Хвалимося результатами!!!

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Heureuse, 11 Листопад 2010.

  1. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Дівчатка, пропоную ділитися своїми досягненнями у сфері схуднення!!! (в кілограмах чи сантиметрах, що для вас важливіше)
    адже не дарма ми мучимось на тих дієтах- ми стаємо красивішими, впевненішими в собі, а головне легшими :girl_dance:

    Почну з себе: я худла з весни, а точніше з 15 травня..оце вже скоро півроку стукне, тому і вирішила "падвєсті ітогі":girl_smile:
    отже за цей час я схудла на 15 кг (з 64 до 49) і змінила параметри з 97-77-95 на 83-63-82 :girl_claping:
    та головне, що я повірила в себе, виробила силу волі і стала такою, якою завжди хотіла бути...

    а як ви змінились після схуднення?
    чи повпливало це якось на вас, як особистість?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

     
  3. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    звичайно при бажанні можна вказувати свої методи, але може для когось то "секрет фірми":girl_wink:
     
  4. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    Тоді, не бачу доцільності в таких вихвалянках....Якщо ви будете писати, було так і так, стало - так і так, робила те і се - тоді, можливо, для когось це послужить стимулом, прикладом для наслідування...Ви так не думаєте?
    П.С. Якщо для вас це не "секрет фірми" напишіть які були ваші дії/харчування і тд.:)
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    Heureuse, якщо для вас тоне секрет, то розкажіть, як ви схудли на 15 кг. І ще, пліз, скажіть, який у вас ріст.
    Пи. СИ. : темка класна, я похвалюсь результатами, коли куплю вагу. Сподіваюсь, що скоро.
    MUCHACHA,
    Тільки що придумалось, а може ще й вставляти фотки "до" і "після", от тоді буде найправильніше "хваління" результатами!
     
  6. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    :girl_in_dreams:
    я не мала на увазі "хвалитись, щоб усі мені заздрили", а просто порадіти за іншим, та й може дійсно для когось це стане стимулом..
    я абсолютно не приховую того, як схудла, просто це був досить довгий і важкий процес і тому я не хотіла писати відразу, бо не знала чи буде цікаво всім це читати:blush:

    я перепробувала досить багато різних дієт, вичитаних в інтернеті(якщо цікаво можу написати детальніше про кожну), десь місяць бігала щоранку по 45 хвилин, ще місяць займалась фітнесом в домашніх умовах теж щодня, робила обгортання з глини і масаж проти целюліту спеціальною насадкою і кремом...здається все:girl_in_dreams:
    теж хороша ідея, але не знаю чи багато хто захоче свій сором "до" виставляти:girl_haha:

    мій ріст- 164 см
     
    Останнє редагування модератором: 11 Листопад 2010
  7. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    я от свої виставила! досі не забуду як мене поклювали! і не тільки за фото, а й за метод! дяка модераторам, знимки забрали...
    найбільше моє досягнення -18 кг за неповні 3 місяці)
    через 2 роки поправилась, бо мала проблеми зі здоровям, обмеження на спорт і коханий відгодовувать почав.
    тепер за 3,5 тижня вже 5 кг!
    ще 10,6 кг чекає війни)
    на питання про методи - в гілочці про -60, все є, хоча я фі не притримуюсь цієї системи, просто маю однодумців-похудальниць:girl_crazy:
     
  8. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    розкажіть, будь-ласка, знову ж таки якщо не секрет, що то за такий чарівний метод? часом не голод?:girl_smile:
     
  9. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

     
  10. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    ні, ну є ж люди, які не виносять особисте на загал навіть на анонімних форумах..
    хоча схуднення не мало б бути такою темою, як на мене)
     
  11. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    цитую себе з іншої теми:
    завтра маю яблучний розгрузочний день, потрохи вертаю до старої програми... тоді було по 2 год спорту 5 днів на тиждень і 1 день розгрузочний + кавово-медовий скраб і не жерти наніч...
    а ще тоді за 2-2,5 місяці пішно 18 кг і зробилась фіхгурка!
    читаємо починаючи звідси: http://www.posydenky.com/showthread.php?t=42266&page=253
    пра приємно, коли тебе так "ніжно клююють"?!:girl_impossible:
     
  12. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    ви просто молодець!!! я захоплююсь людьми, яким вистачає сили волі, щоб так інтенсивно займатись фізичними вправами..я не можу себе змусити навіть прес покачати, не те що щось більше..так що не звертайте уваги на ту недоброзичливу реакцію, всім не вгодиш...тим більше, набагато простіше сидіти з бутербродом біля клавіатури і критикувати інших, ніж дійсно взятись за себе:girl_haha:

    П.С. мене з моїми практиками 5-денного голодування мабуть взагалі б з"їли там:girl_wink:
     
  13. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    Тема просто супер,дякую.Вам не тяжко ще написати,на яких дієтах ви сиділи і скільки,і фоточки до-і після.
     
