Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Що не кажіть, та щоб зорієнтуватися треба стільки інфи перелопатити, не у всіх є цей час! Ті тури, які є в наявності, не співпадають з твоєю відпусткою. А якщо вирішуєш їхати за декілька днів і т.д., коли то все читати, як потрібно збирати речі. Гарні отелі завжди набагато дорожчі - це я точно знаю. Не всі захочуть и зможуть переплачувати. Деякі серед знайомих їдуть по гарячим турам в дешеві отелі і теж задоволені.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    В Єгипет з дуже малими дітьми, які "столи облизують", їхати не треба!!
     
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Щоб самому обирати, треба вже бодай 1-2 рази побувати у цій країні. Знати, де які райони, з якими особливостями клімату, рельєфу, морського узбережжя. Не маєте часу і бажання вникати в питання, то просто обійдіть якнайбільше турагенст, доповніть їх думку відгуками(бажанно, з кількох сайтів) і налаштовуйтесь на позитив. Дійсно, якщо назви готелів, міст нічого не говорять, то треба купу часу витратити, щоб знайти гідний готель. Але наступні рази вже буде знааачно простіше.
    В нас починається відпочинок з того, що чекаю, коли літак, який наповнює лише один туроператор, за 2 дні до вильоту напівпорожній і ціни на цей виліт тотально знижуються. Тоді вже вибираю готель, з того, що доступно для бронювання. Можливість (і досвід) зборів за 1день (навіть за 8год, враховуючи, що треба ще додому доїхати 60км і знову в аеропорт) є. Тепер вже пішли до школи. Тому з цим вже складніше. Завжди бронювали за 1-2дні до вильоту і завжди задоволені. Цього року скористалися раннім бронюванням, то будо дууже незвично так довго чекати на відпочинок. За повною ціною відпочивали лише на початках, коли ще не було нету і можливості виловити момент)
     
    Останнє редагування: 13 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    яким чином про це дізнатись? навчіть чайника:girl_blush2:
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    до речі, цьогоріч нам так росіяни розповідали з Москви і Пітеру. Що вони роблять точно так само, і дуже вдало приїжджають на відпочинок. Причому готель часто бронюють окремо самостійно . І це виходить набагато дешевше, ніж тур купляти. Але в них є один великий плюс в цьому- там купа перевізників і кількість вильотів з Пітеру та Москви- величезна. Зажди можна попасти на невикуплені місця. А зі Львова у нас і так халепа халепська з тими чартерами-летять забиті під зав язку.То хіба з Києва щось шукати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. krab

    krab Well-Known Member

    Була в Єгипті купу раз, зараз плануємо з малявкою 1 рік їхати. Порадьте якісь готелі, хто був дитиною? п.с. по відгуках в неті шось всі готелі спортилися(
     
  8. koza

    koza Active Member

    Ми приїхали два тижні тому з Єгипту. Готель нам дууууже сподобався - Serenity Makadi Heits 5*. Вам з дитиною він також підійде - спокійний готель, смачна кухня, комфортні номери. Але ще також можете подивитись на готель Fun Sity. І в першому і в другому готелі одні і ті самі власники, і туристи можуть безперешкодно пересуватись, харчуватись в обох готелях. Єдина відмінність - Serenity - це перша лінія до моря, а Fun Sity друга (звичайно постійно є автобус на море) лінія, але на території готелю Фан сіті є аквапарк (для тих хто живе в Фан сіті-безкоштовний).Бачили багато сімей з дітьми котрі вибирали саме Фан сіті через аквапарк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    Гляньте на Макаді Бей. Там є частина готелів із пологим піщаним входом, хороша інфраструктура для дітей. Рівень готелів у цьому регіоні завжди був достойний . І коралові рифи можна знайти хороші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Раджу усім почитати це, особливо тим хто збирається у Єгипет. Випадок цього літа з відпочинком одного львівянина, який хотів поїхати на відпочинок із сином, з простими, здавалося б, вимогами - акуратні номери, умови і їжа для дитини, інтернет. Напевно не варто туди їздити в 3-х зіркові готелі, але навіть не в цьому справа. Туроператор «JoinUP!», який має свою філію у Львові на вулиці Шпитальна, 10, запропонував їм тур в Хургаду, Єгипет, готель EL Samaka Beach (три зірки). Ось що вони отримали:
    Замість оплаченого тризіркового готелю (за 18830 гривень), родина потрапила у справжнє пекло із змією, комахами, ящірками та не придатними для відпочинку умовами.
    Там просто жесть, батько досі доказує про порушення турфірми. Ось дещо що там було:
    І фото їм в турірмі одні показали, а вияаилось все зовсім по-іншому. Ну і там їм нічим не домпомогли, ні львіська сторона. Ось фото як обіцяли [​IMG]
    і що виявилось (там ще є інші фото)
    [​IMG]


