Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Можете дати посилання? Хочу зрозуміти, наскільки різняться сайти з яких ми замовляли.
     
  2. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    ну і знову я:girl_in_love:

    а скажіть будь ласка відносно харчування-як воно виходить? десь читала, що ціни вдвічі дорожчі. тобто якщо в нас можна за 50 грн пообідати. то там-10євро на особу? ну то я фантазую. бо нам запропонували готель з дворазом харчуванням і от я думаю.....оскільки буду вже трохи об"ємна, то готувати не дуже хочеться...ггг

    ще раз вдячна)
     
  3. Chemna

    Chemna New Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Дайте будь-ласка посилання, бо неможу знайти...
     
  4. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    якщо обідати в кафе то за 15 євро на особу скромно пообідаєте.
    Ми особисто мали теж готель з 2 разовим харчуванням, обідати водили тільки малого, то обід десь так обходився (наприклад, картопля фрі з сосискою або спагетті Болон"єзе і сік)
     
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    В цьому контексті питання: як вийде дешевше - їхати в готель чи приватну садибу? Бо по цінах на сайтах орендувати житло приватно виходить значно дешевше, ніж поселятися в готелі. Але якщо харчування таке дороге (все-таки 15Є*10 днів, це 1500 грн на особу) , то, можливо, є сенс переплатити відразу і жити в готелі і нічим не паритися, ніж самому собі готувати і попасти в ще більші гроші. ? .
    І ще. Що скажете про сайти brele.com, adriatic.com? Не реклама :) Є ще якісь надійні? Чи це від власника більше залежить?
     
  6. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Дивлячись як кому подобається...Багато іноземців їздять в приватний сектор,
    але я їх в фінансовому плані не дуже розумію, оскільки на харчування їм іде так само або й більше ніж брати готель з HB,особливо якщо їхати з дітьми.
    Як я вже писала, ми відпочивали в готельній мережі Лагуна, то мені їхнє харчування дуже подобалося, більш-менш натуральне, зовсім не таке як турецьке, різноманітне,
    вибір починаючи від устриць закінчуючи бараниною і різною рибою.
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Я думаю готель вийде дешевше, принаймі будете наперед точно знати ціну. Харчування дійсно дороге, в Башка вода чи Макарській я майже не бачила кафешок-забігайлівок, як наприклад у Болгарії на кожному кроці, усі заклади були ресторанного типу, ціни - європейські - салат з томатів 6 євро, піца 14-16, морепродукти ще дорожче. Зате в супермаркетах продукти недорогі і якщо винаймати вілу і готувати самому, то дешевше. Але це вже хто чого чекає від відпочинку.
     
  8. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    В деяких комплексах, на прикладі Лагун, можна замовити 2-разове харчування по ціні 15 Євро на особу, але таких цін на готельні комплекси дуже мало. І дійсно хачрування добре, немає чого казати.
    Якщо проживати в приватних апартаментах і харчуватись в ресторанчиках, то 10 Є -15 Є, це буде мінімальна ціна за мінімальний обід для 1 особи.
    Є варіант проживати в приватних апартаментах, і харчуватись самостійно, якщо має бажання жінка щось готувати на відпочинку. Для того є купа сепермаркетів, де харчі доступні по ціні, і де можна купити їжу навіть готову, просто вдома розігріти, і влаштувати вечерю на террасі. Доречі в деяких апарт-комплексах, навіть таких як Лагуна, для того є ті самі супермаркети, і людина має вибір чи самій готувати чи харчуватись в ресторані.
     
  9. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Минулого року на кілька днів виїжджаза із Загреба в Дубровник, то ціни на харчування там ого-го. За 150-200 гривень спагетті - це вже ви мені вибачте. Хоча й таке доводилося їсти...
    Якщо десь в містечку, де відпочиваєте, є супермаркет - обов"язково йдіть туди, там реально порівняно з ресторанами та маленькими магазинчиками ну дуууже дешево - в межах кожної торгівельної мережі в Хорватії однакові ціни, тобто і на півночі і на узбережжі в Конзумі ковбаса-сир і т.п. коштуватиме однаково. Є відділи кулінарії і можна собі щось брати. Смачно і недорого.
     
