все про візитки

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 27 Листопад 2008.

  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    підкажіть, будь-ласка, де в Львові можна замовити проф. дизайн і друк візиток за норм цінами

    випадково знайшла фото креативних візиток

    деякі дійно гарні, але я вважаю що візитки мають бути більш-менш стандартної форми для зручності зберігання
    та й взагалі, імхо, це спосіб зберігання інформації, а не спосіб повипендрюватися :xaxa:
    хоча я позитивно ставлюся до візиток, бо я десь читала що є люди, які вважають, що використання візиток - це снобізм :eek:
     
  2. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    Де у Львові роблять такі креативні візитки - не уявляю, але якщо вас цікавлять картонні, то можете зателефонувати у видавництво.
    Ціни там помірні, до прикладу влітку 100 кольорових візиток коштували 50 грн, чорно-білі - 30, а дизайн розробляє хлопець, що є професіоналом своєї справи, думаю він зуміє підібрати на будь-який смак.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    ні, нам потрібні звичайні, а креативні то я випадково знайшла :)
     
  4. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    дуже мені сподобався 7-й варіант, ідея СУПЕР!!!
     
  5. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    ці візитки якось відображють вид діяльності
    в принципі ідеї цікаві :y:
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    зверніться в Папугу
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    Замовляю в Саюлі (в районі Оперного театру) - оперативно виготовляють і досить якісно
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ptashechka

    Ptashechka New Member

    Відповідь: все про візитки

    ггг Серед моїх знайомих, лише 1 хлопець має візитки (ну, звісно ж і я теж маю:o), і при знайомстві протягує))
    Я важаю, що візитки повинна мати кожна людина. Це ж зручно - протягуєш візитку людині, замість того щоб чекати поки новий знайомий буде порпатися, шукати блокнот та ручку. А якщо нема начому записати? На серветці? ггГГ прикольне ділове знайомство - контактами на серветках обмінялися)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    Дизайн ми замовляємо в одної приватної пані - минулого року платили за логотип та дизайн візитки 30 у.о.
    -результатом задоволені, правда роздрук був в неї не дуже,
    родрук замовляємо в DPI на вул.Газовій,
    односторонні одноколірні -по 30 грн., і далі,
    замовляли найдорожчі шовкодруком на хорошому папері односторонні і по перерахунку - вийшло 80 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    я теж вважаю, що це дуже зручно :)
    я взагалі люблю і гарні візитки і записники і як каже мій чоловік "всі папери і канцтовари", певно народилася секретаркою :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    В мене візитки хоть і є, але валяються десь :xaxa: :confused: не вийде з мене бізнес вумен :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Natalo4ka

    Natalo4ka Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    а я до перших візиток дожила лиш недавно - коли вже конче прижало по роботі.
    подобався мені друк на КолірПро. ну, а для своїх клієнтів замовляли на VIP-студії - теж не зле роблять
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    Я замовляла візитки на фірмі вертикаль, там було дуже дешево, рік назад 80 грн. за 1000 штук(кольорові). Це позаду краківського базару
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    Друкують візитки непогано на Поліграф-Сервісі, там працювала, не дорого, за кольорові 2 сторонні 80 грн платили. Дизайни візиток роблю я і моя коліжанка, якщо кому треба могла б допомогти
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    За скільки штук? за 1, чи 10, чи 100 чи т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    1000 штук. Принаймні так було минулого літа, як зараз не знаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    Не сприйміть за рекламу:girl_cool:, але я працюю на фірмі, котра якраз таким займається (рекламними послугами вцілому і візитками відповідно теж) Ціна залежить від багатьох моментів: тираж, колірність, наявність тиснення, нанесення зображення і т.п. Дизайн за вашим бажанням розробляє наш дизайнер. Якщо когось зацікавила конкретніша інформація- пишіть в ПП, дам номер телефону фірми.:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: все про візитки

    хтось знає - як правильно формувати візитку. Я чула, що двостороння візитка - вища форма несмаку, зате у підручнику про дипломаичний протокол і етикет вказується що іноземною мовою текст пишеться на тильній стороні.... хто має з тим справу - підкажіть як грамотно! пліііз!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    зараз ніхто не дотримується ніяких канонів ;)
    класична ділова візитка -це коли на одній стороні надруковано на рідній мові, а на другій - на іноземній. Але зараз мало хто дотримується цього, і тому можна надрукувати на одній стороні на двох мовах (такий варіант маю і я). це все залежить від фантазії дизайнера!
     
  20. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: все про візитки

    Я думаю, що те, що двостороння візитка - вище форма несмаку придумали рекламні агенції чи поліграфічні фірми, звичайно друкувати два комплекти візиток вигідніше для виробника, ніж один. Ха-ха. Я теж в рекламній агенції працюю, то скажу чесно, що у нас і консули іноземні друкували ( вряд чи вони незнайомі з діловим етикетом), і іноземні компанії двосторонні візитки.

    У ділових людей, де діяльність передбачає багато ділових контактів завжди томи візитниць з візитками, якщо б усі ще й в двох екземплярах збирали, то це було б нереально. А так зручно - з одного боку бачиш як вірно пишеться імя людини на укр мові, з ін - на англіській. А так і переплутати можна чи попасти в незручне становище, хто має справу з діловими листами, наприклад, невірно написавши чиєсь прізвище.

    Хоча може вже вийшли якійсь нові правила етикету.
     
    • Подобається Подобається x 3