакше ніяк, така вже особливість гарячих країв). Я от колись на Закарпатті нашому колись "по-полодості" задовго полежала на сонці, то такий тепловий удар отримала, що жесть просто.
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2015
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Крим- він дуже різний. І по кліматичним зонам і по чистоті пляжів та прозорості води і т.п. В Криму була дуже багато раз і абсолютно в кожному його куточку. І якби Крим далі був українським, я би в носі мала закордонні моря. Знову би їхала у свої перевірені точки. Де і сервіс за нормальні кошти, і клімат- однозначно більше підходящий улітку ( основне правильно вибрати частину Криму по показам). І Крим узагалі не можна порівнювати із жодним курортом в Європі, хіба з Лазурним берегом Франції( по клімату маю на увазі, не по сервсіу :).
    Вам вище вже розгорнуто все написали. ПРобуйте :). Бо то виглядає так, що ви самі себе намагаєтеся переконати. А вас відмовляють. Однозначно, краще пробувати все на власному досвіді.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я щось і не думала, що в Туреччині висока вологість, були в сам пік, нічого особливого не помітила))) от знайомі іздили в ОАЕ, то там вологість була висока дійсно, відуривав вікно в номері, дзеркало зразу запотівало, як у ванній після купелю

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Та ніхто нікого не переконує, самі ще не знаєм куди і коли поїдемо:girl_spruce_up:, просто слухаю і читаю досвід інших (і в карму пишуть, і в неті того добра повно, і тут дівчата щось радять). А в Криму я взагалі не бувала, та батьки, родичі і чоловік був - кажуть що "совдепія" за немалі кошти. Зате унікальна природа, гори, природа (але самий південь острова), може колись там ще побуваю, та не особлво щось і хочеться:girl_smile: І Кримський клімат не кожному підходить , як і Карпати - тому це все індивідуальною:girl_yes2:
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то буде вже злісний офтоп у темі,.
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 19 Червень 2015
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А що скажете на рахунок літнього відпочинку в Іспанії - як там з кліматом і пляжами, особливо для дітей? Чи то більше молодіжно-тусовочний варіант? Ще цікаво про Єгипет і нюанси мусульманських країн (про Рамадан, до речі він цього року з 18 червня по 17 липня):
    Египет
    С июня по август Египет превращается в две разные страны. Вдоль побережья климат довольно мягкий, но в континентальной части температура воздуха уверенно подбирается к +40 °C. В это время года путешествия в Луксор или Асуан и даже простая прогулка по пыльному и душному Каиру становятся испытанием на выносливость. А уж о поездках вглубь страны, к нетуристическим достопримечательностям вроде Белой пустыни, проще вообще забыть.
    Летний Египет в целом подходит для пляжного отдыха, но если вы планируете много путешествовать по стране и осмотреть максимум достопримечательностей — лучше перенесите поездку на осень или весну.

    Рамадан и путешествия по исламским странам
    Исламских стран довольно много среди популярных туристических направлений. К ним, очевидно, относятся ОАЭ, Египет, Марокко, Тунис, Иордания. Среди менее очевидных стран, где Рамадан может как-то повлиять на поездку — Малайзия, Индия, Индонезия (включая индуистский Бали) и даже в какой-то мере Таиланд.

    Дело в том, что для мусульман праздник Ураза-Байрам — это каникулы, сродни нашим майским праздникам. В это время все, независимо от религиозных взглядов, отправляются в путешествия. Индонезийцы с мусульманских Явы и Суматры толпами едут отдохнуть на Бали. Мусульмане Индии отправляются навестить родню в других уголках страны. Малайцы устремляются либо на родные курорты, либо на юг Таиланда. А богатые арабы едут отдыхать во все мало-мальски исламские страны.

