Хорватія. Відгуки про відпочинок.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Neytasa, 29 Березень 2012.

  1. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    ми були в місьті БІоград на мору- там пісчаний пляж. Теж тоді шукала пісочок, бо їхали з дітками. Як на мене там ідеальне місце- пісчана бухта, метрів 30 не глибше ніж по шию, а з країв бухти від 2-х метрів глибина і камні. Я з дітьми були на піску, чоловіки скакали на глибину. Ось фото, там видно пляж))
    [​IMG]
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    А є хтось, хто бував на острові КРК, курорт Башка??? я вибираю між ним і Медуліном.
     
  3. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Хотіла вам показати як виглядає Біоград-на-мору в 9.30 ранку
    [​IMG]
    Найбільше розчарування - пляж. Я ніколи б не подумала, що можна засмагати на тротуарі і що сидіти на лавці буду мати за щастя. В 10 стільки людей, що постелити поруч 2 рушники – проблема. Душ і туалет платний. Лежаки і парасолі по 20 кун.
    Olenkastar, коли ви там були?
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Побували і ми цього літа в Хорватії :). Я дуже-дуже задоволена - чудова прозора водичка, чистесенькі пляжі, природа, сосни...В основному німці, чехи й поляки.
    Бронювали віллу десь в травні, їхали 11 серпня на 13 днів :), замовляли напряму в хорватів - вагались між Башка Водою та Брелою, брела підкупила описом пляжу - він дійсно чудовий:
    [​IMG][​IMG]
    Від вілли до моря - 100 м, 100 євро доба, був інтернет, велика тераса, привітний господар. За прдуктами їхали в Макарську, на екскурсії - в Оміш та Спліт, далі не могли, бо малі діти не давали такої можливості.
    Оміш, піратська фортеця
    [​IMG]Спліт, палац Діоклетіана:[​IMG][​IMG]
    Плітвіцькі озера - справжнє чудо природи - [​IMG]
    Ну й надзвичайно прозора водичка в морі - як в басейні - [​IMG]
    По дорозі назад ночували в Будапешті, ходили в зоопарк. В майбутньому із задоволенням відвідаєм цю країну ще раз!
     
  5. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Це один номер?
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Ні, за поверх - вілла 2-поверхова, під нами ще був гараж, на поверсі було 2 спальні з окремими санвузлами і велика спільна тераса, у спальні я+чоловік+малий, кожен мав своє ліжко, наші були зсунуті, а Сашкине окремо. Друга спальня була ідентичною. Спальні з кондиціонерами, в кухні все начиння необхідне, включно з рушничками. мочалками та плином до посуду. Був телевізор, але ми його не дивились - Сашка дивився мультики на компі, інтернет був нормлаьний, тільки надвечір була якість гірша, атак можна було он-лайн дивитись.
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Хто був, або щось чув про комплекс "Соляріс'' біля Шибеника? Ми 3 року тому дивилися на нього, загальне враження дуже хороше, але цікаво почути реальні відгуки...
     
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Дівчата, поділіться контактами господарів в приватному секторі :girl_bye2: і чи бронював хтось через цей сайт? https://m.airbnb.com/
     
  9. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Хто зустрічав в Хорватії готелі зі своїм пляжем і лежаками, своєю закритою територією? Бо більшість з міськими пляжами, я так зрозуміла у них такі закони, але може є якісь винятки?
     
  10. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    В Хорватії всі пляжі державні, тобто ніякий готель не вправі відокремити кусок пляжу і назвати його своїм, це правда. Але є такі пляжі, які малодоступні до загалу. Це, наприклад, пляжі які знаходять на території готелів, комплексів, які мають трохи віддалеене місце знаходження до масових курортів, відповідно такі пляжі можна назвати приватними, бо на них відпочивають здебільшого гості готелю. Такі готелі, наприклад мережа Falkensteiner Diadora 4*, F. Iadera 5*, NOVI RESORT 4*/5*, також є декілька готелів в Дубровнику, мають насипні галькові пляжі. Щодо лежаків, то вони в більшості випадків платні, тільки коло басейнів безкоштовні.
     
