Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Chukuliadka, ні, не забирають. Доплати не потрібно. я мала з собою, то внесли дані.
     
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Chukuliadka ні, я спочатку подумала, що хочуть забрати, але вони пояснили, що тільки штамп поставлять. Ні, нічого не доплачувала.
    Начебто інших документів не просили при отриманні, я вже не пригадую, бо ще влітку отримала)
     
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А мені ніби і штампу ніякого не ставили в старому закордонному. Ну принаймні не бачила) Просто внесли дані про старий паспорт в анкету і все.
     
  4. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Зареєструвала я маму в чергу ,але тепер таке питання вона колись мала вже закордонний паспорт ,але він вже давно не дійсний(ще десь в середині 90-х виробляла) тепер вона його не може знайти
    То треба його мати при собі ,чи не обовязково ?
     
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Точної відповіді не знаю. Але коли я подавала на закордонний, то виявилось, що мій попередній, який я міняла в зв'язку зі зміною прізвища чомусь числиться за мною, як дійсний. Оскільки мати більше 2 закордонних паспортів не можна, а в мене є паспорт на нове прізвище і подавала я ще на біометричний, то на місці я писала заяву про втрату того старого паспорта. Хоч насправді я його здала, просто хтось протупив і не анулював його в базі.
    Тому думаю, що в разі чого і ваша мама зможе написати заяву про втрату, хоч я не думаю, що така потреба буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В п'ятницю планую подавати на Словацького на два біометричних, термінових. Скажіть, будь ласка, чи можна надіятись, що вони будуть за три місяці?
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2018 ---
    А по голубеньким також не можна буде?
    Ми в перших числах червня маємо поїздку, а в менших голубенькі проїздні.
    А якщо мені не встигнуть прийти біометричні? Що робити? В мене паніка...
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2018
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    швидко здавати на термінові і, як тільки буде інформація, що відправлені на персоналізацію, починати писати скарги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ненавиджу капчу. Півтори години дорогоцінного сну. Я вмиваю руки з такого щастя.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. porIra

    porIra Well-Known Member

    О, то ми сусіди :)
    Наша епопея з паспортами почалася в перших числах жовтня (точно вже не пригадую коли).
    Паспорти були надруковані 8 листопада, а відправлені в ДМС аж 10 січня. До ЦНАПу потрапили десь тижнів за два. Я заходила, запитувала, то мені пояснили що відділення ДМС не зразу передають на ЦНАПи, а ще мурижать в себе (складають якісь там форми на кожен паспорт і вносять в якийсь там реєстр).
    Дітям подавали на паспорти 14 листопада. Чекаємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Я дiтям подавала 8 листопада...Все чекаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я подавала, то 1 міс. і 15 днів до отримання пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ви подавали на термінові?
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Нєа, з 01.04 по них перестануть пропускати(((
    Здавайте на термінові, так хоч якийсь шанс є, що до кінця травня отримаєте.
    Ми здали 12 січня, і то я зараз боюся бронювати відпочинок на кінець травня, але ми здали звичайні, а не термінові

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Найгірше те, що в мене вже поїздка заброньована, гроші проплачені, а я лише вчора випадково натрапила на цю інформацію. Оскільки вилітати нам 3 червня, то паспорти мені потрібні на кінець травня. То капець...
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Тут можу вам поспівчувати((
    Але з другого боку тіштесь, що не в травні це вияснили (та, я вмію втішити)))
    Думаю термінові врятують вас, ми коли здавали на звичайні, то дівчинка налаштовуввла нас на 3,5 міс очікування. Ну а терміновий мав би бути за 1,5-2міс. Так що тримайтесь, все буде гут)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.


    --- дописи об"єднано, 13 Лютий 2018 ---
    Скажіть мені ще. А довідку про приписку, з Жеку потрібно?
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Lyudvig
    Порада з досвіду - подавайте на термінові, відслідковуйте статус на сайті ДМС, і як тільки побачите статус "відправлено на персоналізацію", прискорюйте друк всіма можливими способами. На форумі Турправди є оновлена актуальна інформація щодо дієвих способів це зробити.
    В листопаді 2017 допомогла письмова скарга рекомендованим листом, повідомлення Максиму Соколюку в фб і скарга на урядовий портал.
    Якщо докладете в якості обгрунтування підтвердження того, що у Вас оплачена подорож, думаю, все у Вас буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 13 Лютий 2018 ---
    Нi, на звичайнi. Але на квiтень запланована подорож. Тому вже трохи хвилююсь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Так, ми брали
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    на Донецькій в ДМС 03.02. довідку з жеку(Ф-2) не вимагали, і говорили що вже тепер можна сказати зі слів вірять і дітям лише фото 10х15 (якщо без дитини подача документів). Якщо плануєте на Словацького то може зателефонуйте)
     
    • Подобається Подобається x 1