Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем cherepashka, 28 Лютий 2012.

  1. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Хоч зараз і не сезон для овочів, але початок посту надихнув на дотримання цієї дієти. Все дуже просто і легко. Дієта Протасова розрахована на 5 тижнів. Основний "удар" на перших два. Ось основні тези:
    - їсти можна у будь-якій кількості і у будь-який час сирі овочі;
    - дозволяється також сир і йогурти, але не знежирені і не більше 5% жирності;
    - десерт -не більше 3-х яблук в день;
    - бонус - 1 варене яйце :)
    - вода, чай і кава без цукру у будь-якій кількості.
    З третього тижня додається варене м'ясо або риба.
    Дієта не тільки допомагає скинути зайву вагу, але й допомагає виглядати здоровою і сяючою.
    Я, з сьогоднішнього дня, на цій дієті. Сьогоднішнє моє меню:
    сніданок - кава і яблуко
    обід - наріне і яблуко
    на вечерю буде овочевий салатик з сиром (Але це в мене розгрузочний день після усіх днів народжень, тому так мало)
    Можливо, хтось вже пробував, поділіться будь-ласка досвідом. А також, пропоную приєднатись усім бажаючим!

    ---------- Додано в 11:44 ---------- Попередній допис був написаний в 11:39 ----------

    Ось посилання на рецепти
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    я приєднуюся.
    Ось тільки доїм тірамісу ))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    Прийшла я з рейду по магазинах, шукала сир із жирністю 5%. З голодухи накупила: Гурманіка кисломолочний зернистий 4%, Гурманіка кисломолочний 5% і, хоч солодкого не можна, але зробила собі у перший день поблажку - дитячий солодкий сирок, жирність 4,5%.
    Зараз збацала салатик з фіолетової капусти, цибульки і трішки сиру. Заправила натуральним йогуртом (без смакових додатків) жирністю 2,5%
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    А я щось не дуже розумію - перших страв нема?
    а як шлунок?
    все холодне їсти перших два тижні?
     
  5. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    В оригіналі - так, тільки сирі овочі (тепле хіба чай, або яйце варене :)) Для себе буду робити поблажки у вигляді варено-парених овочів, якщо моїй грудній доці моє сире меню не підійде
     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    Прочитала - худнемо на очах!))
    цікава дієтка.
    А овочева зупка може б вписалась?
     
  7. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    Напевно би вписалась, якщо без картоплі, заправок сметанками, смаженою цибулькою і т.д.
     
  8. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    І я над цим роздумую )) Основний удар в дієті якраз на сирі овочі. В поєднанні з кисломолочними продуктами одразу і чистка організму від шлаків, своєрідна детокс дієта )) Так як мені потрібно скинуто небагато - десь 4-5 кг, то планую трішки відхилятись від оригінальної версії, в тому числі і пісна зупка на воді
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

     
  10. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    Тому і зупинилась на цій дієті, суть якої обмежити шкідливу їжу. Овочі і кисломолочне я їла і раніше. Не голодаю, бо та ж таки миска салату і сир є достатньо ситні. Якщо раптом у доцьки з'явиться якась реакція, то одразу все відміню
     
  11. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    я теж перепрошую, що мож пхаюсь не туди, але мені здаться, що ця дієта супер підійшла б на липень - осінь - тоді продукти, особливо овочі є якісь трохи натуральні.. тим більше, якщо кормите ще!
    до того ж, дієта передбачає не лише здорове харчування, а й досить обмежене, якого легше притриматись у спеку - літом + овочів до вибору-до кольору.. я також багато чула, що якщо вживати молочні/кисломолочні продукти - найкраще ті, які містять найбільше жирів - що там, ніби, найменше шкідливих хімій..
    не знаю.. я б такої притримувалась із задоволенням, але точно не ранньої весни..
    ІМХО мені краще -60 - там якщо хочеться теж можна себе обмежувати, але потім не буде "зриву", бо зранку можна все.
     
  12. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова


    На сьогоднішній ранок, у порівнянні із вчорашнім, маю -600 грам :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    ще і я тут впишуся. :) Дивилася док. фільм про сироїдіння, то висновки - схуднути допоможе. Але наші шлунки не пристосовані до такої дієти, тим більше на триваліший час, тому може бути доволі неприємних реакцій від організму.
     
  14. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    мені теж, тому вже третій день на цій дієті, солодкого вже майже не хочеться, бо другий день була просто ломка. На обід їм салати з капусти або помідор + огірок, заправляю лимоном і обов"язково багато зелені (цибулька , петрушка, кріп) і яйце. На вечерю і сніданок сир (роблю таку масу з активією і часничком, додаю шматки перцю болг. і помідорів). На десерт - яблука:girl_yes2:. Думаю два тижні якось протримаюсь , а там меню розширяється.:girl_tender:
    до речі, минулого року протрималась тільки перші 2 тижні - схудла на 8 кг., цього року планую пройти всі 5....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    А це не забагато 8 кг за 2 тижні?
     
  16. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    напевно тому так багато пішло , бо мала багато зайвих кг. Мушу зазначити , що самопочуття було добре, вага не повернулась.Пишуть ті, хто сидів на дієті, що й на 15 кг худнуть за 5 тижнів, звичайно це жорстка дієта ( не частіше ніж раз на рік можна дотримуватись) , потрібно зважити особисто для себе всі "за" і "проти".
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    значить шо токсини мають виходити
    а частина точно в молоко піде
    оно тобі треба?

    ---------- Додано в 17:44 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

    від пестицидів в ранніх овочах худнуть швидко - нова дієта
     
  18. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    Та не тре, я вже давно "спригнула" :connie_pull-pigtail і тижня не протрималась. А от муж чемно відбув всі 5 тижнів і схуд на 15 кг. Зараз їсть менше, ніж я - каже, що не хочеться. На дієті не сидить, але сформувалась звичка до овочів, яких, взагалі-то, раніше практично не вживав. Тепер харчується овочами і м'ясом. Картоплю і все мучне уникає. Не поправляється :) Намагаюсь притримуватись його раціони, але любов до солодкого мені ще важко побороти ...
     
  19. Pearl

    Pearl Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    Хотіла би "присісти" на таку дієтку...Але, бачу дописи вже давні, може хтось зараз зголоситься на компанію???)) Разом веселіше)

    ---------- Додано в 10:46 ---------- Попередній допис був написаний в 10:45 ----------

    Я би прямо сьогодні почала)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо на овочах і сирі. Дієта Протасова

    зголошуюсь!!!! тим більше, що одне яблуко я вже з'їла:girl_wink:
     
    • Смішно Смішно x 1