Вживані речі, секонд-хенд

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем луіза, 4 Лютий 2009.

  1. луіза

    луіза Well-Known Member

    Багато моїх знайомих купує одяг на секенд хенді.А як ви ставитеся до цього???шо на вашу думку краще мати одну нову річ чи три старих???
     
    • Баян Баян x 1
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    It dependes...Залежить, які то речі...Я б воліла мати навіть не 3 а 1 - ношену фірмову(в нормальному вигляді звичайно), ніж 1 - новеньку з підвалу (з Південного):)
     
    • Подобається Подобається x 18
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    На Секонд-хенді не тільки ношені речі продаються!!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    воно то так.але продавці і ношену річ вміють під нову "замаскувати".
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вживані речі

    Вважаю що для дітей кращого і бути не може, тай для себе дуже часто знаходжу непогані светерки на так би мовити секонд-хендах. Вони в нас трошки інакші але можна дещо вартісне знайти. Мій чоловік он колись купив своїй племінниці досить гарну шкіряну куртку власне в такому магазині. І нічого, вона задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    Знаєте, я думаю, що це досить відносне питання. Вже не на одному форумі про то дискутували .І всі лишались при своїх думках.

    Так, я купую речі на Секонді. Хожу туди досить часто, так як один з найбільших секондів знаходиться в моєю будинку. Так, я не купую там білизни, ані нижньої, ані постільної. Але, що я там купувала :

    1) надибала 2 шикарнючих вечірніх плаття. ( схоже на одне бачила на Південному за 700 грн), а за них заплатила по 60-70

    2) досить часто купую там касети і книжки англійською

    3) будучи вагітною, вже не влазила в жодну річ з верхнього одягу. Ходила по Південних , Краківських, Добробутах і т.д. Більш-менш пристойне пальтішко коштувало 600-700 грн. І то мені б таке пальтішко до кінця вагітності навряд чи хватило. На Секрнді купила 2 дублянки по 150. При чому, їх від "тих же південних " не відрізниш

    4) маю доволі багато знайомих на Південному, які продають екслюзивні речі. так от, в п"ятницю-суботу вони ходять на секонд (мають домовленість з продавцями), а вже у вівторок ви маєте екслюзивну нагоду поміряти ці речі за шалені бабки:)
     
    • Подобається Подобається x 38
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі


    як це в будинку???
     
  8. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    А наскіки ці речі безпечні для здоров'я?і чи нема загрози "підчепити" якусь хворобу???
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    думаю небезпека не більша ніж від речей,що везуться в тюках з турціїї,китаю...хмельницьку...
     
    • Подобається Подобається x 16
  10. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    :xaxa: в її будинку на першому поверсі Планета Секон-Хенд:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    А Ви, відразу з магазину в футболці йдете? Це ж все переться, прасується...
    Я теж люблю заходити на секонди, бо як писала Маруся-Мама для дітей - саме то. Кілька разів бачила нові речі з бірками. Ото купила малому тапочки-тваринки (м"якенькі такі) нові, дома бірки відривала. Заплатила 20 гривень і що їм бракує?
    А те що продавці речі під нові маскують, то цілком згідна з Вілтіс: вже не від одного чула, що хороші речі з секонду продають на базарах.
    Так само як достовірно знаю: на базарах і в дорогих бутіках речі "особи наближені" беруть, носять, потім або віддають в хімчистку або й ні, вішають назад бірки і продають нам... за шалені гроші.
     
    • Подобається Подобається x 20
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    :xaxa::xaxa::xaxa:
    не зрозуміла просто....
     
  13. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    Я теж живу у будинку де великій Секонд Хенд, і у нас звідти декілька обалдєнних іграшок (які звичайно випрані у машинці перед тим як видані власнику:)) махровий халат Marks&Spencer та дві курточкі. Я це все купила в останні дні по смішним цінам, яким чудом вони мене дочекалися не знаю. А одного разу я вирішила піти у день завозу в суботу:8::8::8: мене ледве не розчавили тьотінькі які хапали все підряд і пхали у мішки:tanksmile: я втікла і більше навіть не пробую роздобути чогось у перші дні.
    А ще я там купую гарні виткані з визирунками різними занавєскі з яких роблю коврики у туалет та вану, як тільки зношуються викідаю та йду за новими занавєсками, щоб зробити з них коврики. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 19
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    о,то вам треба сюди:):):)http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=28902&page=40
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    :xaxa::xaxa::xaxa: нєа, просто ці коврики це верхівка мого мистецтва та рукоділля :xaxa::xaxa::xaxa:
     
