Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я тут подумала, що минулого року в вересні море біля Задару було набагато холодніше за море біля Подгори.) мабуть місце теж має значення- затока. гора заступає) ну і все таки в вересні море є найтеплішим. за літо прогрівається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. IrinaV

    IrinaV New Member

    доброго дня. і ми плануємо цього літа на відпочинок у Хорватію. Порадьтe, щось тихe, спокійнe, і бюджeтнe. Надаємо пeрeвагу приват.сeктору. Чи цe нeможливо?Плануємо іхати своім ходом , дeсь кінeць липня/початок сeрпня. А чи можна іхати“всліпу” і вжe там на місці шукати житло? Чи цe дужe ризиковано? дякую
     
  4. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Для нас не такі вже й бодрящі були - менше ніж 27 градусів вода ні разу не була (їздили разів 4 в різні декади літа, восені, правда, ні разу не були). Але, може то нам так везло :)
     
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Розкажуть, будь ласка, детальніше, як Ви забронювали квитки. Ви їхали до Польщі, а з Польщі летіли, так? А як бронювати квитки в Польщі? Є якийсь сайт?
    І, якщо зможете, зорієнтуйте, будь ласка, по вартості проживання і харчування.


    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  6. tuti

    tuti Well-Known Member

    Добрий день, а не підскажете куди саме їздили, бо щось всі лякають мене холодним морем, а хотілось би з сином (5 років) покупатись
     
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @tuti, ми були у селищі Локва Рогозніца та Оміші. То діти не вилазили із моря. Губки сині, а дітки купаються. Не хворіли, якщо що.....можливо, просто я із тих хто обожнює холодне море) ну і в моєму рейтингу курортів таки Хорватія посідає перше місце.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @tuti , ми були в Мощенічкій Дразі біля Опатіі, в Старіграді, на Крку і південніше - біля Трогіру. Найхолодніше море було на Крку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Ми були Промайне, біля Башка Вода,Макарське, вода була дуже тепла. Були кінець липня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    Девочки! Спрошу тут:) где дороже в Италии/Сицилии или в Хорватии в июле-августе? я за апартаменты с приготовлением еды самим,спасибо!
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Нам в Італії дорожче виходило, якщо повністю відпочинок порахувати. Італійці в Хорватію їдуть)
     
  12. Whiff

    Whiff Well-Known Member

    поняла вас:)спасибо большое
     
  13. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Розкажіть про Оміш, бо зупинила свій вибір на цій локації. Цікавить чи рибний ринок, цікаві ресторанчики? Де Ви обирали житло?
     
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @napoleona, розкажу по пам’яті, оскільки це було 5 років назад. Я трішки не правильно виразилася, жили ми у селищі Локва Рогозніца, а до Оміша їздили у супермаркет, банк, поїсти та на пляж. Сама місцевість дуже гарна, але от пляж, він там насипний. Відповідно, не гальчатий, а такий змішаний із піском. Вода вже не мала такої прозорості, хоч температура значно тепліша, ніж на диких. Ми кілька днів так поїздили і вирішили, більше туди на пляж не іти. Їздили на наш дикий, або ж у Брелу. Житло ми обирали ще взимку на сайті Брела, щоправда, коли передзвонювались із власниками, то вони не розуміли англійської і в результаті ми були розчаровані. Житло ми обирали відразу коло моря, але так випало, що воно було збудовано коло самої скелі, звідки надлазило багато комах. Ми про це не знали, ну і під’їзд тільки для досвідчених водіїв, це реально було щось із чимось до нього доїхати. У Оміші, на той момент було багато ресторанів, кожен зі своїм колоритом, смачно і не дуже дешево) я багато купувала у супермаркеті і готувала сніданки та обіди вдома, вечеряли вже в місті. Наші куми відпочивали на той час у Макарську, то заплатили наполовину дешевше за набагато кращі умови. Я особисто не знаю чи у Оміші обирала б житло. Походити-погуляти, то так. Але залежно, які у вас очікування і чим їдете. Якщо машиною, то хоч щодня в інше місце)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. tuti

    tuti Well-Known Member

     
    • Баян Баян x 1
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    Здайте, будь-ласка, місця де у Хорватії хороші пляжі для дітей. Тобто щоб пологий спуск у море був, не каменисте та нерівне дно, бажано піщаний пляж або дрібна галька.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Піщаний пляж є в містечку Нін. там відпочивать сім)ї з дітьми) дрібна галька в Макарській рив)єрі
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    А мені там зовсім не сподобалося(( Занадто мілко, сосон та зелені не має, похлюпатися не має де.
    Як на мене, прекрасний піщаний пляж на отрові Раб ( "райська пляжа" і сусідній). Захід пологий, довгий ( але не постійна мілина , як у місті Нін). Поруч кемпінг, де є туалети, душ, морозиво, і тінь )
    Є піщаний пляж в місті Біоград-на-мору. Мінус - перед очима видно острів, а не відкрите море. Плюс - не має хвиль. Захід теж помірний.
    Далі за Біоградом є селище курортне Пакоштане з ідеальним піщаним пляжем та пологим заходом, там вже і вид в море гарний.
    Муртер- пляж "Сланіца" теж піщаний та помірний захід.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  19. Tarrot

    Tarrot New Member

    Дівчатка, плануємо в Хорватію з двома дітьми - 3 і 2 роки. Начиталась багато, але ніхто непише за бюджет! Відгукніться будь ласка, які сумми витрачали на житло, харчування і решта? На букінгу дивлюсь, там ціни від 330-400 евро за приватні квартири. Чи можна знайти щось бюджетніше?
     
  20. bostvl

    bostvl New Member

    Це за скільки днів?