  10. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Я на рахунок повного харчування в кафе нічого не можу сказати, але поділюся власним досвідом. Ми з чоловіком орендували квартиру з повноцінною кухньою, тому переважно готували самі. Ну як готували, раз суп зварили - 2 дні їли, купували сосиски, ковбаси, сир, яйця, тобто те, що швидко готується. Я ніяких борщів, голубців і вареників не готувала. Плюс в Хорватії є булочні з маленькими пекарнями- купували свіжу випічку (не тільки хліб і булочки, а й струделі, міні-піцци, ммм... :girl_in_love:). Робили на веранді стейки, + свіжі овочі-фрукти. В загальному, харчувались добре, але часу на готування по суті не витрачали і зекономили досить пристойну суму. Мушу додати, що продукти в 2 рази дорожчі (ціни +/- такі самі, але в кунах, 1 куна=1,8 грн), тому цього року максимально закупляємся тим, що можна перевезти через кордон.
    Коли відвідували ресторани, то вже собі ні в чому не відмовляли :girl_crazy:. Були, здається, 4 рази - по 250-500 грн за раз на двох :girl_cool:
     
  11. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    минулого року жили з чоловіком в Кріквениці, що знаходиться просто навпроти острова Крк, тобто досить на півночі!
    містечко дуже просте, але ресторанів було багато і різноманітних! ціни в районі десь 15-10 євро з людини! за 35 (на двох)євро ми їли рибу+ салат чи картопля, і пили пиво! як на європейські ціни, то це набагато дешевша! можу сказати, що порції були великі! сервіс не завжди найкращий, але їжа дуже смачна!
    в супермаркеті також купувала багато фруктів, ціни були відносно дешевші! (виноград і кавуни була італійські, тому в Хорватії ціни на ці продукти були вищими)
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    А чи бронював хтось вілли на цьому ресурсі? http://www.brela.com/
    Чи є ймовірність, що переведеш гроші-аванс і тебе кинуть?...Ніколи такого не робили, тому питаю знавців :), які можливі ризики. З одного боку на сайті всі координати, телефони, а з другого...Розвійте мої страхи, будь ласка...
    п.с. чи користувався хтось аналогами автокрісла - типу такого, з певних причин повонцінне крісло неможливо вставити:
    [​IMG]
     
  13. Lace

    Lace Active Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Ми там бронювали, переводили аванс більше 50 %, бо так вимагало угорське консульство для відкритяя візи, нікто не кинув.
     
  14. bostvl

    bostvl New Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    А не простіше буде по дорозі заїхати в Будапешті в Aushan і вже там закупити продукти? Ціни на продукти будуть може і дешевші ніж в Україні, але з Будапешта можна буде навіть м"ясо в термосумці довести до Хорватії (за 5-6 годин воно не зіпсується).
     
  15. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    для подорожі автом до Хорватії потрібна транзитна угорська віза, де ви (звертаюсь загалом до тих, то подорожував) її оформляли і за скільки часу? можна в пп
     
  16. Maternity

    Maternity Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    хто знає де саме в Хорватії пісчані пляжі??
     
  17. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    на півострові істрія ніби тільки одне місце село медулін, коло пули 10 км. але то для діток, бо там дуже мілко. вода ледь вище колін і такої півбухти. ми ходили далі, де глибше, і там була мілка галька, характерна всім пляжам хорватії.
     
  18. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Не простіше. 1) не факт, що будуть дешевші 2) дорога і так далека і важка, тому не варто витрачати час на пошуки і закупівлю в супермаркеті 4) ми виїжджали ввечері, тому в Будапешті були на їхню 5 ранку 3) мова. ви бачили угорську? там язик зламати можна + дуже мало що зрозуміло 4) в угорців форрінти, розраховуватись звичайно можна і євро, але всеодно втрачаєш на курсі 5) мені спокійніше, бо я знаю, що продукти є, і такі, які потрібні.
    Ну, і підсумовуючи, ми все ж закупили всі продукти в нашому Ашані, везли 3 велики кульки, але претензій на кордоні не було жодних. В Хорватії купували лише мясо, ковбаси, фрукти, алкоголь, тому вдалось суттєво зекономити.

    А для чого вам піщані пляжі? Мені, особисто, галька набагато більше подобається, бо не така гаряча, як пісок, менше бруду, нічого тобі не набивається в усі місця, та й взагалі пляжі там дуже зручні, на худий кінець можна орендувати лежаки.
     
  19. Maternity

    Maternity Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Питаю, бо їдемо з дитиною яка повзає а не ходить (щоб наприклад ввечері собі по пісочку поповзала), ну і лежати на камінні не дуже зручно. Ще нічого коли це дрібна галька (така як в Чорногорії).
     
  20. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    На мою думку мілка галька навіть краще ніж пісок. Справді менше бруду і море читіше. Лежати не боляче, ми купували паралонові лежачки. Ну і там де ми були, в Башка Вода, був пляж де є трохи пісочку, певно привезений спеціально. Там дітки і бавились собі.

    На рахунок харчування. Везла з собою тільки овочі: картопля, морква, цибуля і т.п. Все інше купували там, продукти в маркетах, фрукти на базарі. Готувала тільки сніданок і обід (суп на 2-3 дні, 3 рази готувала), вечеряли здебільшого в ресторан-піцерії нашої вілли. Все ж таки на відпочинок їхали :)