Хом'ячимо розумно (знижки, розпродажі, чорний і білий список магазинів)

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Мар'яся, 25 Листопад 2011.

?

Я раджу купувати в:

  1. Аґрафці

    40,0%
  2. Акценті

    8,3%
  3. Артдеко

    25,0%
  4. Арт-крамничка

    18,3%
  5. Бонтон

    15,0%
  6. Світ папірусу

    8,3%
  7. Центр паперу

    15,0%
  8. Канцтовари на Гавришкевича

    11,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    я не думаю що книга скарг щось змінить, оскільки хамка саме власниця. от якби то продавці були, то інша справа, можна було б повпливати, а так. просто можемо організуватись і прийти всі разом і висловити своє ФЕ з плакатими чи написати на тротуарі напроти магазину щось типу: обережно, хами! і просто бокотувати той магазин. таке мало би подіяти. рукодільники і художники нарід мирний, але коли то вже переходить всі межі то звиняйте.
    а я вкотре потішилась Аграфкою. то тепер мій найулюбленіший магазин!! так все приємно, гарно і головне з повагою до клієнта.
     
  2. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    була нині в новому магазині від Арткрамнички. то на вул.Богомольця (початок вул.Франка, бічна, наступна за Пекарською). назва Все для художників відповідає тому, що всередині :) тобто - фарби, пензлі, папір, рами. трохи серветок і різного для декупажу. ціни? - Арткрамничка є Арткрамничка. Паско там по 5,5грн, а от Хобілайн (який я купувала в Бонтоні за 40) коштує там 49 (!). купила там мольбертик за 7грн, щоб фоткати свої красОти, два малесенькі квачики, і пішла :) висновок - хіба Паско колись там куплю, якщо всі решта магазини будуть не по дорозі)
     
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Та ласне. Я була там раз і більше ні ногою. Магазинів скрапових навіть у нашому місті вдосталь, а інтернет? Та там можна купити все що завгодно. Так що я собі нерви не псую тим.

    ---------- Додано в 16:55 ---------- Попередній допис був написаний в 16:54 ----------

    А який у них ввічливий пан кур"єром працює!
    Пригадала собі: колись на Гавришкевича вибирала папір і підслухала як дівчата розповідали про асортимент панянці, котра обмацала півмагазину і все перепитувала для чого то. Тихо, спокійно, виважено відповідали, а вже коли панянка вишла дівчата почали між собою обурюватися, казали, що вона раз сьомий до них приходить і то все обмацує :)
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    і я би обурилась після сьомого разу. папір то не дрова, від частого обмацування втрачає свій товарний вигляд. хоча чатсково розумію ту пані. сама така. я поки не помацаю то не куплю, така в мене фішка)) а щодо паперу то особливо. ну не можу я на око визначити чи піходить мені той папір по товщині. вказаний грамаж не показник.

    ще не замовляла доставку))
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Мислення не бізнесове. ))) Тут усе лежить напоказ. Обмацуй кілько хоч. Ніхто за тобою не дивиться (ну, принаймні не так прямо, як то ви описуєте). Зрештою, ще й повернути можна, якщо щось. І причину навіть не будуть питати. Хіба якщо щось несправне було й ви на то пожалієтеся. Нічо, у Львові теж колись до такого доростуть, бо по Україні знаю, що є правдивий сервіс, як має бути.
     
  6. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Вчора нарешті знайшла магазин Артдеко. Може скорше вулицю, бо ніяк не могла по карті зрозуміти де вона знаходиться. Дуже магазинчик мені сподобався і гарні папірчики і різні штампики. Але про це ви напевно всі давно знаете. :) Головне дівчата сказали, що сьогодні плануеться відкриття на Стефаника, як не сьогодні, то с понеділка точно будуть працювати. На разі мають гарний вибір ленточок і шнурочків, через тиждень мають приїхати різні дироколи. :connie_pull-pigtail
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    ну з першого погляду ніби і так, але. якщо дівчата зауважили ту пані що вже приходить в сьомий раз, все обмацує і не купує нічого то вже як мінімум неприємно.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Йой, скільки я ходжу обмацую й не купую... Певно, вже мали б моє фото розповсюджувати в мережі магазинів. )))
    Дівчата просто не думають, що та пані може дивитися, обмацувати, а тоді коліжанкам розповідати.
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  10. karposhka

    karposhka New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Дівчата, маю до вас питання етичне. Якщо у вашій присутності "компетентний" продавець починає розказувати повну дурню потенційному покупцеві, ви мовчите?

