Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    сьогодні була там, сказали що онлайн реєстрація аж з 19 липня. Але це досить суперечлива інформація, оскільки вчора випадково зареєструвалась на наступний понеділок, знайомим сайт запропонував зареєструватись навіть на 15 червня (вчора у ночі)!
     
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я зараз подумала і може, тут є такий варіант (на моєму прикладі)
    Зареєструвала чоловіка і двох дітей. За день до запису мені телеонували з цнапу уточнити чи всі будуть. Виявилось, що ще маємо зробити прописку дітям, тому я скасувала 2 візити. Може, тоді на ці години можна було зареєструватися через інтернет? Дзвонили два дні (підтвердити мій запис, на наступний день - чоловіка і дітей) у різний час.
     
  3. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    як саме оновлювали сторінку? Якщо вийти на головну, ви втрачаєте шанс попасти на вільні години ( знову ж потрібно обирати місто і т.д.), лише клікаємо на синій квадрат з текстом "паспорт громадянина України для виїзду за кордон" , набираємося терпіння і клікаємо допоки не побачимо запропоновані години, клікаємо десь посередині, не вагаючись) вище @Nyashka детально розсписала, я так не вмію)))
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Luiziana оновлювала повністю, натискаючи на стрілку браузера. Тобто робила не вірно.
    Спробую скористатися Вашими рекомендаціями і відпишуся про результат.
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мушу поділитись...
    Забирала український паспорт, а сиділа я в тому приміщенні де люди чекають на подачу документів на закордонний.
    всі 6 людей, які там сиділи кричали, що все корупція, і через інтернет зареєструватись неможливо взагалі. 2 тижні сиділи клацали, так і ніц не наклацали. Краще о 6 ранку зайняти живу чергу, і працівниця Вас можливо зареєструє у своєму автоматі, реєстрація в тому автоматі за місяць чи більше наперед (працівниця сьогодні реєструвала людей на 19 липня). Всі хто зареєструвався через інтрнет або мають блат, або демони.
    Розказала свою історію (без проблем зареєструвалась з першого разу), в очах у людей побачила велике бажання мене спалити на вогні...
    Так нічого, прийшов хлопчина, яий також зареєструвався через інтернет, тиждень тому йому з 4 разу вдалось виловити вільну дату, яка йому підходить. Так що не все так страшно.
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    @Hermi ой ну тоді і я розповім)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2017 ---
    ну мене то трохи бісило. Я була в тому приміщенні півгодини, але всіх налякали, що закордонний паспорт то тепер "дефіцит" і отримують поблату.
    Але з іншої сторони, я щиро співчуваю дівчині, яка тих людей оформляє. то треба мати звірську витримку, спокійна, адекватна, усміхнена...Деякі люди з такими абсурдними питаннями підходять...Один чоловік хотів в український паспорт візу вклеїти, 10 хв йому пояснювали що так не можна, але ні, в нього запрошення на роботу, квитки куплено на вихідні і він буде їхати, тільки вклейте візу і все!
     
    • Смішно Смішно x 4
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Отже, скориставшись порадами @Luiziana @Nyashka , в перший же вечір втрапила на вільні години.
    Реєстрація сьогодні доступна на 29 червня. Тобто я можу зареєструватися не пізніше, ніж через 2 тижні від дати, коли я виловлюю вільні години?.
    Мені 29 червня не підходило, але я хотіла потренуватися. Тицяла на 15:40, 16:20 і інші пізні години, після кожного кліку мені висвітлювалося повідомлення "будь-ласка, підтвердіть, що Ви не робот", після чого з"являлося діалогове вікно re-Captcha (чи як воно правильно називається? :girl_blush2:), поки я там ставила галочку, що я не робот, години все пропадали, я вже почала клікати на що попало, але постійно з"являлося оте про робота і далі, до процесу введення паспортних даних я так і не дійшла.
    Що я робила не так?
     
  9. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    це вони щось нове придумали з капчею
    Так, реєструєтесь на "через 15 днів", в них так і написано
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не намагалась більше, мені для подачі підходить дата не раніше 10-тих чисел липня, а на ці дати реєстрація буде відкрита, по моїм підрахункам, в понеділок, 26.06
     
  12. magic

    magic Well-Known Member

    Цікавить чи хтось останнім часом зміг зареєструватися в електронній черзі до цнапу? я вже з тиждень не можу((( жодного вільного дня не має(( пробувала усі цнапи.. чи вони ще не відновили роботу по паспортам? хтось щось знає?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    По вашому питанні інфомації не маю. Але чому пробуєте тільки у цнапи? Я дітей змогла зареєструвати тільки до міграційних, то там теж все досить чітко, оплата на місці, на конкретну годину і без черг. Хіба що вам адреса не підходить
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ви намагалися о 12 ночі? Цнапи приймають документи і видають паспорти. Я тиждень тому здала всім дітям, реєструвалася за місяць без особливих проблем на дві години підряд.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. magic

    magic Well-Known Member

    ну, майже о 12 ночі)) то треба рівно о 12?..
     
  16. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    На Словацького, 1 таке робиться:girl_impossible:! Вчора приходила забирати паспорта, то мене чуть не затовкли. Прийшла о 8.55, помилилася, бо видають з 10.00, але та черга як накинеться на мене, куди я пру?! Тобто прийшовши о 8.55, там вже стояло 180 людей, якась тітонька перед входом вела список,щоб часом хтось поза чергою не проліз, приймають в день близько 150 людей, решта вже не було чого стояти це на весь день. Якийсь страшний ажіотаж, тепер навіть не вартує переплачувати там і стояти весь день! Кому неспішно виловлюйте дати в цнапах і дмс.
     
  17. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    а там тільки жива черга забирати? електронної немає?
     
  18. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Забирати черги не було, я не могла просунутися між тих, хто подавав)

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    О 12 відкривається нова дата ( якщо не випадає на вихідний). Я внесла свої дані до 12, зареєструвалася, і ще внесла дані сина і його зареєструвала на наступну годину ( а подавала за дві години на чотири дитячих паспорти).
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member