    Тут детальніше про цей випадок Турагенство «JoinUP!» влаштувало львів'янину з сином «пекельну» відпустку в Єгипті (ФОТО)
    Так що тримайтесь від цього турагенства подалі, і треба бути дуже обачним і все перевіряти перед поїздкою. Та й в Єгипет зараз щось не хочеться зовсім, не раз пишуть про зниження рівня там, навіть в 5-ти зіркових готелях.
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2015
    • Інформативно Інформативно x 4
  11. vitek

    vitek Member

    Ви здається не були в Єгипті наскільки я памятаю? Я була 2 рази і кожного разу мрію про повернення в цю країну.За місяць летимо втретє,і я навіть хотіла ще раз їхати в ті самі готелі,бо все було супер. І тільки з цікавості вибираю інший готель.А то, що люди вибрали 3* готель,не почитали відгуки про нього, не свідчить про зниження сервісу в цілому Єгипті.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    і мали би розуміти, що це, щось подібне до старої совдепівської бази в р-ні глубинки в Миколаївській чи Одеській обл, на якій вже 50 років не робили ремонту.
    звичайно, це дуже велика сума. Думаю, це була путівка на 3-ох на 11-14 днів з "все включено". Але ж не треба забувати, що Єгипет - Африка і левову частку вартості забирає переліт.
    Нічого дивного в даному відгуці не бачу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Та я в курсі що в Єгипті 3-зіркові краще не брати (не знала що може бути аж так зле). А тут натрапила на таку статтю, що точно це показує, і агенство яке "не дуже":girl_yes2:. Теж дивуюсь чим думав мужик, ну але вийшло як вийшло. Та останньо чую від знайомих що працюють в турбізнесі , що там загалом зараз рівень не той що раніше був, і причин цьому багато.
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2015
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Є в Єгипті хороші готелі, треба вміти шукати) І вибирати готелі де європейці,а не наші близькі сусіди

    Vitek ми також колись мали фаворитний готель, казали ще вернемось обов"язково, але зараз почитавши відгуки, бажання відпало, його купили інші власники і все зіпсувалось там
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. koza

    koza Active Member

    Моя поїздка була також через Join Up, але я повністю задоволена сервісом, особливо їхніми представниками в Хургаді.До прикладу вони допомогли нам цілком безкоштовно змінити номер (хоча попередній був непоганий, але ми хотіли номер в зеленій зоні+з своїм окремим входом, при томущо купували путівку в Standart room), іншим нашим українським туристам порадили як безкоштовно отримати медичну допомогу, оскількі ті порізали ноги об корали, і були не зовсім тверезі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    Я якось обідала в готелі 3*. Коли спустились з гори Мойсея, у вартість путівки входив обід біля підніжжя. Чесно кажучи, ми там майже нічого не їли. Хіба варені яйця. В загальному, ніби чисто. Але все таке старувате/пошарпане. Офіціант був дуже привітний. Але оті босі пальці, які повністю було видно з туфель (не з босоніжок) я не забуду ніколи. Попросили ми в організатора екскурсії обід скоротити і відвезти в наш готель. Там було нам комфортніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Steba

