Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. VERO

    VERO Well-Known Member

    Візи в Єгипет для українців з 1 березня 2017 подорожчають і будуть коштувати 60$. Не знайшла інших змін. Цікаво, чи буде актуальною опція Sinai only .
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на російських новинних сайтах повідомляють, що так.Що для росіян і громадян ряду інших країн залишається безкоштовний в їзд при умові знаходження лиш на Сінаї.
    ну і ніби відклали підвищення вартості - не з 1 березня, а з 1 липня вже ."Решение о повышении стоимости туристических виз в Египет вступает в силу с 1 июля. Об этом объявило Министерство туризма АРЕ. В поступившем в ТАСС заявлении для прессы отмечается, что "новые визовые правила начнут действовать с 1 июля, а не с 1 марта", как об этом объявлялось ранее.
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  3. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Всім привіт!
    Дівчата, може хтось відпочивав в Єгипті в липні? Чи реально надзвичайно жарко, чи терпимо?
     
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Жарко,але там сухий клімат і жара переноситься добре....біля моря взагалі супер)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Ми були в середині липня в Макаді Бей. Там сухо+ постійно дув легенький вітерець, тому жара пересилась добре, набагато легше, ніж в нас при 30-ти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    залежно з чим порівнювати. Та і залежить від розташування готелю і його території. Є більш вітряні зони - там якраз влітку вітер " в тему". Це Хургада, Сафага, Ель Гуна. В Марса Аламі постійні втіри. В Шармі- у Набці ( власне це найбільш продуваєма зона Шарму). Є більш зелені готелі,є ті, де голо і там реально хіба від одного кондиціонера до другого перебігати. загалом - жарко. Дуже. Але спека у Львові при вологості у 70-80% переноситься не набагато краще єгипетської +45 при вологості у 30%.
     
  8. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Доречі, десь чула,що Єгипет вже передумав збільшувати ціну на візу. Правда ціни зі Львова- просто жах.
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    ага, а з Києва досить навіть гарні... я порівнювала, то різниця в середньому 400 доларів, варто заморочитись і вилітати з Києва, все одно буде дешевше
     
  10. whisper

    whisper Well-Known Member

    А яка зараз вартість віз, за дітей теж потрібно платити?
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    зараз ніби 25 доларів, як там буде далі поки ніхто не знає. Я питала про подорожчання Олю з Оті тур, то вона казала що поки нема остаточної інформації про підвищення цін. Якщо дитина вписана в паспорт батьків, то окремої візи не треба. Якщо окремо--я не в курсі, не цікавилась.
     
  12. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    За кожен паспорт (дитячий чи то дорослий ) було 25 доларів.
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Читаю у відгуках до готелів, що в Єгипті криза і з харчуванням там дуже зле, навіть в п'ятірках. Хто був нещодавно, це правда?
     
  14. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Знаєте, в кожного своє поняття криза. Їсти є шо). Ми були в листопаді, то було класно. Вибір нормального м'яса ,риби, овочів ,фруктів був. Салати були готові, були такі,що при нас нарізали і заправляли. Навіть краби і тунець при нас смажили. Але зустріли в готелі знайомих, які казали, що харчування жахливе...
    П.с.в Єгипті не вперше, маєм з чим порівняти.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2017
    • Корисно Корисно x 1
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    от я недавно задумалась над критеріями харчування теж. читаю різні сайти з відгуками і реальними фото. Люди пишуть що їсти не було що і паралельно виставляють фото столів з купою їжі. От і думаю, може то я якась не така?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у кожного просто свої критерії. Плюс все-таки коли люди платять чималі кошти за тури то харчуватися субпродуктами замість м яса- якось ім не хочеться. Звісно, що є категорія народу, ким буде харчування "не те", якщо немає лобстерів. Але загалом є такеє: у готелях є повно арчування. Але оце "повно" в основному складається із макарон різних форм і з різними соусами; рису в 10 варіантах; куряини в 10 варіантах і т.д. Тобто- найдешевші варіанти, які просто гарно подані. Може бути 10 салатів, але вони зроблені із залишків тих нарізаних овочів, які не розбірали за обідом; може бути риба, але це буде найдешевша риба; може бути м ясо, але це буде курка варена-парена-гриль і субпродукти.Якщо десерти- то найдешевіші манники, цукрово-паточні всякі фігнюшки, просто гарно подані і в 10 варіантах.Тобто якщо полати просто рис- то це буде "фе" А якщо його прикрасити гілочкою зелені- то вже друге блюдо :). Крім того ті страви повторюються з дня в день. І на третій день на ту їжу уже дивитися не можеш.І от коли люди платят за тур не одну тисячу зелених, то і претензії будуть А якщо за той же тур ти заплатив в дв рази менше- тобі все сподобається :)Все має свою ціну.

