Харчування годуючих мам

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Тим22, 15 Лютий 2008.

1. Тим22

Тим22 Well-Known Member

Ситуация, невестка с внуком живет у своей мамы+бабушка, тому шо у нас ремонт. Дитю меньше месяца. У пацана появился диатез, жена считает что не правильно кормят маму, всякими яйцами куриными и другой гадостью. Посоветуйте чем кормить маму

• Подобається Подобається x 1
  2. Toyvo

Toyvo Active Member

Відповідь: Чем кормить кормящую мать

Хм... у меня тоже был диатез где-то до 3-х лет, что мама ела в период кормления меня не знаю, а меня кормили строго - бульон из кролика или очень молодой телятинки. Никаких яиц, цитрусовых, очень сладкого и очень соленого... И еще - срочно к врачу, он расскажет что надо.

3. Росинка

Росинка Well-Known Member

Исключите из меню мамы сильные алергенны такие как шоколад,цитрусовые. Всяческие майонезы,кетчупы и т.д. тоже есть не стоит. Лучше всего кушать каши, овощи приготовленые на пару(поменьше красного цвета,побольше зеленых) и отварное мясо.

• Подобається Подобається x 3
  4. vanilia

vanilia Well-Known Member

В перші дні після родів їла тільки сухарики, каші, картопля, мясо... НІякого солодкого і т.п.

5. Маруся-мама

Маруся-мама Форумна вредотина

Тю... а новоспечена мама хвора чи як?
    Мене перші дні годували в лікарні всім чим душа забажає, правда цитрусових не давали і сухофруктів типу чорнослив чи сливовий сік а також бобових, ну аби не здуло дітя. Трускавок також не бажано.
    Діатез від яєць? Хіба сирих

• Подобається Подобається x 2
  6. Росинка

невідомо якої якості ті яйця.В нас же ніхто нічо не контролює нормально.Де ті кури росли та що їли хто зна?..

7. Toyvo

Toyvo Active Member

Навіть від крема білкового був страшний діатез, все одно які яйця домашні чи магазинні... Я й зараз не дуже їх їм

8. Маруся-мама

Ну мо і ваша правда. Бо ми купуємо яйця курей які мали право вільно бігати по-дворі :D, то їх мій чоловік сирими п*є :D:D:D

9. vanilia

vanilia Well-Known Member

Так яйця тому і рекомендують вводити в прикорм діткам не раніше 9 місяців, бо вони важкі і алергенні. Тому і з самого початку і мамі кормлячій краще не дуже яйця їсти.
    Принаймні, так мені лікар пояснила.

10. Маруся-мама

Тут напрошується кавалок...
    -Їжте куме легке!
    -Дякую! Ковбаса також не тяжка.

• Подобається Подобається x 5
  11. Drimka

Drimka Well-Known Member

Почитайте тут http://www.semya.org.ua/faq.php?category=13

12. Тим22

Тим22 Well-Known Member

У мамы здоровье железное, вот меня интересует насчет лимонов, как на малыше отражается

13. Гелена

Гелена Well-Known Member

хм... я от часто їм яєшню і кожного дня одну-дві, а то й три апельсини
    в дитини діатезу нема
    тільки раз недавно мав якісь червоні плямки, але вони за день пройшли, я не можу згадати, що я тоді їла, щоб більше не їсти
    а яйця і цитрусові нам не шкодять :)

Додано через 2 хвилини
    ну скибка в чай певно не зашкодить, а цілий їсти не варто :)
    єдине, в чому я впевнена, то це в тому, що все індивідуально

14. Маруся-мама

А вот лимонов не желательно... хотя... витамин вроде

15. Росинка

У меня малую сыпануло сразу на дольку лимона,которую я сьела ,когда ей было 3 месяца.Зато шоколад я могу есть сколько угодно и все нормально. Слышала страшные истории,когда дети имели алергию почти на все.Так что все очень индивидуально.

16. Toyvo

Toyvo Active Member

Це майже про мене

17. Zoryanazirka

Zoryanazirka Well-Known Member

А я їм все. Тільки народила малого ( в 5-40 ранку) відразу ТАК ЗАХОТІЛОСЯ ЇСТИ! До лікарняного сніданку далеко і мій чоловік погнав додому за вівсянкою з полуничним варенням :) І булочок з маком подорозі прихватив. З цього почалося моє всеїдження. Тим більше в мене ТАКИЙ апетит проявився, можна сказати ЖОР. Малечі т-т-т нічого.

Додано через 1 хвилину
    Як малому було 8 тижнів мама сама принесла трускавки з базару і сказала я їла все і вам нічого небуло, і ти можеш їсти. І вона була права.

• Подобається Подобається x 4
  18. Nata

Nata Well-Known Member

І я їм все, в розумних межах, звісно. Слухаю свою мудру бабусю і поки що нічого малому не зашкодило.

19. Наталочка

Наталочка Well-Known Member

Якщо діти не схильні до алергіїї то звичайно можна їсти все. А в мене малий алергік, то мені лікар написав список , чого не можна їсти. Це цитрусові, шоколад, яйця , мясні бульйони, червоні фрукти і ягоди, морепродукти, куряче мясо, ну і звичайно спеціями і соусами не захоплюватись. То я їла тільки пісні зупки, відврне мясо і овочі, кашки, сир і печиво Марія. тепер ми вже ту алергію вилікували, хоч так і не виявили на що вона була, то я вже їм все потроху. Поки що висипок немає. Сподіваюсь що вже не буде. Бо дуже тяжко буде знов до такого раціону вертатись.

20. Straniera

Straniera Well-Known Member

а до речі, як виявити, на що алергія? Це тре спеціальний аналіз здавати, матері чи дитині? Бо в нас зараз теж страшний діатез десь більше місяця тримається, якраз після свят то все. тепер і не виявиш на що, бо за столом я все підряд їла (дорвалася -тепер маю кару). Я вже і хлористий кальцій попила, і дитині діазолін давали. Не допомагає. певно тре буде до дерматолога везти.