  11. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Ще є дуже гарний готельчик на острові Св. Андрея (Червоний о-ів) м.Ровінь, готель ISTRA 4*. Має теж свій невеликий насипний гальковий пляжик, що є рідкістю на Істрії, де здебільшого пляж - бетонна плита.
    Теж можна віднести до трохи віддалених пляжів.
    Там гарно ....[​IMG][​IMG]
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Класний готель, передивилась, але як туди потрапити? Що туди і звідки літає?
     
  13. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    1) їдемо авто. Приблизно 1000 км. гарної дороги і Ви на місці. Паркуємо авто, пересідаємо на катер і насолоджуємось морською прогулянкою..))
    2) літак на Пулу/крайній варіант літак на Рієку (точно не знаю, що літає зі Львова цього сезону). Трансфер до м.Ровінь. Далі корабликом до острова,15 хв. Для гостей готелю катер безкоштовний, і оскільки інфраструктури на острові майже немає, вам ці морські прогулянки будуть досить доречним.
     
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Дівчатка, перший раз їдемо в Хорватію, розкажіть, як і які документи/довідки потрібно зібрати? Чи обов’язково має бути підтвердження банку про наявність рахунку?
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Знавці хорватіі,щось можете сказати про курорт Водице? Зокрема,про готель Олімпія 4*
     
  16. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Завжди їздили в Хорватію у вересні. Але цього року маємо школяра, то хотіли б раніше.
    Чи їздив хтось в Хорватію у червні? Кажуть що море ще холодне. То правда?
    В липні, а особливо в серпні дуже багато народу. Та ще й під питанням введення хорвацької візи з липня.
     
  17. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Класний курорт, гарні пляжі, ближче до середньої Далмації. В готелі цьому була, але трохи давно, це реконструйований старий готель, як і більшість готелів Хорватії, тому і 4*, а так по рівню обслуговування 5*. Хоча в Хорвтії це поняття досить відносне, оскільки і 3 і 4 пропонують достойний європейський рівень.

    ---------- Додано в 20:43 ---------- Попередній допис був написаний в 20:27 ----------

    На початку сезону море завжди трохи холодніше ніж в кінці сезону, а враховуючи що це Адріатика, то вона така собі "бодрященька" завжди...)))
    Пік сезону, люди будуть як і всюди, знайдете собі меньш людне місце на пляжі. Думаю, не буде хорватської візи, так говорять щороку....

    ---------- Додано в 21:49 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

    І особливо стосується людей, які ще не відпочивали в країнах Адріатики, не порівнюйте готелі, сервіс та зірковість з готелями Туреччини, Єгипту та інших країн. Це зовсім інші типи відпочинку, готелів, поняття "сервісу", і взагалі поняття пляжного відпочинку.
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    буду дуже вдячна!

    з 20 червня можна сподіватись на більш менш комфортну температуру води?

    А хто машиною їздив зі Львова? З зупинками їхали? де?
     
  19. Pesyk

    Pesyk Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    Машиною сама красотень... Ми їздили через Будапешт (не заїжджали, бо тратиться купа часу), ночували на кордоні з Хорватією, містечно Надьканіже (Nagykanizsa), ніч застала нас в дорозі, тому зупинились при трасі досить непоганий готельчик 3*. Зранку виїжджаєте і пообіді ви на місці. Можна ночувати в Будапешті, тоді приїдете в готель трохи пізніше. Є водії, які полюбляють поїздити вночі, та ще і дорога позволяє, тоді виїжджаєте раніше, і нон-стоп до готелю.

    ---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:27 ----------

    Так, вода буде вже хороша
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Хорватія. Відгуки про відпочинок.

    та я і сама люблю на машині подорожувати...але цьогоріч з двома малими, я поки навіть незнаю,як з ними дотіліпатись...але так виходить що якщо Хорватія то варіант тільки авто( чарткри цього року тільки на 10 днів-мало, або з пересадкою. що теж не підходить).