    Steba Member

    Дівчата, я особа не зацікавлена. Тому не кидайте відразу тапками. З тим Джоін Ап літаю відпочивати власне у Хургаду вже разів з 15-20. Так, багато бо і по кілька разів на рік бувало в старі добрі часи. Точніше не скажу бо вже один паспорт з візами змінила на новий, місця не було. Проколів не було жодного разу. Правда я сама завжди моніторила ті готелі що мені пропонували. Читала свіжі відгуки на різних ресурсах. Тому моя думка така: проблема не тільки в туроператорі а і власне у некомпетентності того менеджера турфірми що за будь-яку ціну намагався не втратити туриста. Турфірми продають готелі на різний рівень достатку. І робота менеджера полягає у тому щоб обрати для конкретного туриста власне те, що його повністю задовільнить. Здивувало що люди не поцікавились відгуками про готель. Є ж купа інформаціі в неті з негативними відгуками. І ще моє ІМХО. Як для трійки то задорога ціна. І дуже дивує те що така поважна фірма як Джоін Ап продає таке гі..но людям.
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    коли цей пост був якось розміщений туристом на ФБ, то там люди відписувалися, що з Джоін ап попадали вже цього року в Єгипті цілими групами. ТО не одноразова їх акція :). До речі, в червні і в Туреччині цьогріч був скандал з туристами, які їхали від цього агенства і теж пов язаний із готелем.А по конкретному випадку- я спочатку думала, що це люди їздили по "Фортуні 3*" .Ну бо так найчастіше попадається в погані умови і дійсно тоді не можна побачити, що ти купуєш. І тут уже не вгадаєш. Але в даному випадку був і косяк самого туриста:1. Там летіло 3 чоловіка ( 2 дорослих+ дитина) і за 18 тис. грн в липні розраховувати можна було лише на дуже-дуже скромні умови ( м яко кажучи), адже як правильно вище Оля написала, з тих 18 тис. грн на трьох практично 2\3 вартості займає переліт. 2. Турист для відпочинку з дитиною обрав у Єгипті 3 *, які в кращому варіанті для дітей не зовсім підходящий варіант. А в економ-варіанті- тим більше 3. І найголовніше: він сам не поцікавався банальною простою навіть інфо з нету про готель. А там перший-ліпший пошук видає, що практично 80% відгуків- негативні. І у неті є фото туристів з цього готелю, де все далеко навіть не посередньо.Бо готель з часу побудови на початку 80-х ні разу не піддавався реновації.
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А як через наші турагенства можна попасти в "європейський готель", якщо їх на Україну практично не пропонують? Нам пропонується переважно те що й на Рашку і пострадянські країни. То хіба самому напряму бронювати.
    --- дописи об"єднано, 29 Вересень 2015 ---
    То так, і мужик не правий що все нормально не промоніторив, але ж турагенство нормальне таку "лажу" не буде рекомендувати для відпочинку з дитиною, ну хіба вони зовсім вже некомпетентні і їм головне аби "тур продати", а там нічого не гребе:d23:
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2015
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    Ще не в таку лажу туристів посилають. Іншого слова не доберу. На тому ж топхотелс купа відгуків, що готель виявляється будмайданчиком, а не щойно зданим в експлуатацію, що місць немає , що селять в 2 лінію , а не в першу, в господарські приміщення уборщиць, номери без вікон. І трабли далеко не лише у Джон ап бувають. А представники туроператорів в готелях самі радять поселятися в гірші умови, бо немає місць, за які оплачено. І не завжди допомагає скандалити/викликати менеджерів/доплачувати. Такі випадки бувають у всіх туроператорів. Як кому пощастить. А те, що туристи умовами не задоволені, то відгуки їм в руки. Всі нюанси треба до броні вивчати. От ніяк не можу зрозуміти. Є готелі з переважною більшістю поганих відгуків. І вже кілька сезонів підряд. А в Єгипті сезон -круглий рік. Це ж не Туреччина, де концепцію могли змінити весною. Постійно з'являються нові. Теж негативні. Поясніть мені логіку цих туристів. Чому їдуть? І хтось їм цей готель радить. Чи у всі погані лише від Джон ап скерували? Все вирішує людський фактор. Чесно кажучи , не думала, що їдуть не маючи жодної інформації, крім фото в каталогах. Але бачу, що є...
    П.с. З Джон ап сама не відпочивала. Але їх політика демпінгу турбує багатьох на туристичному ринку. А ціни на вильоти в Єгипет зі Львова одні з найнижчих. Де дешевше, там ризикованіше. Все логічно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2