    Я не можу себе стримати, коли такі горе-консультанти на шляху попадаються... Була свідком, як в одному з магазинів дівчині розповідали що акриловий штамп - це така формочка, в яку заливаються вітражні фарби. :girl_impossible:
     
  11. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    ні! Говорю правду (стараюсь пом'якше). Уявіть себе на місці покупця. Продавець вам щось продав не те, як ви себе потім будете почувати? Все одне таке вилізе - то краще не доводити ситуацію до абсурду, і вирішити все малою кров'ю :).
     
  12. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    З тої пори, як дівчата тут діляться враженнями про продавців, хочу теж щось написати...Та не знаю, з якого я табору-продавців чи покупців?)) Продавець я нещодавно(4місяці), та скажу вам відверто- непроста це професія! Просто треба лишатися людиною у любій ситуації! Якщо станете свідком моєї немудрої поради покупцю- сміливо втручайтеся, я адекватно це вислухаю ;)
    Ох, знали б ви які питання бувають зі сторони покупця!))) Терпіння та розуміння одне одного всім нам!!!
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

     
  15. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    В ЦУМі я))) Але с понеділка вихідна....До зустрічі!
     
  16. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    От на маєш! А я планувала в понеділок до Вас завітати і ще подумала про Вас, мо зустріну. То ж гарних Вам вихідних.
     
  17. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Дівчатка!!!
    відкрили накінець-то магазин АРТДеко на Стефаника!!!
    Ми сьогодні туди попали через 10хв після вікриття і були першими клієнтами!!!!
    Вибір великий, більше ніж в першому магазинчику і сам магазинчик трохи більше, одна з дівчат продавців займається скрапом, тому порадить що і як.
    Є діроколи від Марти по приємній ціні! Я не втрималася і терпер маю метелика та бордюрку від Марти :)))
    Є в них декілька машинок для вирізання Spellbinders Grand Calibur Cut & Emboss Machine за 1200грн!!! Ще й в наборі початкові папки та ножі та є ножі до них, які дівчата обіцяють розпаровувати при бажанні.
    Цілий зал паперу!!!
    Підвісочки, кутики металеві, кульочки для листівок(але це ще не все оцінене, обіцяли до завтра все виставити). Є скруглювачі(здається 41грн) та бордюрки ДПкрафт(від 53грн)
    Я вся в емоціях, лишила там кругленьку суму, але якби не малий, то певно би ще там побула :)
     
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Уррраааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!тепер тільки б добротися туди:haha:)))))))))))))

    ---------- Додано в 13:08 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------

    той папір що Ви виставили, остання фота та передостання то на Стефаника брали? яка ціна??:crazy:
     
  19. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Так, там
    Там є наборами, є поштучно.
    От їх ціну не запамятала, здається 3 та 2,2 за шт.
    30х30 точно 4грн(бо цінник на обороті)
    А4 від фолії по 5,00(теж цінник є),
    а от менші були без ціни
    Діроколи МС бордюрний 151, метелик 186 (ну в мене ще знижка 10%, тому менше відповідно вийшло)
     
  20. Natasha Rykova

    Natasha Rykova New Member

    Відповідь: Хом'ячимо розумно (чорний і білий список магазинів)

    Привіт! Хочу підтримати тему AlbinaK на рахунок нового магазину АРТ деко на Стефаника. Так само сьогодні так сталося що перед роботою проізжала попри той магазин і швидко заскочила подивитися. Швидко не получилося. :xaxa: Вибір великий і дівчата сказали, що поповнюватися асортимент буде кожен день. Вибір паперу для скрапу дуже великий і гарний і що мені сподобалося, що можна купити по листочку, окремо є тільдопапір, який мені хотілося спробувати але в Аграфці наборами, а тут можна взяти один листочок. До того ж є і брадси і висічки і прикраси в тому ж стілі "Тільда". Зараз є великий вібір Новорічно - Різдвяного паперу розміром 30*30. Обслуговування дуже сподобалося. Плюс заговорила про висічки запропонували прийти в суботу зроблять такі як мені сподобалися. Це дуже приємно!!!