  14. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    ні, звісно не тяжко) отже по порядку:
    1) тиждень на гречці (скільки влізе вареної гречки без нічого, я лише трохи соєвого соусу додавала, на ніч пила обезжирений кефір)
    2) ще тиждень харчувалась в основному овочами та фруктами(то було літо і більше їсти навіть не хотілось)
    3) по два рази відсижувала на двох своїх улюблених дієтах,..якщо цікавить, можу розписати меню, кожна з них розрахована на тиждень
    4) кілька днів сиділа на огірках (в день з"їдаєш 1-1,5 кг огірків і випиваєш 2 літри води)
    5) раз пробувала молокочай..начиталась, що на ньому можна до 2 кг за день втратити..ну це звісно буде вода, або якщо вага дуже велика..але мені він не допоміг, бо тільки навпаки апетит дикий прокидався
    6) ще пару днів насолоджувалась шоколадною дієтою(100 г чорного шоколаду і 3 чашки кави в день)
    7) ну і останнім часом практикувала голод, правда не той, що лікувальний, бо в день мусила обов"язково випивати хоча б чашку кави...зрозуміла я, що то жахливо шкідливо, аж поки ледь не звалилась в обморок..тому не раджу таке робити:girl_nea:

    щодо фотографій, то в новому вигляді ще навіть не маю таких, на жаль..останні є там де я 56, але вони мені шось не хочуть сюди грузитись...:girl_sad:
     
  15. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    Величезне дякую,ви просто молодець.Мені дуже цікаво,чим це ви себе так мотивували,що вирішили і зробили.Може то я така лінтяйка,бо в мене постійні відмазки.Але за цей тиждень схудла на 2 кг(може ще трошки вдасться)худаю до ДН коханого чоловіка.Я йому сказала,що я схудну до його ДН- 27.11 (він посміявся,сказавши,що знає як я нерівно дихаю до солодкого і печеньок,от у мене це і послужило"копнячком",а ще вага огого.Але основна мотивація-це моє ДН( в січні,як я хочу бути красунею,мені треба скинути аж 15 кг).Звітуюся: за вчора - 200 гр
     
    • Креативно Креативно x 1
  16. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    для мене мотивація була - хочу любити себе! не старатись любити себе такою як є, а справді любити і гордитись тим що я така як я) це шалена праця, але розуміти щодня - я змогла, можу і маю силу волі - ггарна нагорода)
    а печенька - люблю, але завжди думаю - ну зїм я ще 2 печенька і працюватиму до результату на 2 дні довше, замість того щоб якось корисніше і приємніше використати для себе час....
    та й печу без цукру) як хочете, то напишу рецептики)
     
  17. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    ви знаєте, то довга історія з тим моїм схудненням) але суть в тому, що це вже давно було моєю мрією...тобто не те, щоб я була незадоволена своєю зовнішністю чи тілом зокрема, просто я завжди знала, що в мене є "трохи лишнього" і усвідомлювала, що можу бути кращою..але на той момент все тільки тими мріями і закінчувалось, бо як ви кажете була лінтяйкою і дозволяла собі жувати забагато:girl_blush2:
    ну і закінчилось все тим, що весною я просто вжахнулась, познімавши всі грубі светри і побачивши як я себе запустила..при моєму рості та комплекції така вага була неприпустимою, та й я сама себе почувала некомфортно...
    ось тоді якось сіли ми з подругою і почали худнути на гречці, то була моя перша дієта..подружка зірвалась на 2 день)) а я якось втягнулась в це все настільки, що це стало як нав"язливою ідеєю...я повступала у мільйон таких груп в контакті, вичитала там всі можливі дієти, секрети, одним словом, все,що допомагає в цій нелегкій справі...
    ну звісно ж я не притримувалась цього всього всі півроку- були зриви, різні свята, відпочинок на морі, де я взагалі забула, що таке дієта) ну і останні кілограми давались дуже важко..так, що тільки голод помагав...але тим я собі трохи зіпсувала шлунок, тому вирішила поки що зупинитись на 49, хоча моя "рожева мрія"- то 45 кг:girl_in_love:
    але справа навіть не в кілограмах...я вперше в житті отак реально взялась за себе і добилась того,чого хотіла...це неймовірне відчуття...коли твій успіх залежить лише від тебе і тим сама здійснюєш свою мрію..бо я вважаю, що в цій справі ніякі стимули не допоможуть, якщо людина сама не захоче...мене тепер багато хто питає "ну як так? як ти це зробила? що за чарівний метод?" а я постійно відповідаю "я просто дуже захотіла":girl_smile:
     
  18. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    мене теж частенько питали як мені вдалося, але переважно ті, хто мене рідко бачив.... рета поступово бачили як я поволі худну, але хвалили багато!:girl_claping:
     
  19. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    та в тому то й справа, що я знаю, що це не буде зовсім здорово, просто засіла в голові саме ця цифра і все:girl_in_dreams: але мені вистачило розуму, щоб зупинитись і навіть якщо я колись "дохудаюсь" до тих 45, то це буде тільки за допомогою спорту і правильного харчування..а поки мені і так добре:girl_yes2:
    тим більше на зиму треба трохи запастись жирком, а коли потепліє, то воно якось і худнеться легше)

    ріст- 164 см
    зараз я така собі нормальна, більше худа ніж середня) а от при 45 точно буду дуже худа..ніколи такою не була, тому і хотілося б спробувати:girl_tender:
     
  20. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Хвалимося результатами!!!

    В мене зріст 160, то при 45 я дійсно виглядала як бухенвальд якійсь ;););) При такій вазі кожен "втрачений" кг відразу видно, по моїм спостреженям за дівчатами, яких знаю, то не згадаю, кому б це йшло на користь зовнішньості...Я просто жахливо виглядала, коли важила 42 ( на початку пешої вагітності), і зараз з жалістю дивлюсь на фото тих часів.
    Мені нормально було при 48-50. Але зараз, коли маю 58, то виглядаю краще, ніж при 45, почуваюсь також. ;)