    От банально: один з готелів куди вдвох можна було у квітні злітати за 550 дол., зараз на 7 днів на 2 вартує 1200 дол. За 550 дол. я була би ним більш ніж задоволена. А за 1200 буду придратися :)
    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2017 ---
    чесно: в Єгипті харчування в 80% випадків гірше, ніж в готелях Туреччини чи навіть Греції. Там іжіі повно, але вона малоїстівна. Так було завжди . не беру до уваги готелі рівня Савою чи Ріксос
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В Єгипті була вперше. В мене був реально шок. Я плакала на першій вечері. Реально, без жартів :sad: за 11 днів жодного разу не було картоплі фрі, про решта "смаколиків" промовчу. Нікому не раджу Hilton long beach! Жалкую грошей і часу, бо цього року вже ліміт по відпочинку використали.
    Зрозуміла, що Єгипет то не моє: не мої люди, не мій сервіс, навіть море не врятувало ситуацію. Не планую повертатись взгалі в цю країну. Вже пройшло 2 місяці, як ми повернулись, а мене досі трясе, як згадаю той жах. Відмучили. Море холодне, басейни льодяні. Той аеропорт в Хургаді...
    Можливо, нам просто так не повезло, не знаю...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    аналогічне враження, хоч і були колись у хороших готелях. Не моя країна, не мій сервсі. А з дітьми тим більше. До речі, 2 сім ї мох знайомих, які вперше побували цьогоріч от зараз у Єгипті у Шармі ( до того відпочивали у інших країнах)- і в хороших готелях, сказали, що більше сюди ні ногою :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. zabawa

