хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

  1. Allure

    Allure New Member

    існує вже темка про непотрібні речі, а цікаво дізнатись, які речі можуть суттєво полегшити життя молодим матусям (і татусям).

    в нас таких незамінних помічників 4 шт.
    Це ось такий шезлонг [​IMG], який ставлю біля себе, примощую малюка, воно собі бавиться причіпленими іграшками (зачіпляю періодично нові, щоб не знудилося), а я можу так і обід зварити, і по хаті щось, а основне що мале постійно біля мене, багато з ним розмовляю, пояснюю, що роблю. А як дитина була ще зовсім мацьопою, то ми її в ньому заколисували, а потім перекладали в лїжечко.

    Ще маємо ось такий ерго [​IMG], який забезпечує абсолютну мобільність - з ним комфортно проходиш там, де візку не пройти ніколи. Можу з легкістю носити його годинами, ну і мале наше найкраще в ньому почувається. А ще великий плюс ерго-рюкзаків порівняно зі слінгами є те, що їх значно легше почіпити на татуся (наш татусь навідріз не дався обмотати себе слінгом, а ерго носить залюбки :girl_tender:)
    Наступний НЕЗАМІННИЙ помічник є для мене пароварка-блендер Chicco Pappa [​IMG] - зручнішого причандалля не придумаєш: просто закинути порізані овочі, фрукти, м*яско чи рибку чи все в перемішку і за 20-25 хв. готове смачнюще і корисне пюре (з максимальним збереженням корисних речовин). Про куповані готові пюре, на які стратили купу грошей з першою дитиною, забула з першого дня його використання. Маленький, компактний, легко миється, в комплекті книга рецептів і дві баночки для зберігання пюре.

    Ну і нарешті дуже класно мати радіоняню - можна міцно закрити двері, де дитина спить, і спокійно собі "шуміти" в іншому кінці квартири :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Sue

    Sue New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Нам суттєво полегшив життя комплект Apollo 11 in all. Це колясочка (і люлька, і спортивно-прогулянковий варіант).Також дитяче сидіння, яке можна використовувати як автокрісло і як переноску.В комплекті є покривало для ніг, захист від дощу, сумка і т.п. Разом 11 найменувань. Дуже зручно, бо не потрібно купувати усі ці речі поодинці, економно і красиво, бо все вкомплекті.[​IMG]
     
  3. Lukavka

    Lukavka New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Коли з"явилося немовля, просто незаміним стало крісло-качалка. У нас від чико.
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Татові буде дуже потрібним медіаплеєр з пристойними навушниками і розкладне ліжко.
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2012
  5. Oksamyt

    Oksamyt New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Для нас це слінг та м'яч для фітнесу. Малюк коли плаче, особливо коли коліки, то замотавши в слінг, гойдаючись на м'ячі, його можна найшвидше заспокоїти.
     
  6. BlackSheep

    BlackSheep Active Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    нам незамінним е комод і пеленалка(на комоді).в комодик поскладані всі дитячі лашки,а у верхній шухляді розміщні речі першоі необхідності.зручно лялю передягати бо все підруками.
     
  7. klavadach

    klavadach New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    пароварка. ось що точно потрібно
     
  8. Allure

    Allure New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    і ми аналогічно в "ранньому віці" так від кольок рятувалися - тепер на фітболі заколисуємось до сну.
     
  9. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    крісло-шезлонг. подушка для годування, виручала 7 місяців.
     
  10. misss

    misss New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Не знаю щоб я робила, якби у нас не було комоду. Дуже зручна річ, місця не дуже багато займає, але водночас вмістимий.
     
  11. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Фітбол однозначно. Не знаю, якби ми всі ті місяці без нього прожили.
     
  12. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Радіоняня і мультиварка.
     
  13. Miumiu

    Miumiu New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Нам слінг допомагає дуже, ще зручна річ комод-пеленатор, мобіль на кроватку домогагає заспокоїтись та відволіктися.
     
  14. hobbyhorse

    hobbyhorse Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Слінги, фітбол.. ))
     
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Слінги і гольф для годування!:girl_in_love:- то на 1 місці
    2 місце - медична клейонка і матрас-пеленатор ( я його кладу на решітку у ванні і можу сама купатися, старшу купати і прибирати у ванній)
    3 місце - багаторазові підгузки
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    В нас: мобіль на ліжечку (може спостерігати за іграшками і слухати музику 5-10 хв) і шезлонг (може собі там лежати десь навіть до півгодини, але правда режим автоматичного колисаня не підходить, то треба вручну колихати, але я ставлю його та стіл і підколисую, то дає можливість бути з дитиною і мати вільні руки).
    Питання до дівчат про фітбол: Ви просто берете дитину на руки і слідаєте на м'яч? Чи можна ще щось робити?
     
  17. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    ще катуляю животиком малу на мячику.
     
  18. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Автокрісло: і вдома, і в дорозі.
     
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    У нас крісло-шезлонг то на першому місці. Положення напівлежачи використовуємо. Може сидіти/лежати і годину, а ще як міняти на дузі іграшки то і довше, і заснути в ньому може коли поколихувати в ручну. Дуже любить режим автоматичного колисання/вібрування та дуже рідко включаю, бо кажуть що це шкідливо для дитинки. Ідемо на кухню, ставлю на підлогу, ногою поколихую і теж маю вільні руки. І у ванній ставлю, то маю можливість сама помитись. І коли малу покупаю, то замотану в рушнику кладу в шезлонг і вона собі може так до півгодини посидіти.

    На другому то у нас поньє. Для такої нетерпеливої дитини як моя то супер. Швидко посадила і пішли чи гуляти чи в поліклініку, і по хаті носимось. А як не хоче то швидко дитину забрала. Той рюкзачок мене дуже виручає.
     
  20. pipe

    pipe New Member

    Відповідь: хіт-парад найбільш потрібних речей

    Спочатку купили крісло-качалку.Могла носити з собою усюди,мала засинала там слухаючи музику,але погойдувала сама.Ігровий центр чіко подарували нам на хрестини,після 3х місяців дуже почав виручати-їй цікаво дотягуватись до іграшок і коли вони розгойдуються то блимають вогники і звучить музика))Недавно купили крісло для годування 0+.Спочатку воно їй не дуже подобалось,але тепер лежить і гукає до мами і до іграшок на дузі,які періодично змінюємо.Недавно почали дивитись мультики розвиваючі бейбі енштейн лежачи в кріселку)))

    ---------- Додано в 22:26 ---------- Попередній допис був написаний в 22:23 ----------

    і ще розвиваючий килимок tiny love)))