Хочу поїхати в Карпати

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем nanap, 16 Травень 2007.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Я ще не була, а таааак хочу ......
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ми також були на Синевирі два дні назад і були дуже шоковані рівнем води в озері. Озеро стало в два рази меншим. Я навіть і не думала, що таке можливо за такий малий період часу.
    Відкрили для себе біля Славська готель "Вежа ведмежа". Номери, правда, дорогуваті, але сервіс і кухня суперові. А ще там є лазанка. Ото супер розвага! Руки досі болять, але задоволення неймовірне.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    І ми на цих вихідних булив Карпатах, чоловік з друзями лазили по тій лазанці, а ми за дітками дивилися. Враження супер, сама хочу попробувати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Про "з якого віку можна брати дітей" - моя кума на Говерлу зі своєю мацьопою піднімалася, коли тій ще року не було! Ми по горах перший раз пішли, коли Катрусі було 2 (але жили на базі).
    Про Розлуч.
    Ми в кінці серпня відпочивали на базі "Альтана". Фотозвіт можна подивитися у гілочці "Розвиваючий відпочинок..." Територія гарно облаштована, годували смачно, номери дещо маленькі, але затишні. Мене лишень вразило, що ми в Криму за подібні умови відпочинку платили менше, ніж тут!!! З розваг: каталися на конях, їздили на гідроелектростанцію, можна було піти на гриби чи ожину, на базі - сауна, більярд, маленький теніс, волейбольна сітка тощо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    теж це вразило, до того "ока посередині" пішки в гумовцях можна добратись. І зі сторони гори смерить болотом.
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Хочу в Карпати. ) Без дітей.

    Хочу поєднати хорошу дорогу+краєвиди з можливістю прогулянки+недалеке місто з цікавими об"єктами+хороший готель. На це все матимемо три дні.

    Має хтось цікаві варіанти? Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    я б поїхала в Яремче. або ж якщо ніде не були, то і в Славськ можна. але Яремче якось більш романтичніше, ну і принад більше. а всі готелі можна глянути на сайті Яремче. (там їх до кольору, до вибору. я особисто жила в Ярсоні і Колесі і була дуже задоволена)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ніка гарну пропозицію кинула.

    Можу ще порекомендувати Верховину-Криворівню (трішки далі прадва), але краса неймовірна. Я чомусь перестала Яремчу любити через той вагон туристів, таке враження, що вони там всюди. Ми минулого року їздили в Криворівню, Верховину, Ільці. То на Яремче їдеться, ми їздили власне на три дні. Були в Верховині в дядечка, який має музей старовинних українських інструментів і сам володіє надцятьма техніками гри на багатьох з них, дуже нам сподобалось; були в музеї Франка, в музеї витинанок... погуляли в Криворівні над Чорним Черемошем (певно з годину сиділи з чоловіком слухали шум бистрого і шумного Черемоша), були на храмовім празнику в Ільцях (там здається храм Вознесіння...), жили в господаря (можу дати координати), котрий нас сам всюди і водив (тобто їздив з нами), має власний музей також - таку собі хату - гражду (дуже гарну).
    По дорозі назад заїхали в Яремче, перекусили в гуцульській гражді над водоспадом смачнючою рибою, запеченою на вогні... і вражень огогогого:)

    А на травневі свята того року їздили в Ізкі (Закарпаття). Це поворот в Нижніх воротах наліво, тобто не доїжджаючи до Верецького перевалу... Жили там в господині (теж маю контакт), але там є гарний комплекс коло Шепітського водоспаду, їздили власне на Шепіт (дуже гарний водоспад), на Синевірське озеро, а назад вертались через Мукачево, то ще по дорозі заїхали в Паланок...

