хіт-парад найбільш потрібних речей

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Allure, 19 Серпень 2011.

1. fiesta

fiesta Well-Known Member

@kykysia візьміть на прокат. Попробуйте

• Інформативно Інформативно x 1
  2. phobika

phobika Well-Known Member

В моєму хіт-параді в перші 3 місяці є:
    Пеленальна дошка. Поставили в ванній на пральну машину - дуже зручно всі гігієнічні процедури проводити, все під рукою.

Автокрісло - поселилось на кухні, хоча їздить по всій хаті і в машині, звичайно. Можна покласти дитину біля себе, коли їсиш або щось робиш. Якщо начіпати іграшок, то виходить такий собі шезлонг. Дитині подобається в ньому розгойдуватися. Ще останнім часом часто ставим на раму візка і так гуляєм - дитина краще там їздить, ніж у люльці. Але треба пам'ятати, що час перебування в автокріслі обмежений.

Набір рушничків 20х20 см - найкращий помічник від зригувань. По 1 штуці лежать у візку, автокріслі, ліжку.

Ватні пафи 10х10 см від ТМ Білосніжка (в інших виробників такого розміру не зустрічала) - знахідка для дитячої гігієни. Це щось схоже на ватні диски, але більшого розміру і трохи іншої структури. Зручно ними як вмивати дитину, так і підсушувати складки.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. kykysia

kykysia Well-Known Member

Мені також пеленальна дошка дуже знадобилась, поставили в кімнаті на комоді,зручно бо все необхідне (одяг та засоби гігієни) під руками і не треба переодягаються чи займаючись з малюком згинатись втроє над ліжком/диваном:)

Одноразові пеленки 60×90 см, кладу на пеленки на дошку,щоб не забруднити її.

Термометр для води, відчуття температури локтем в мене якесь не достовірне, тому він мені при кожному купанні потрібен.

Останнє редагування: 8 Серпень 2017
  4. phobika

phobika Well-Known Member

Пафи замовляю в інтернеті , в звичайних магазинах не бачила дитячих. Серветки вологі використовую тільки поза домом.
    Я так розумію, що ви ще про прокат питаєте. Хоч то і не я писала, але теж можу порекомендувати. Ціни в грн. Я там брала розвиваючий килимок. В 2-3 місяці теж дуже корисна річ, до речі. На 20 хв дитину можна заняти.

• Інформативно Інформативно x 1
  5. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

А мені дуже пригодилися звичайні пеленки ситцеві і байкові, мала їх штук двадцять, а може і більше і спали на них і голопопили і накривалися і витиралися. Одноразовими практично не користувалися. І пеленальна дошка не знадобилася, мені чомусь було значно зручніше втроє над диваном зігнутися.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. raspberry

raspberry Well-Known Member

В мене так було з молодшим сином. Пеленальна дошка в кутку стояла. Лиш я втроє не згиналась над диваном, клала сина і сама сідала поруч на диван. Все робила не стоячи, а сидячи:girl_wink:

• Подобається Подобається x 1