  16. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    о, і я це знаю. Навіть бачила, як це роблять, і одна така жіночка мені ще радила - що модно.
    Крім того знаю купу магазинчиків, розкинутих по центу, де продають а ля брендові речі, а на справді то стоки. А ціни ставлять в 5 раз дорожче (а по доставці в Україну стоки і секонд доставляють однаково, в них навіть часто ті самі продавці.)
    У мене є знайома, яка продає стоки, то там всі речі з бірками. Правда ціни трохи дорожчі ніж на секонді (але то в порівнянні, бо зараз на секонді теж ставлять ціну космічну) і на речі там можна потрапити супер-пупер класні. Вчора впихалася в неї в блузку massimo dutti з шовку, так і невпхнулася :sad:, а та блузка мені цілий день перед очима...

    Для дітей - то тут на всі 100 - палочка виручалочка. Я завжди купую і своєму малому і малим друзів.
    Але я на секонді не купую білизни... І не стою в черзі щоб зайти і не ходжу кожну пятницю-суботу... Та й можливості не маю часто ходити, бо з малим там не хочу бути, а чоловік коли залишається з малим, то мені кожні 5 хв дзвонить і питається: ти ще довго? ти вже? Люблю ходити з кимось, щоб можна було приміряти нормально, порадитися. Денервують мене люди, які битися можуть за речі і влаштовують перетягування канату, а ще те, що часто у відділі, де мають бути "нові" речі, висять поношені, але брендові (то капец).
    Купувала в секонді нитки для вязання, всякі хідники і штори для дачі, а ще одного разу купила светр в жахливому стані за 2 грн. заради класнючих гудзиків, купувала всякі кольорово-квітчасті речі дітям для аплікації. Ідей багато...
    І загалом до секонду ставлюся позитивно...
     
    • Подобається Подобається x 22
  17. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    тиждень тому дивилася по TV передачу про Секонд-хенд, там розповідали, що всі речі перед завозом до нас, на границі, обробляють в спеціальних печах формальдегідом, а цей засіб убиває все, грибок в тому числі. і ще радили, щоб позбутися того запаху випрати в шампуні або засіб для помякшення додавати.
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    Секонд-хенд мене просто рятує, бо на півставки на державній роботі особливо не розженешся:umbrage:. Маю "точку", яка найближча до мого будинку - магазинчик "Планета секонд хенд" навпроти Привокзального базару, туди й ходжу закуплятися. Само собою, що не купую там нижню і постільну білизну, а от светри, штани, футболки, спідниці, дещо дитині - так. Знаходила там дуже хороші речі, і недорого. Позаминулого року купила звичайну білу футболочку з V-подібним вирізом, чистеньку, як новеньку, на моїй недосконалій фігурі сидить ідеально:y:, а ціна - 1 грн. 50 коп:). Маю з секонду декілька пар майже нових джинсів, також по 3-4 светри, футболки, спідниці і кофточки, штани, одне плаття, блузки, сарафан, все в дуже хорошому стані і якісне, минулого літа купила дитині вельветові бриджі і зовсім нову моднячу футболочку-плаття, а в основному мені, чоловікові і малій досить хороші речі з секонду приносить свекруха, причому просто дарує "бєзвозмездно". Так що до секонду ставлюся позитивно. А тим більше, зараз криза... Правда, останній раз була в секонді ще в листопаді - купила блузку з широкими рукавами і великим вирізом:shy:, наразі маю укомплектований гардероб і нового нічого не потребую. Цікаво, наскільки там зараз виросли ціни:8:?
     
    • Подобається Подобається x 11
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    Зараз за кілограм в день завозу - 65 грн. Було по 47 грн.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Вживані речі

    Ставлюся позитивно, ще б хто шити навчив:). Купила собі в десятому класі кросівки, по сей день ношу:), а то вже 10 років пройшло
     
    • Подобається Подобається x 5