    zabawa Member

    Повернулись якраз в понеділок з Шарму. Відпочинком задоволені всі, хіба сину було нудно, бо якраз підлітків на той час було мало..
    В Єгипті не вперше, і відверто скажу, що вибирали його через ціну, бо відсиділи там 2тижні, в Туреччину (по дуже горящій,виліт завтра) було б 10н за ті ж гроші. Так, може декому забагато, мої хлопці теж інколи казали, що 10н в Тур. було б достатньо, але є як є.
    Перший раз були в Хургаді, то до готелю - без претензій, а от моря не було взагалі, кисли в басейнах, теж була дуже розчарована, бо на море вибираєшся якраз ради моря)))
    (Так, що Lyudvig, думаю Вам просто не пощастило з готелем, бо холодне море в Єгипті - для мене то дивина, як і льодяні басейни).
    Більше туди теж ні ногою, хоч маю знайомих, які повертаються туди щороку, правда навесні і восени.
    Другий раз була в Шармі з дітьми, без претензій до готелю, знову ж таки, і море суперове - тут вже надивилися на красоти, накупалися вдосталь. І ціна була дуже навіть хороша на 2тижні.
    Цього разу хотіла в Марса Алам, але зупинив трансфер в 4години, летіти хотіли зі/до Львова, не через Київ. Готелі заповнені десь на 25-30% і то є дуже зручно, нема ніде тисняви, українців десь 70%, решта - поляки, казахи, білоруси. Їжа максимально адаптована під наші смаки, тобто були такі страви як борщ, голубці, пельмені ))) . Звичайно, не таке як наше це все, але дуже нормальне. Зупки, якщо колись це були якісь незрозумілі з чого бодяги, то зараз дуже смачні, прозорі бульйони чи на овочевих відварах. Окрім тих всяких мішаних салатів і других страв завжди є те, що можна взяти в чистому вигляді - рис, картопля, макарони, овочі просто нарізка, м'ясо різне (з субпродуктів - печінка на грилі), риба, різні кебаби, сири... Коротше, смачно! Єдине було нам мало фруктів, то купляли собі кавун. За солодким не пропадаю, то нічого не скажу.
    Дуже вони зараз дорожать туристами, (бо з росіянами було їм краще, тратили там багато, зараз в місцевих криза), тому всі дуже ввічливі, уважні, радо допомагають в любих питаннях. Якщо 2р тому, в попередньому готелі була явна різниця у відношенні до наших, бо відпочивали німці, то ті вже явно в с..ку лізли, носили коктейлі, крісла підсували і т.п, то зараз я такого не замітила (може тому, що не було німців)))
    Ну і окремо про море - воно там казкове, і температура, і чистота, і підводний світ. Ради нього вартує їхати в Шарм, пересуватись по тіньку, сидіти під тентами і закривати очі на недоліки..
    Ну але вже всі бачили ті красоти, то чи цікаво буде ще дивитися на то саме? Думаю досить, хіба ще все ж таки в Марса полетіти, там ще, кажуть, краще море, ну або ж за невеликі гроші десь на осінь/весну..
    Тепер мрію про Хорватію :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    DSCF0265.JPG DSCF0153.JPG DSCF0182.JPG DSCF0195.JPG DSCF0274.JPG DSCF0274.JPG DSCF0273.JPG Переглянути вкладення 81576 Переглянути вкладення 81577 DSCF0166.JPG DSCF0078.JPG Переглянути вкладення 81580 DSCF0164.JPG DSCF0290.JPG Так, буду заступатися за Єгипет. Ми повернулися 2червня і всім дуже задоволені. Олена @amaretto з своєю компашкою-бандою 19чоловік повернулися 25травня (тому і ціна була дешевша). Ми задоволені всім, що отримали за свої гроші. Я накупалася вперше за багато років. Готель в Єгипті треба вибирати дуууже прискіпливо. Щоб і харчування, і вхід в море, і саме море/течії/припливи/відпливи, розваги для діток, район, можливісмть вийти ввечері... Щоб все влаштовувало. А тоді шукати на нього хорошу ціну.
    І так, готель albatros aqua blu resort sharm el sheikh 4 **** Туроператор Анекс, перевізник Азур. Переліт нічний. В готелі були зранку. Відразу відправили на сніданок і поселили без жодного натяку на 12год, грошей за номер... Номер могли поміняти. Питали нас, чи залишаємось, чи виберемо інший. Номер був в тихому місці, в затінку. Діти побачили 2-спальне добротне ліжко і йти нікуди не хотіли. Хоча я знала, що є новіші корпуси. Територія дуже зелена, багато старих пальм, все доглянуте, чисте...
    На рахунок їжі, годували нон-стоп. З фруктів було все, що продавали в фруктових магазинах, крім манго) Кавун, диня, виноград, фініки, нектаринки, яблука, абрикоси, апельсини, лайм... Може і не пригадаю всього. Гов'ядина і риба в різних варіантах була завжди. Супчики овочеві, бульйони з макароном... Про фаст-фуди не пишу. Було навіть спец кафе. Ми того не їмо. Піццу готували щовечора і кожен собі обирав складники. Морозиво було в кількох місцях і з різними смаками. Суперове кафе біля лоббі з кавою. Гарячий шоколад, какао, мокачіно латте, капучіно... Все смачне і гарно подавали. По алкоголю, пиво хороше (казав чоловік), вино пили постійно (молоде сухе). Міцнішого не пили. Жодних проблем з травленням не було ні в кого з знайомих. Солодощів багато)
    Море... Тут мені слів бракує. Я від нього з захопленні. Про 2 лінію знали. Гуляти любимо. На автобус не чекали. Вигляд просто бомбезний. Як казала Олена, я кайфую від того, що лежу між пальмами. Пляж величесний. Вхід з берега. Діти заходили в кроксах або коралках. Рибки припливали навіть до берега. Вздовж буйків- кілька живих рифів. Рибок досить багато. Я бачила на нашому пляжі восьмонога, ската. Кликали білоруси подивитися на мурену, але я відмовилась) Збоку дикий риф. Тобто, пляж, який не належить жодному готелю. Там стіна з рифів. Рибок дуже багато. Можна плавати годинами. Ото вже відривалась) Збоку плавають батискафи з прозорим дном. Пляж наш готель орендує в недіючого Альбатроса. Тому не можуть нічого змінювати. Лежаки ремонтували постійно. Все не супер-нове, але добротне. Море в цій бухті завжди спокійне. Водичка прозора. Сонце сідало пізно. Біля 18.30. Завжди приходили подивитися на захід сонця. Краса неземна!!!
    Тепер про аква-парк) Їх виявилося аж 2. За тиждень до нашого приїзду, відкрився Альбатрос Аква Парк 5*. Гості обох готелів могли користуватися гірками кожного з них. Скільки десятків гірок дорослих і дитячих разом, я навіть не можу сказати. На будь-який смак. Але головне, що мої діти перепили тої води трошки, як не крути, але проблем ніяких не було. Рятівники були біля кожної гірки. Порядок був завжди.
    Після вечері діткам показували мультик на великому екрані, потім стандартне міні-діско. Але всі сиділи не в амфітеатрі на бетоні, а навколо сцени, за столиками. Мої ввечері возилися на своєму транспорті (ролики і велобеіг). Навкого столиків багато барів, ходили офіціанти, штучна річка, по якій можна плавати на гондолі. Потім шоу для дорослих. Часто приїзджали артисти. На дорослу дискотеку вже не мали сили йти. До Старого міста йти хвилин 12. Мечеть просто бомбезна. До Наама Бей також їхати близенько.
    По спорту, якось непродумано. Волейбол в 15год грати нереально. Збиралися самі гості пізніше. На пляжі був настільний теніс. В сусідньому готелі- хороший тринажерний зал. Навіть футбольне поле мої хлопці знайшли). Найактивніше- штучне море. Там проводилися різні актівіті. Дуже сподобалось, що плитка біля басейнів не була гладка.
    Виїзд з готелю був пізнім. Літак в 22год. Номер здали. Нам надали кімнату для речей, пляжні рушники, в зручний час кімнату для купання. Користуватися інфраструктурою готелю могли до автобуса без обмежень. Ми ще на вечерю встигли)
    Син залишив в кафе телефон на зарядці Помітили аж вдома. Написали в готель на офіційну електронку. Нам відразу повідомили що телефон знайшли і передали нашим знайомим) Оплатили за 10 ночей, а відпочивали повних 11 днів. Жодного негативного моменту з відпочинку пригадати не можу) Антипреспірантом взагалі не користувалися. Сухий клімат дійсно комфортніший)
    П.С. Для мене Єгипет без коралів- гроші на вітер. Тоді вже Туреччину можна розглядати. Я саме заради моря, рифів, пальм на пляжі туди їду. Тому хороший пляж з рифом завжди в пріоритеті.
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1