    Ще гарна дорога і супер краєвиди в Сторону Перечина (Закарпаття). Невицький замок (розвалини замку точніше), с. Невицьке, краєвид згори - бомба: внизу річка, дамба і широке село під горою;) коло Ужгорода; с. Урочище з шикарними панорамами (обгорнене горами) недалеко з гарнесенькою базою (про нього хельга знає більш детально) ну і можна заодно погуляти по Ужгороду. А оскільки питання було про гарну дорогу, то кращої траси ніж ужгородська, тяжко придумати. На перевалі все любимо помилуватись панорамами з альтанки і попити кавусю/чайочок:)Краєвиди того регіону - бомба:):):)

    Якщо говорити про "зовсім недалеко", то можна Славське/Волосянка - Захар Беркут/Вілла нова/Вежа ведмежа (на сайті карпати інфо є контакти, залежить від фінансових можливостей - бо пропозиції середньо дешеві) і далі на Тростян (крісельний витяг працює і на Тростяні і на Захарі), а назад можна через водоспад в Кам'янці, і через Тустань в с. Дубина, а ще по дорозі можна звернути в Труханів (якщо вертатись зі Славська то поворот з траси вправо) - там їхати до тупіка (десь 7-10 км), лишити машину і піднятись трішки вгору - погуляти по Довбушевих скелях - також неймовірна краса....

    от Вам парочка ідей. Щось цікавить детальніше, контакти, маршрути тощо, пишіть ПП.

    Гарного вибору!
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Дякую превелике, але...

    Яремче - то просто пройдений етап, не тягне.

    Славське, Волосянка - то вже як літня квартира, за купу років перебували у всіх кутках...

    По Паланку можу робити екскурсії сама...

    Мукачеве, Берегово, Ужгород - гарно, але хочеться нового.

    Хотіла б десь вище - цікавить Боржава, наприклад... і далі по списку. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Боржава - то і є сторона Виноградова (див. ПП), тобто можете там проїхатись і доїхати до того комплексу Орлине гніздо, там заночувати, погуляти над Тисою, покупатись в озері коло комплексу (місце дивовижне), далі в сторону Хуста (десь 25 км в середньому) є страусина ферма і десь неподалік і оленяча (на неї не встигли...дрібні діти) - а там як собі далі укладете...:)

    а не хочете Верховину?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Не були. :)

    Маєте ідеї?
     
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Підтримую ідею Богданки про Верховину, Криворівню -
    можу ще порадити Космач (це все поруч), у якому відпочивали цього року і були дуже задоволені. Тобто, незалежно, в якому саме селі зупинитесь на ночівлю, їх усіх варто відвідати. То є якраз та правдива Гуцульщина. Космач - взагалі, унікальне село. Якщо цікавить, згодом зможу трошки більше розповісти.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Ще варто памятати один нюанс - там дуже погані дороги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    то дуже мягко сказано, але при акуратній їзді всьо гут
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    в попередньому дописі
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Дякую, Богданко.

    Я писала в першому дописі, що для нас є суттєвим хороший готель. Основна вимога - ванна (є в нас такий пунктик, у обох).
     
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    У Космачі є хороший готель "Царина", мають свій сайт в інтернеті, на одному з фото ніби є ванна, а можна зупинитись у Косові - недалеко і Верховина, і Криворівня, і Космач, і....
    Проживання можна знайти на сайті karpaty.info (Косів, готель "Байка", садиба "Клен" за 2 км від Косова, ... )
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Рекомендую для відпочинку цю базу. Вже раз згадувала про Жденієво. Вирішили пожити на всіх базах, які там є. Поки що ця сама краща.
    [​IMG]
    Питалися за Новий рік, ціни трішки кусючі. А зараз можна відпочити за 150 грн. за номер. Територія створена для діток і щоб помилувати око дорослих.
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. kolibri

    kolibri Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    Хочемо з чоловіком теж в Карпати з'їздити. Але хотілось би більш романтичного відпочинку, щоб відпочити від реальності:girl_smile: Може хто підкаже де то в карпатах таке можна знайти?
     
  20. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Хочу поїхати в Карпати

    почекайте ще пару тижнів.. десь жовтень-листопад.. ото краса буде .. гори тоді різнокольорові, жовто-червоно-оранжево-чудесного кольору!!! ех, аж сама захотіла!!!
    Їдете собі, там таблички з написами: здаю хату.. йдете і питаєте. ми так кілька разів відпочивали
     
    • Подобається Подобається x 1