Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Були там 2 роки тому по рекомендації знайомих. Забронювали на 2 дні, а були тільки один. І то, той день їздили шукали щось інше, бо в нашому номері в Карпатському затишку воняло сигаретним димом, ми пів дня провітрювали, але то нічого не дало. Так як дим затягувало з вентиляції, хтось в іншому номері курив, а нам воняло :sad:. То якраз був День Незалежності, людей багато, до басейну не підступитись...Вирішили, що більше там ніколи не зупинимось.
    Коли їздили шукали щось інше, позвонили в Царинку (то по дорозі на Славське від Сколе), щось незрозуміле говорили нам, і в кінці сказали, щоб ми приїхали, знайдуть нам номер. Як приїхали, то з нами адміністраторша так поговрила як з бомжами, типу чого приперлись (то її слова), в мене тут людей повно і немає чого вам тут бути, і взагалі недавно приходили люди з дитиною і я їм відмовила. Чоловік розказав все, що думав про їх рівень сервісу і ми поїхали. Я з того всього навіть з машини не виходила, була вагітна і не хотіла негативних емоцій. Так що Царинка в мене в самому найчорнішому списку, хоча зовні виглядає гарно...
     
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Дуже дякую за інформацію!
    Щодо пансіонату "Славський" - можу поділитись вражіннями трирічної давнини (були там три роки тому, ще до різкого зросту в них цін).

    Розташування - чудове: за межами міста, вище на схилі гори, звідти видно дуже гарні краєвиди, але при цьому це ще не вершина гори. Недалеко від пансіонату (трохи вище і вліво) збирали ягоди - чорницю, суницю.
    Територія довкола пансіонату велика, облаштована, з дитячим майданчиком, і відкритим басейном. Перше вражіння сам будинок зовні справив не найкраще (нагадав радянські часи), але всередині зовсім гарно облаштований, кімнати чисті, все після ремонту.
    В пансіонаті є дитяча кімната, де у випадку дощу можуть діти забавитись (погодинна оплата, але дитину можна залишати з персоналом).
    Харчування - за системою "все включено", але алкоголь лише українського виробника, і безкоштовний лише на час, коли триває обід/вечеря. Ми були з півторарічною донькою, і замовляли для неї деякі страви, приготовлені на парі. Крім того дуже ввічливий, привітний був персонал - навіть розважали наше мале "шило", коли воно літало по приміщенні їдальні.
    Якщо вибирати кімнату, радила б з виглядом на гори, а не на територію з басейном - увечері біля басейну було досить шумно.
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    мені теж сподобалась природа у Волосянці, але скажіть, хто недавно їздив, чи дуже зараз погана там дорога? Бо ми по тій трасі вже зо 3 роки не їздила, то тоді дорога була жахлива...:girl_devil:
     
  4. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    зараз там нема такого поняття як дорога, там уже бездоріжжя
     
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    і чи є у Волосянці річка в якій можна купатись?
     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    а хтось їде на день смт. Славське?
     
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    дорога погана:girl_devil:
    річка якась тече, але не знаю чи можна купатись, бо були зимою
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати


    хто ще може порадити гарне місце обовязково з річкою або озером, ну і здоїздом нормальним? я вже думаю може то просто їхати в Карпати, нічого не бронюючи, спершу знайти гарне місце по природі а тоді вже там поруч хатку шукати...? але навіть не знаю де таке місце шукати...
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Річка є, але там хіба можна троха ноги замочити.
    Відпочивали в садибі "У Христини" http://www.karpaty.info/ua/uk/lv/sk/slavsko/houses/u.khrystyny/. Файні господарі, хороша кухня. Знімали номер у котеджі, правда звукоізоляція там не дуже, але то таке. На подвір"ї є озерце (калабанька) з фореллю, мангал, пісочниця і гойдалка для дітей, плюс ще пара якихось фазанів в вольєрі типу міні-зоопарку. Розташовані при виїзді з Славська, за 2 км від центру, посусідству від "Ліліани", тамка був басейн і ми троха перекантувалися в ньому. Зразу за парканом річка і ліс.
    [​IMG]
    То вигляд з вікна номера.
    [​IMG]
    Річка Урка за садибою.
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2011
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    погана
    для паркетників і джипів більш-менш
    легковики "їдуть" чи так називається важко сказати
    ми були минулого літа - річка супер, ліпша як в Славську, і місць для купання достатньо, і тіньок є і поплавати можна
    ми закриваєм очі на ту "дорогу" і всеодно вибираєм Волосянку
    ось тут гарно: Терем , пачему на іноземній мові сайт не знаю))), Вілла Нова - тут ми відпочивали 2 роки тому, умови і ціни цілком гарні, отут я була всередині, дуже гарно і акуратно