    С этнографической точки зрения будет интересно подгадать поездку к концу Рамадана: так, чтобы застать и период поста, и праздник после него. С практической точки зрения надо знать о следующих особенностях этого времени:

    Во время поста
    • Многие учреждения (а иногда и транспорт) работают неполный день;
    • Перекусить в светлое время дня может быть проблематично;
    • Соседи-мусульмане могут будить вас в 5 утра, так как всей их семье надо успеть позавтракать до восхода солнца.
    После поста

    • Билеты на любой вид транспорта — самолеты, автобусы, поезда — либо будут раскуплены заранее, либо будут стоить огромных денег;
    • Отели, особенно самые дешевые, будут целиком забронированы;
    • На пляжах, если речь идет о курортах, не будет свободного места.
    Совет: Период поста дает возможность немного сэкономить: в это время местные жители обычно не путешествуют, и полупустые отели могут снижать цены.Старайтесь не есть и не пить на улицах в светлое время суток во время поста на глазах у местных жителей. Это везде будет неприлично, а в радикальных странах может быть даже опасно.
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2015
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Наші туроператори формують ціну залежно від попиту наших туристів. Літом ціни на Єгипет і так знижуються, бо НЕ сезон. І більше ніяк Рамадан на відпочивальників не вплине. Можливо, дещо скромніше будуть себе поводити торговці в магазинчиках. І після його закінчення, в готелях з'явиться багато місцевих жителів. Деякі готелі можуть дійсно опинитися в стопі. Але проблеми із бронюванням хорошого готелю точно не буде.
    П.С. Для Іспанії є окрема темка)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    для чого? У мене там немає нерухомості :).А просто їхати в російський Крим немає ніякого бажання.
    не скажу-що-що, а Іспанія поки лише в планах :)

    п.с. в темі загально обговорення про відпочинок краще переміститися у відповідну :). Тут, якщо треба, можна розглянути ще варіанти більш-менш готелів у Хургаді-раніше непоганим був оцей -Dana Beach Resort ( але які на них зараз ціни-треба моніторити). Зрештою, доступні варіанти по низьким цінам 5* в Єгипті- це трошки інший сервіс, ніж звикли . Дійсно хороші готелі трохи вартують:). 4* для поїздки з дитиною я би тут не особливо рекомендувала.Хоча, наприклад, наші друзі ( дитина там підліток) двічі зупинялися в одному готелі 4*Beach Albatros Resort і їм тут сподобалося ( хіба по харчуванню були певні зауваження, але то суб єктивна річ). Але, наскільки я знаю, там і вартість була як для 4* вищої категорії .Зрештою, вибір готелю, то теж індивідуально, бо в кожної сім ї свої вимоги і очікування.
     
    Останнє редагування: 19 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    З цим все зрозуміло:girl_smile: Якщо таки зберемось в Єгипет то будемо обирати з хороших готелів, якнайближчих до узбережжя. Більше рекомендують Хургаду, але і в Шармі є парочка люксових готелів з берегом і умовами хорошими для дітей (але там трхи спекотніше за показниками, ніж в Хургаді).
     
  15. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Чи варто їхати в Єгипет в кінці вересня..20-ті числа? Ми плануємо там наш медовий місяць. Плаваємо погано..тому певно найкращий варіант Хургада?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якраз починається хороший сезон. Вітрів у цей час майже не буває, повітря уже +28-30, а не захмарні плюси ( увечері взагалі комфортно і прохолодніше), а море теплесеньке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. opel

    opel Well-Known Member

    Повністю підтримую! Були в Єгипті і в березні ,і в квітні, і в жовтні ,і минулого року з малою 1рік і 10 місяців в серпні. Найбільше сподобалося в серпні( Дуже люблю щоб тепло було і в день і в ночі.) На пляжі в затінку були цілий день і не ховалися в номері. В інші місяці мені ввечері було прохолодно.
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Це ви з власного досвіду чи зі слів готельного гіда? Нам теж він розказав різні "ужаси" дешевих екскурсій, але ми ризикнули і замовили в бюро навпроти готелю в 3(!!!) рази дешевше за екскурсію на безлюдний острів. За 15 дол з людини ми отримали: проїзд з готелю/назад бусиком, маски/ласти, купання у відкритому морі, танцювальне шоу на катері, вудки для риболовлі, пити/їсти (нічим не відрізнялось від готельного), багато приколів від капітана і команди. П.с. Діти там теж були
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так з власного. Брали різні екскурсії в нашого гіда і в єгиптян, однакові в тих і тих - яка різниця в ціні, така і в якості. Особливо відчутно на екскурсіях в пустелю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Ми в Єгипті у туроператора купували "далекі" тури (напр. Каїр і Александрія з Хургади), а те, що на місці, брали у місцевих. Особливо задоволені дайвінгом були :) Правда, купували не на пляжі, а контактували через форум зі слов'янкою, яка живе у Єгипті і займається тим, що продає екскурсії :)