    ще мушу похвалити ось цей Орявчик, ми тут були- тут дуже гарно

    ---------- Додано в 12:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:15 ----------

    Волосянка

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Менталітет бойківський...

    Ми їдемо у Ліліану, у котедж.
     
  12. l_treasure

    l_treasure Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ми як їздили, то в мене було бажання вийти, залишити машину і йти пішки. Несила було дивитись на мордування транспортного засобу і слухати епітетний супровід нашої їзди від чоловіка. Як звертаєш на Славсько з траси, так таке враження ніби "дорога ся скінчила". Але які ж там гарні краєвиди на Волосянці. :girl_tender: Загазоване Славсько ховається
     
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Їдемо завтра в гори. Замовили кімнату у садибі "В гостях у Гоцула" в Микуличині. Хтось щось може сказати про садибу, господарів і тд. ? Вибирали з сайту Карпати інфо. На фото ніби нормально виглядає і не дорого, але як в реальності?
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    то ше можна з 1,5 км не
    а далі десь 4 км - нема дороги точно:)
     
  15. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ми приїхали з Либохор
    [​IMG] [​IMG]

    Так росте чорниця ... як вияснилось :girl_smile::girl_smile::girl_smile:
    [​IMG]

    На полонині. Будинок далеко, далеко внизу
    [​IMG] [​IMG]
    такі ми грибники
    [​IMG] [​IMG]

    вигляд з вікна
    озеро протічне, можна купатись, ловити форель та карпів
    [​IMG]

    Їздили ми до знайомих через знайомих
    Будинок всередині цілком дерев'яний, 3и поверховий. На 1-у кухня, їдальня. На 2му, 3му кімната, на поверсі душова, сан. вузол.
    Є гойдалка. Ходили в гори на чорниці, їздили по гриби.
    Є річка. Місцями є "водопади" де можна купатися.

    Дороги після Сколе майже немає. Зате "до" дуже навіть файна.
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2011
  16. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Також є сауна та більярд.

    До речі, квиток на поїзд до Тухлі вартує близько 15 грн. Їхати як і авто 2-2,5 год. Господарі будинку з поїзда зустрічають.
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    а ми як дикі люди, їдемо з палатками:girl_crazy:
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    То не дикі, то називається - любителі активно-палаточного відпочинку! Ми Ромка вивозим на намети з 9-ти місяців. Йому подобається як і нам. Турист росте.
     
  19. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    А ми у Волосянці відпочивали, у котеджі "Сім вітрів", відразу біля "Вежа Ведмежа". Дуже сподобалось, єдине що не зроблена територія була навколо котеджу, трошки з малими дітками небезпечно, зі старшими легше. Ліс навкруги, дорога далеко, супер! Але туди або двома сім"ями їхати, або компанією, бо є 8 спальних місць.
     
  20. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    На початку серпня теж дуже хочу в Карпати з'їздити. Після активних пошуків в Інтернеті, виділила для себе замок "Бельведер", що в селі Поляниця, і від Буковелю всього 2 км. Відгуки в них на сайті навіть дуууже хороші, але головне, що і ціни доступні, особливо на літній сезон. :)
    Можливо хтось там був і може поділитись своїми враженнями? :girl_wink:

    ---------- Додано в 16:26 ---------- Попередній допис був написаний в 16:25 ----------

    А по цінах можете зорієнтувати? ;)